Sunday, December 31, 2017

Suspindim per naujus?

Mamos, šiandien noriu papasakoti apie "EliMile lėlių spinta / EliMile dolls wardrobe", kuri kuria rūbus mažoms lėlytėms ir jų "mamytėms" - mergytėms! Šios kūrėjos topas ir vizitinė kortelė yra rausvos striukytės lėlytėm, kurios taip pat ruošiasi žiemai ir vienodos striukytės mergytėms.


Šiandien noriu pristatyti naują ir šiuo metu labai madingą gaminį - blizgias tampres mergaitėms. Šios tamprės jau tapo mūsų spintos pažiba. Naudojame jas visoms mums svarbioms progoms, pradedant nuo brolio gimtadienio, baigiant planais puoštis jomis naujiems metams. Jau ne kartą gavau klausimų, kur jas pirkau, tad dalinuosi, jas įsigyti, užsisakyti galite "EliMile lėlių spinta / EliMile dolls wardrobe".

(Marškinukai derinyje iš "Terelove")

Pačios tamprės tikrai kokybiškos, net gi šiek tiek šiltesnės. Kadangi jau turime jas kelis mėnesius, tai galiu pasidžiaugti, kad neišsitrynė keliai. Kadangi čia jau trečios mūsų turėtos blizgios tamprės, tad tikrai galiu palyginti kokybę. Kitų dviejų, skirtingų firmų tamprės pasitampė per kelius ir prasitrynė, taip pat išsitampė ties užpakaliukais, tad po poros mėnesių jos buvo tinkamos tampyti labiau po namus, nei pasipuošti. Taip nutiko tikriausiai dėl to, kad kitų firmų tamprės buvo daug plonesnės ir labiau vasarinės.

(Nuostabi medžių liemenė taip pat iš "EliMile lėlių spinta / EliMile dolls wardrobe", o daili medžių žaidimų erdvė "Basa Pieva")

Tiesa, noriu paminėti, kad šios tamprės labiau tinkamos žiemai, nes šiltesnę dieną, daugiau judėdama mano dukra su jomis suprakaituoja. Iš tiesų čia gal ir nuo vaiko priklauso, jei daug juda, tai nieko keisto, kad sukaista.

(Smagus kontaktinis zoologijos sodas "Zoopark.lt")

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment