Sunday, March 11, 2018

Parodyk meilę Lietuvai!

Žinot, aš labai myliu Lietuvą, tik nemoku to pademonstruoti. Moku mokesčius Lietuvoje, gimdau čia vaikus. Tyliai pavydžiu savo kaimynams, kurie per 4 aukštus pakabina didžiulę vėliavą ir galvoju, kad nesu tokia didelė patriotė, nes per Vasario 16d net nespėjau nusipirkti Kinietiškos vėliavos ant mašinos, o vėliau jų tiesiog nebebuvo prekyboje... Bet Lietuvą aš myliu ir noriu, kad ją mylėtų visi aplinkui, nes toks pavyzdys yra užkrečiamas. 


Mano dukra nuo maždaug vasario mėnesio visiškam transe. Ji net dreba pamačiusi Lietuvos spalvas!!! O pastaruoju metu jų buvo tiek daug! Vos ne kas antras didesnis pastatas buvo apšviestas ir deklaravo meilę Lietuvai, tik kur tos spalvos dingo dabar? Kodėl mylime Lietuvą tik Vasario 16d, o ne visus metus? Dauguma ofisų jau išjungė savo trispalves ir centre teliko keli mochikanai, kurie dar šviečia ir džiugina mano akį.


Mano vaikai tikrai myli Lietuvą. Neapsimestinai. Ne dėl reklamos. Nuoširdžiai. Nežinau ar to priežastis yra faktas, kad mes su vyru esame patriotiški ar daugiau kažkokia tinkama darželio programa, bet net ir dvimetis Tauras pamatęs vėliavą iš tolo šaukia "Vėjava!" :) Iš tiesų žinau, kad mano dukra ir sūnus nuoširdžiai myli Lietuvą, Lietuvos spalvas nešioja su pagarba ir meile, nes ne kartą kalbant apie vėliavą akcentavome, kad vėliava yra labai svarbi ir ją saugoti reikia labiau nei kitus daiktus, kad negalima su ja išdykauti, nes tai labai svarbus simbolis. Nors kartais ir patys Lietuvos vėliavą naudojame ten, kur gal ir nereikėtų...


Kadangi vėliavų prieš Vasario 16d jau negavau, tai mažuosius patriotus nusprendžiau nudžiuginti aksesuarais su Lietuvos vėliavos spalvomis į kuriuos seilę varvinau jau nuo praėjusių metų Vasario 16d, nes pernai užsisakyti taip ir nespėjau, per vėlai pamačiau. Bet dar iki šio sausio mano galvojo gyveno mintis, kad tikrai užsakysiu savo vaikams Lietuviškos simbolikos aksesuarų iš "Šponkė accessories". Akys raibo, piniginės atsidarė ir dar prieš Vasario 16d manęs paštomate jau laukė paruošti "Šponkė accessories" gaminiai.


Žinot, kai parneši į namus pvz didelį brangų žaislą, tai džiaugsmo būna na bent valandai. O čia buvo dar geriau... Kažkada jau rašiau, kad surišti plaukus mano laukinukei Lėjai yra kova prieš vėjo malūnus, nes plaukai tuoj pat išsiriša arba net iki surišimo neprieina, nes Lėja kardinaliai atsisako grožio procedūrų. Tai gi, parnešu namo segtuką, gumytę ir apyrankę su Lietuvos simbolika, parodau didžiąjai kritikei, o tada Lėja sako "Mama, surišk man plaukus!". Net širdis į kulnus nukrito, kad mano mažoji laukinukę taip myli Lietuvos spalvas ir nori jas nešioti, kad net gi pati pasiryžo prisiduoti plaukų šukavimui ir rišimui!


Vasario 15d Lėja sutiko pasigražinti visais įmanomais būdais ir iškeliavo į darželį su visa puokšte aksesuarų su Lietuvos simbolika. Tauras pasipuošė "Šponkė accessories" varlyte su Lietuvos simbolika ir abu buvo rimti darželinukai. Daržiuke Lėja sulaukė tiek pagyrų, kad nepatikėsit, praktiškai kas dieną visą mėnesį pati prašė surišti plaukus ir jau gera savaitė aš pati galiu parinkti net gi gumytę, o ne naudoti tą pačią, mylimiausią su Lietuvos vėliava iš "Šponkė accessories"!


Jei ir jūsų vaikai myli Lietuvą, leiskit jiems tai parodyti, pradžiuginkit ir juos kokybiškais, Lietuvoje gamintais aksesuarais su mylimos Lietuvos simbolika! Paremdami Lietuvos menininkus ir pirkdami jų, o ne "Maximos" vėliavas, kurios pagamintos Kinijoje, mes visi palaikome savo šalį ir padedame jai augti, bei stiprėti.


Aš sėdžiu, galvoju ir tikiu, kad užaugs šauni ir patriotiška kartą, nes mūsų vaikai nepatyrė nei baimės, nei nepritekliaus, nei karo, tai gi, tai už ką stovėjo žmonės prie televizijos bokšto, yra pasiekta. Mes laisvi rinktis, laisvi mylėti, mokytis ir augti kartu su dar visai jauna Lietuva!


Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

2 comments:

  1. Žinot, kai parneši į namus pvz didelį brangų žaislą, tai džiaugsmo būna na bent valandai, o kai nuperki nauja cia drabuzi vaikui irgi laimes labai daug..

    ReplyDelete
  2. Žinot, kai parneši į namus pvz didelį brangų žaislą, tai džiaugsmo būna na bent valandai, o kai nuperki nauja cia drabuzi vaikui irgi laimes labai daug..

    ReplyDelete