Monday, February 5, 2018

Šiltas žiemos aksesuaras

Šita žiema man buvo gausi pažintimis su naujais, lietuviškais prekių ženklais. Vienas iš jų, jau vieną kartą aprašyta ir mano pamėgta "EliMile lėlių spinta", kurianti rūbelius mažoms lėlytėms ir jų mergytėms. Šiandien noriu pasidalinti vienu labiausiai pasitvirtinusiu žiemos pirkiniu - medžių liemene.


Dauguma tekste naudojamų nuotraukų fotografuotos derančioje medžių erdvėje "Basa pieva", kurioje šventėme brolio Tauro gimtadienį ir pirmą kartą pasimatavome šią žiemišką liemenę.


Ši "EliMile lėlių spinta" liemenė buvo siūta pagal mano dukros išmatavimus. Išorėje švelni, viduje šiltesnė ir labai smagi nešioti. Iš tiesų ji smagi ir tėvų piniginei, nes siuvama prailginta, nes pirmus metus vaikas ją gali nešioti kaip liemenę iki kelių, o antrus metus kaip trumpesnę liemenę.

Lėjai labiausiai patiko tai, kad liemenė turi kapišoną! Faktas, kad liemenę labai paprasta atsegti, tiesiog traukiant, labai palengvina kasdienybę su vaiku. Nereikia sukti galvos ir gaišti laiko kol vaikas atsegs sagas. Tiesiog atplėšia spaudes ir tiek. Užsegti taip pat daug lengviau nei paprastas sagutes, tad Lėja mokosi tai padaryti pati.

Iš tiesų, bene geriausias indikatorius, kad "EliMile lėlių spinta" liemenė prigijo mūsų spintoje yra tai, kad ši liemenė arba nešiojama arba skalbiama ir po skalbimo net neturi vietos spintoje, nes yra vėl ir vėl nešiojama. Aišku, balta spalva yra įpareigojanti ir vienadienė, nes ant jos puikiai matosi dėmelės, bet aš būtent tokios ir norėjau, tad tikrai nesigailiu dėl spalvos pasirinkimo, nors visada galima pasirinkti ir praktiškiau. Vienintelis gelbėjantis dalykas yra tai, kad Lėja jau ne visiškas kūdikėlis ir jau yra šiek tiek atsargesnė, bei faktas, kad liemenė raštuota, tai net gi ir nučiuožus ant užpakalio nuo kalno medžių raštas šiek tiek maskuoja dėmes iki plovimo, o tada istorija vėl iš naujo...

Trumpai tariant "EliMile lėlių spinta" mums pasiteisino ir dėl grožio, ir dėl patogumo, ir dėl ilgio, nes esu tikra, kad bent jau čiuožiant su rogutėmis mano dukros nugara nebus nuoga ir jai bus šilta, bei gera, o juk tai ir yra svarbiausia!Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment