Tuesday, December 5, 2017

Šiltos idėjos žiemai

Prieš kelias savaites susipažinau su nerealia mamyte Vilija, kuri kuria rankų darbo aksesuarus ir namų dekoro elementus. Vilija slepiasi po prekiniu ženklu "Idea By Vilija". Aš su mažyliais išbandžiau Vilijos rankų darbo vilnos sluoksnos šalikus (dar vadinamas movomis, mautais).


Aš ir mano mažieji tokį rūbą vadiname mautu, nes jis užsimauna per galvą, nereikia jo raišioti, vynioti apie kaklą, o svarbiausia, kad net ir mažieji gali apsirengti patys, be suaugusiųjų pagalbos. Iš tiesų nuo tada kai atradome mautus (tiek vasarinius, tiek ir žieminius) namie nebeturime šalikų, tad skirtingus mautus naudojame jau beveik 3 metus.


Vilnos sluoksna yra tiesiog šukuota vilna, kuri nesuskirstyta į siūlus. Iš vilnos sluoksnos gaminami velti dirbiniai, taip pat vilnos sluoksna naudojama stambių gaminių, kaip mautai ar pledai mezgimui. Dažniausiai vilnos sluoksna mezgama tiesiog pirštais, be virbalų.


Noriu paminėti vieną labai svarbų faktą, kad Vilijos naudojama vilnos sluoksna yra labai švelni, gerai šukuota ir nekandi. Tiek aš, tiek ir mano vaikai yra jautriaodžiai. Aš nuo vaikystės neprisimenu kada būčiau savo noru apsirengusi vilnonį megztinį. Prieš užsisakant šiuos gaminius ilgai dvejojau, nes kaklas vis gi turi ploną ir jautrią odą, tad labai bijojau, kad vilna nekąstų. Na pasisekė, tikrai galiu sėkmingai nešioti savo mautą! Vaikams mautai taip pat tiko ir patiko, nes Lėja paprastai su vilnoniais rūbais išbūna lygiai dvi minutes!


Vis tik jei turite itin jautrią odą, tiesiog susitarkit, nuvažiuokit, apsilankykit pas Viliją ir dėl visa ko pasitikrinkite ar vilna jums nekąs.


Man labiau patinka mautai prigludę prie kaklo, tad aš sau ir savo vaikams užsakinėjau būtent tokius. Vilija atsiimant užsakymą parodė ir kitokių mautų variantų, kurie gali būti ilgesni, nutolę nuo kaklo ir nešiojami daugiau kaip dekoras, o ne kaip pasišildymas žiemai, tad galiu pasakyti, kad "Idea By Vilija" tikrai įgyvendins visus jūsų norus!

("Idea By Vilija" nuotrauka)

"Idea By Vilija" gaminiai į jūsų namus atkeliaus dailiose pakuotėse, supakuoti kaip dovana, tad puikiai tiks kaip dovana per Kalėdas patiems artimiausiems giminaičiams ir draugams. Nors iš tiesų man ir pačiai labai gera gauti užsakymus, kurie būna kruopščiai ir dailiai supakuoti, nes tada supranti, kad gali pasitikėti tuo gamintoju nuo A iki Z, tad net ir užsakius gaminį, kuris keliaus kaip dovana tiesiai į jūsų draugų namus, galit būti tikras, kad viskas bus tobula.


"Idea By Vilija" gamina daug skirtingos produkcijos, pradedant nuo vilnos sluoksnos gaminių kaip mautai, pledai ir baigiant gaminiais iš virvių kaip padėkliukai, daiktadėžės. Jei nedrąsu pirkti internetu, tai tikrai galite susisiekti su "Idea By Vilija" ir gaminių užsakymus susiderinti, bei spalvas išsirinkti Vilniuje (iš anksto susitarus).


Taip pat Viliją sutiksite ir festivus.lt organizuojamoje didžiojoje kalėdinėje mugėje Kaune, kur galėsite įsigyti ir pasimatuoti jau pagamintus mautus, bei pamatyti kitus Vilijos gaminius.

(Organizatorių nuotrauka)

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment