Saturday, January 27, 2018

Namų jaukumui

Šiandien noriu pasidalinti rekomendacija, susijusia su namų jaukumu ir jų kūrimu. Pristatau jums "Home is" (Namai yra...) prekinį ženklą, kuris primena kad namai ne tik dekoras, o ir šiluma, rankų darbo gaminiai, o svarbiausia tai, kas jauku ir gera, ką norisi glausti prie savęs, o ne pabėgti kuo toliau. Už šio prekinio ženklo slepiasi veikli mergina Agnė Vyšniauskaitė, kurios galvoje kasdien gimsta idėjos, kaip kurti jaukumą savo ir kitų žmonių namuose. Idėjos tampa kūnų ir įsikuria mūsų namuose. Pradedant pagalvėlėmis, žaisliukais ir baigiant tokiais praktiškais dalykais kaip maišai žaislams ir kitos namų jaukumo idėjos iš organinių medžiagų, su grikių lukštais ar kitomis naujovėmis, kurios tik šauna Agnei į galvą. Nepameluosiu sakydama, kad "Home is" facebooke ką nors naujo atrasite kone kas savaitę.


Vienas, šiltas ir brangus (ne materialiai, o emocionaliai brangus) daiktas pasiekė ir mūsų namus. Mūsų namuose apsigyveno zuikutė Vyšnaitė. Ši "Home is" zuikutė buvo tobula nuo pirmos akimirkos vos pradėjom jos norėti. Kodėl? Visada įsigyjant naują daiktą mums labai svarbus pasirinkimo faktorius. Kai gavome galimus variantus, važiavom mašina. Perdaviau dukrai telefoną. Ji kelias minutes žiūrėjo į nuotrauką, o tada sako "Noriu Vyšnaitės!" ir pačios išsirinktas žaislas jau atrado vietą jos širdelėje.


Gavus siuntinį buvome nustebinti gražaus įpakavimo. Net ir išorinė pakuotė buvo daili ir spalvinga. Viduje, po spalvotu popieriumi slėpėsi kieta kartoninė dėžė, kurioje miegojo Vyšnaitė. Tiesa, net ir dėžė sakė, kad tai ne tik zuikis. Tai ir priedas prie labdaros, geras darbas, kurį su kiekvienu savo gaminiu padaro jo kūrėja, kuri pelnu pasidalina su paramos organizacija ir taip savo rankomis kuria ne tik mūsų, bet ir sunkiau gyvenančių žmonių gerbūvį.


Gaminių kainos taip pat neišpūstos, o realios, gal net gi sakyčiau, jog šiek tiek per mažos. Mažuosius zuikius galima įsigyti nuo 7 eurų, o didesnius nuo 10 eurų (išpardavimo metu). Kai pagalvoji apie faktą, kad naudojamos kokybiškos medžiagos, dalis sumos eina į labdarą ir viskas atliekama rankomis, tiesiog supranti, kad tokios kainos yra labai žemos, ypač palyginus su kainomis prekybos centruose.


O kaip gi pats zuikis? Man patiko! Pirmiausia jis pagamintas iš medvilnės, tad jį malonu liesti, ne koks sintetinis. Taip pat labai smagu, kad nebuvo jokio kvapo, kuris būna nusipirkus naujus žaislus. Pasiūtas kokybiškai, tad aš priekaištų taip pat neturiu. Dukra irgi labai patenkinta, nors ir nėra pliušinukų maniakė, bet zuikį "tamposi" visur su savimi. Matyt dėl to, kad jį labai patogu paimti už ausų, nors dažniausiai neša kaip kūdikėlį, pasiguldžiusi ant rankos.Jei ieškote dovanos aplankynoms ar draugų vaikams, manau, kad šie zuikiai arba žaislų krepšiai gali tapti puikiai dovana. Jei ieškote jaukumo namams, rekomenduoju peržvelgti dekoratyvinius maišelius gėlių dekorui bei pagalvėles. Visi "Home is" gaminiai puikuojasi "etsy" parduotuvėje, tad gali keliauti ir į Londoną ir į Tailandą, o užsisakyti Lietuvoje galite ir per "Home is" Facebook paskyrą, kur puikioji Agnė atsakys į visus jūsų klausimus ir pasidalins savo akcijomis, bei naujovėmis. Užsukite!


Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment