Saturday, January 20, 2018

Auksarankė kurianti šilumą

Ko trūksta žiema? Aišku, kad šilumos! O geriausiai sušildo tik dailus, su meile pagamintas rūbas. Šiandien noriu papasakoti apie kūrėją kuri slepiasi po vardu "Emi Crafts" ir savo darbais kuria jaukumą, šilumą ir grožį! Ši moteris, taip pat yra mama. Aš visada duodu papildomą pliusą moterims, kurios yra ne tik mamos, bet ir kuria, randa laiko savo hobiams ir verslui. Apie tokias moteris visą laiką gera rašyti, jos įkvepia ir mane, daryti daugiau, stengtis labiau, suspėti ir neužsisėdėti vienoje vietoje!
Iš tiesų labai svajojau apie kažką tooookio, kas būtų ne tik praktiška, bet ir puošnu žiemos laikotarpiu savo dukrai Lėjai, bet nemačiau nieko įdomaus gaminių vaikams srityje... Visi megzti drabužiai vaikams man atrodo arba senamadiški, kokius mezga ir mano močiutė arba tiesiog nuobodūs, pilki ir nieko neišskirtiniai. O tada pamačiau vieną "Emi Crafts" bolero, o gal labiau liemenės tipo rūbą moterims. Kažkaip neturėjau didelių vilčių, bet užklausiau ar tokį būtų galima pagaminti mažai damai. Teigiamas atsakymas mane išvertė iš kojų ir nuskraidino iki debesų!
Dar daugiau džiaugsmo mūsų užsakymui suteikė ir tai, kad gavom visą spalvų paletę ir kartu su Lėja išsirinkom mums abiems gražiausią spalvą! Kadangi mano pradinis variantas buvo ruda, o jos pradinis variantas buvo rožinė, tai sutarėm dėl "kažko per viduriuką" ir pasirinkom bordo spalvą. Abi paspaudėm rankas ir nusiuntėm savo pasirinkimą "Emi Crafts".
Gavę užsakymą į savo rankas supratom, kad šis rūbas bus šios žiemos puošmena. Gražus ir tvarkingas iki vidinių siūlių! Nors imk, išversk ir nešiok blogąja puse. To-bu-las! Spalva ryški, šiltas, lygus kaip būtų pagamintas didelėj gamykloj. Man jis taip patiko, kad aš jį net gi naudojau kaip foną kitų produktų fotografijoms. Toks ryškus ir toks mūsų! Nes tiek modelis pirmą kartą megztas vaikui, tiek ir spalva parinkta pagal mūsų skonį! Aš tikiu, kad "Emi Crafts" išpildytų betkokį norą, net jei nuotrauką ir rastumėte internete ir sakytumėt "Čia mano svajonių megztinis" :)Bolero saugojom tik svarbioms progoms, gimtadieniams, kavinėms, bet aišku, kaip ir visi rūbai, jis pagaliau įvažiavo į spintą ir kasdieniam naudojimui. Na neturiu priekaištų! Visi giria, visiem patinka, Lėja šypsosi, slepiasi į rankoves ir atrodo tooooookia miela su juo! Nusirengia, apsirengia, nusirengia, apsirengia ir taip šimtą kartų, o gal ir iki begalybės!
Tikiu, kad mano skaitytojų tarpe yra daug mamų, kurios moka viską pasidaryti pačios. Jums rekomenduoju būtinai išbandyti nusimegzti kokio modelio megztuką! O visoms, kurios nori kažko gražaus, bet nemoka, neturi laiko ar nedrįsta daryti pačios laaaabai rekomenduoju kreiptis į "Emi Crafts" ir savo rūbo viziją paversti realybe!Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment