Saturday, December 16, 2017

Dovanų idėjos (suaugusiems)

Kadangi jau kalėdinis laikotarpis ir visi sukame galvas ką padovanoti savo artimiesiems, tai šiandien noriu su jumis pasidalinti dovanų sąrašu moterims, bet tikiu, kad kai kurios iš dovanų yra tinkamos ir vyrams. Aš labai mėgstu visokias smulkmenas, kurias pridedu prie dovanų ar tiesiog siunčiu draugams gyvenantiems svetur, tad šiame sąraše rasite ir smulkmenų, ir atviručių, ir knygų, ir praktiškų, kasdien naudojamų daiktų. Viską suskirsčiau į kategorijas, tad jei kažkuri kategorija jums neaktuali, ją tiesiog praleiskite. 

Knygos:


1) Knyga visada geriausia dovana, tad drąsiai rekomenduoju knygą "Super pietūs dėžutėje", kurioje gausu patarimų kaip paruošti maistą, kad būtų patogu ir skanu jį nusinešti į darbą.


2) "Aromaterapija vaikams" puiki knyga tokiu oru, nes su dovana žmogus gauna ne tik knygą, bet ir palinkėjimą nesirgti, bei instrukcijas kai apsisaugoti nuo ligų. Pridėjus kelis aromaterapinius aliejus gaunasi jau solidi dovana draugei ar sesei.


3) Knyga "Balansas", kurią drąsiai rekomenduoju, nes ši knyga padėjo man pačiai numesti daugiau nei 10 kg. Tokia dovana su potekste būtų, tad tinkama tik artimoms draugėms. Aišku, galima ir pačioms paprašyt tokios dovanos iš Kalėdų senelio. Ir tiems, kurie vis klausia "Kaip tavo dietos?", tai galiu nuramint, kaip nukrito, taip ir nebegrįžo tie 10 kg. ;)


Praktiškos dovanos:


1) Kosmetikos rinkinys mylimai mamai ar sesei visada bus geras pasirinkimas. Kokybiška, lietuviška kosmetika - dar geriau. Aš rekomenduoju "Bublibox". Man patinka skirtingi kvapai, kainos nedidelės, tinka mano sausai odai. Aš priklausoma nuo jų šveitiklių, tai gal ir ne visai objektyvi, bet verta išbandyti.


2) Šiltas ir gražus mautas, šalikas tikrai pradžiugins gerą draugę. Man labai patiko "Idea by Vilija" gaminiai. Gamina tiek mamytėms, tiek ir jų vaikučiams.


3) Aš visą laiką nežinau ką padovanoti savo močiutei, kuri nenaudoja nei kosmetikos, nei per daug puošiasi, tai visada jai renku praktiškas dovanas, kurias sunaudos namie. Mano dovanų topuose jai yra vitaminai (žuvų taukai, gliukozamino preparatai) arba kokybiškų priemonių "ProBiotic" rinkinukas namams, nes žinau, kad ji pataupo ir nesaugo savo rankų plaudama.


4) Aš čia kaip narkomanė dabar kas mėnesį laukiu "dozės" grožio, tai rekomenduoju siurprizą sau arba draugei kas mėnesį užsisakius grožio dėžutę. Lietuviškos grožio dėžutės baaaaaaisiai brangios, tad aš rekomenduoju "LookFantastic" beauty box. Tiesa, gruodžio dėžutė vos vos vėluoja, bet čia matyt Lietuvos Paštas eilinį kartą nežinojo, kad artėja Kalėdos. :)


Smulkmenos:


1) Jei rašote laiškus, turite giminių užsienyje ar tiesiog ieškote atviručių, tuomet rekomenduoju "Laimingi mūsų namai" atvirutes, kurias pirkdami padarysite ir gerą darbą, paremsite Vilniaus Moterų Namus.


2) Prie dovanos seneliams arba giminėmis rekomenduoju pridėti jūsų vaikų kurtų piešinių ar darbelių, kurie parodo, kad ir mažieji nori prisidėti prie dovanos. Kol mažieji gamins priedus prie dovanos, tėvai turės kelias minutes atsigerti kavos, kas taip pat visai gerai. :) 


3) Indelis medaus puiki dovana kurios laukia visų draugai ir giminės gyvenantys svetur. Aišku, medaus indelis nepagadins ir verslo dovanų, bei bus puikus priedas, jei perkate didesnes dovanas. Aš perku iš "Avilio istorijos"


4) Draugų šeimai galite padovanoti "Tavo vaiko drugelį", kurį visi kartu galės pasigaminti. Seneliams puikiai tiks ir jūsų pagamintas drugelis su anūkų pėdučių įspaudais. Gaila, kad kai vaikai buvo maži, dar nežinojome apie "Tavo vaiko drugelį", tad seneliai per pirmas mūsų dukros Kalėdas gavo Lėjos pėdutes įspaustas į kažkokią baltą masę. Vis dar turi ir pėdutės puošia šaldytuvą, nes turėjo magnetus.


5) Nebūčiau aš, jei nerekomenduočiau pridėti ir saldumynų. Tiesa, rekomenduoju dovanoti sveikus saldumynus, ypač jei eisite pas draugus turinčius vaikų, nes jūs tikrai neorite pamatyti antakį pakėlusios mamos, kai vaikams įteikiat šokoladą. Geriau rinkitės liofilizuotas "Frupp" uogas arba vaisių batonėlius.


6) Ką į dovaną įdėti vyrams? Gal kokių "Argeta" paštetų? Nežinau ką valgo žmonės nevalgantys saldumynų, kaip mano vyras. Gal tiktų ir riešutai? Bet kažkodėl man paštetas skamba labai kalėdiškai.


7) Sveikuoliams ir saldumynų mėgėjams galima prie dovanos pridėti datulių sirupų. Labai skanu, gera cukraus alternatyva ir yra daug skirtingų variantų. Didelis pasirinkimas "BioSala" parduotuvėse.


Gertuvės:


1) Gera ir kokybiška gertuvė, kaip ir sveikatos palinkėjimas - puiki dovana. "Brita" sportinė gertuvė su filtru buvo mano dovana vyrui. Pati netikiu, bet jau pusė metų praėjo ir jis ją naudoja, tad tikrai tiks ir vyrui ir draugei ir nedulkės spintoj.


2) Kalbant apie gertuves, tai dar vienas puikus variantas yra "Minglemoose" gertuvė į kurią galima dėti vaisius, uogas ir kitas gėrybes. Tokią gertuvę naudoju pati. Šiuo metu joms taikomos nuolaidos, tai visai geras metas įsigyti.


3) Dar viena mano turima gertuvė yra "Klean Kanteen". Labai kokybiška, ilgaamžė, neprisigerianti kvapų. Visada ant mano darbo stalo. Dovanojant tokią gertuvę būsit tikri, kad paliksit įspūdį su kokybe. 


4) Išbandyta dovana "Brita" gertuvė, kurią padovanojau savo mamai. Kadangi ji dirba mažame mieste, tai ten vandens kokybė ne tokia kaip Vilniuje. Su filtrine gertuve iš krano vandenį geria ramiau. Sakė, kad ir skonis geresnis. Jai patinka, aš irgi džiaugiuosi, kad dovana jai tiko ir patiko ir jums rekomenduoju.


Na va, tiek idėjų... Galvojau neišsiplėsiu, aprašysiu 4 daiktus ir vėl prirašiau tikrą rašinėlį. :) Pasidalinkit, kokių jūs turite dovanų idėjų? Aš jau po truputį pakuoju...

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment