Saturday, March 17, 2018

Pusryčių idėja mamoms, kurios nieko nespėja ;)

Nežinau kaip kitos mamoms, bet aš ryte nieko nespėju. Esame bandę valgyti pusryčius darželyje, bet tokiu atveju į darželį reikia atvykti 30min anksčiau, o rytais taip sunku atsikelti iš lovos... Tai gi, jau beveik metus abu vaikai pusryčius kas rytą valgo namie. Kadangi aš pati stengiuosi maitintis sveikai ir pagal rekomendacijas, tai pusryčiams dažniausiai renkuosi kokią nors košę ir ją gardiname kiekvienam šeimos nariui patinkančiais priedais. Bet... Ką daryti, kai laiko išvirti košei tiesiog pritrūksta? Seniau mano vaikai valgydavo užpilamas košeles, bet jų maistinė vertė yra panaši į saldainių, nes jos jau paruoštos ir apdorotos iki tokio lygio, kad apie kramtomą konsistenciją net nėra ką kalbėti.

Prieš kelis mėnesius išbandėm naujas, Lietuviškas, ekologiškas košes iš "Marmaluzi" asortimento, kurios papildė iki tol buvusias daržovių, mėsos ir vaisių tyreles. Šios tyrelės tobulai tiko mūsų mažylių pusryčiams, kai būna "nieko nespėju" diena :) Atsirado 4 nauji skoniai iš kurių viena mėsiška su grūdais ir trys grūdinės košelės.


Asortimentą papildė šios košelės:

Atvirai sakant, tai iškart net neragavus nusipirkau kelis vienetus ryžių ir slyvų košės, nes dažnai turime užkietėjusių vidurių problemą, tai buvau tikra, kad nors ir jei vaikams nepatiks, šitą tai tikrai sumaitinsiu kai prispirs reikalas ir prigriebiau visų kitų po vieną paragavimui, nes į sorų košę žiūriu labai skeptiškai, pati jos nemėgstu ir galvojau, kad vaikams ji taip pat nepatiks...

Tai gi, paragavus visus skonius verdiktas toks:
Absoliutus favoritas yra ryžių ir slyvų košė, nes ji yra saldesnė, vaisinė, nereikia papildomų priedų ir dar kartu turi vidurius laisvinančią funkciją. Vaikams patiko skonis, man patiko, kad viskas viename. 
Sorų košelė man buvo netikėtas atradimas, nes aš jos niekada nevirdavau su pienu ir ji niekam namuose nepatikdavo. Matyt pienas kažkaip pataiso jos skonį ir ji tikrai patiko mano vaikams, bei užsitarnavo vietą mūsų spintelėje. Tiesa, sorų košę aš šiek tiek praskiedžiu vandeniu, nes man ji atrodo per kieta. Taip "sužaidus" gaunasi, kad dviem mažiams (kurie ryte būna ne baisiai valgūs) pilnai užtenka vieno indelio padalinto per pusę ir nežinau ar kuris nors vienas sugebėtų įveikti visą šitą indelį...
Grikių košelė visai patiko vaikams, bet kadangi grikius mėgstame visi, tai mums keturiems pavalgyti tikriausiai reiktų visos dėžės, vienam kartui :) Šios košelės tik paragavome ir su vyru nusprendėme, kad vis gi paprasčiau bus patiems išsivirti ir valgyti galėsime visi keturi :) Nors pati košelė tikrai skani ir gera, bet čia jau praktiškumas kiša koją...
Mėsiškas troškinys su grikiais man pasirodė kaip per daug miksuotas patiekalas. Mėsa, tai kaip ir ne pusryčiams, bet iš kitos pusės žiūrint, tai ir ne pietums, dėl grikių :) Žodžiu, kadangi niekaip nesugalvojau kuriuo paros metu ją ragauti, tai porą savaičių stovėjo spintelėje, tada vis gi suragavom pusryčiams. Dabar rašydama pagalvojau, kad būtų visai tinkamas produktas mamoms, kurių vaikai keliasi naktį ir prašo valgyti, kad sumažinti naktinių kėlimusi skaičių, tai manau, kad tikrai tiktų vakarais mažiems apžoriukams... Puikiai prisimenu kaip Tauras keldavosi vos tik užmigęs, nes ir vėl išalkdavo, tad vis ieškojau kokio nors super sotaus patiekalo, kad pratemptų bent porą valandų užmigęs :)

Tai gi, iš keturių ragautų naujų "Marmaluzi" košių dvi košelės tapo reguliariai papildomomis ir vartojamomis mūsų namuose. Ryžių ir slyvų košelė tapo ir mamos, ir vaikų favoritu, o sorų košė atskleidė, kad ir ji gali būti skani, o svarbiausia soti!

O jūs ar jau ragavote šių "Marmaluzi" naujienų? Kuri labiausiai patiko? Pasidalinkite komentaruose!

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment