Sunday, January 21, 2018

Lašiuko galia

Sveikos, kaip jums žiemos šalčiai? Mum tai nepatinka. Vis užklumpa ligos ir tuomet jau nuotaika irgi ne kokia. Šiemet mano vaikai sumušė nesirgimo rekordą (jau beveik 2 mėnesiai be rimtesnių ligų) ir atrodo, kad šitą rekordą bandys išlaikyti, ir dar pagerinti. Aišku, norėčiau jums parašyti, kad yra vienas stebuklingas būdas. Gal jis ir yra, bet aš, kol kas jo tikrai nežinau.

Iš tiesų šeimoje naudojame daug sveikatinančių priemonių, pradedant nuo baseino, baigiant žuvų taukais, o šiemet kokybiškai išbandėme ir mokėmės perprasti aromaterapiją, apie kurią ir noriu pakalbėti plačiau. Taip. Jokia čia ne naujovė. Jokių stebuklų nėra. Matyt dauguma ir taip naudojate aromaterapiją savo namuose. Bet ar naudojate sėkmingai ir teisingai?

Aromoterapiją noriu pristatyti kaip lašelį, kuris gydo, tikrai nereikia maišyti aliejų vienas prie vieno! Tai kaip homeopatija, kur mažiausias lašelis daro stebuklus! Reikia patikėti kvapų galia, naudoti teisingai, naudoti tikslingai ir žinant kaip tai daryti, o tada galima pasiekti pačių geriausių rezultatų. Seniau aš ir pati tiesiog įpildavau kažkiek aliejaus į vonią ir tikėjau, kad veikia, bet ne. Tam reikia žinių ir apsiskaitymo, o tik tada ateina ir tikrieji rezultatai. Man "susidraugauti" su aromaterapija labai padėjo knyga "Aromaterapija vaikams".


Jei galvojate, kad aromaterapija naudinga tik mažiems vaikams, šaltuoju laikotarpiu, tai jūs labai klystate. Aromaterapija naudinga visiems nuo naujagimio iki suaugusio žmogaus. šioje knygoje rasite viską nuo patarimų kaip kovoti su kūdikių pilvo diegliais, dantų dygimo skausmu iki patarimų kokius padedančius susikaupti mišinius naudoti paaugliams ar studentams ruošiantis egzaminams ar atsiskaitymams. Vasara ši knyga bus naudinga kovojant su žarnyno virusais ar pykinimu keliaujant, o žiema padės apsisaugoti ir gydytis nuo peršalimo ligų.

Kai pasiskaitau mamų forumus, tai man šiaušiasi plaukai... Nuo patarimų naudoti neskiestus eterinius aliejus tepti pėdoms iki arbatmedžio aliejaus tepimo tiesiai į nosį. Neskiesto. Taip taip. Iš tiesų eteriniai aliejai nėra tokie nekalti kaip gali pasirodyti. Eteriniai aliejai neturėtų būti naudojami kasdien. Normalus eterinių aliejų kursas yra 10 dienų, nes tai tik pagalbinė priemonė. Jei vaiko sveikata negerėja ar net blogėja, tuč tuojau reikia nustoti gydytis namie ir kreiptis į gydytojus. Eteriniai aliejai pavojingi patekę į akis, burną ir net gi tiesiogiai ant odos. Yra eterinių aliejų, kurie veikia kaip tirpikliai ir gali sugadinti net gi baldus.

Šiandien noriu pasidalinti informacija apie knygą, kuri yra kaip biblija mamoms, kurios naudoja eterinius aliejus "Aromaterapija vaikams". Šią knygą išleido leidykla "Dvi tylos". Nors daug skaičiau apie aromaterapiją internete, bet šioje knygoje radau tiek informacijos, kad daugiau tikriausiai niekada nebegooglinsiu šia tema, o tiesiog atsiversiu knygą. Ši knyga išmokys naudoti teisingai, tikslingai, neperdozuoti ir gerinti savo, bei artimųjų sveikatą.


Šioje knygoje rasite daug patarimų kaip pasigaminti eterinių aliejų mišinius beveik visiems galimiems negalavimams, pradedant nuo slogos, baigiant sąnarių skausmų, tad knyga bus naudinga ne tik vaikų, bet ir tėvelių sveikatai ir šeimos kasdienybei. Tiesa, mano galva pati svarbiausia dalis yra tai, kad ši knyga išmokys ne tik pasigaminti aromaterapinius mišinius, bet ir saugiai juos vartoti. Knygoje "Aromaterapija vaikams" rasite visą informaciją apie tai kaip maišyti aliejus, kokius bazinius aliejus galima naudoti vaikams, kokie aromaterapiniai aliejai yra, kaip juos laikyti. Taip pat, rasite lenteles, kuriose aprašyta kokio amžiaus vaikui kaip ir kokiais kiekiais maišyti eterinius aliejus. Naudojant eterinius aliejus neturėtų būti jokių "įpyliau iš akies", nes ypač mažiems vaikams per didelis eterinių aliejų kiekis gali būti pavojingas. Pradedant nuo to, kad gali sukelti alergijas, baigiant tuo, kad gali nudeginti odą ar pakenkti gleivinėms, bei akims.


Ši knyga atvėrė man akis, kad aromaterapija yra ne tik aromaterapiniai aliejai. Tai yra ir arbatos, nuovirai, vonelės, garintuvai, drekintuvai ir svarbiausia lašiuko galia! Jei tinkamam negalavimui pasirenkamas tinkamas produktas, tuomet ir gydymas, bei profilaktika yra efektyvi ir veiksminga. Linkiu visiems nesirgti, išmokti teisingai gydytis ir palaikyti savo sveikatą esant sveikiems, o tada jau negąsdina nei šaltas oras, nei kitas vaikas atvestas į darželį su varvančia nosimi, nes svarbiausia - geras imunitetas ir tėvų indėlis į vaiko sveikatą!

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment