Saturday, November 11, 2017

Naujos tyrelės vaikams. Ar jau ragavote Ponn?

Mamos, noriu papasakoti apie naujieną Lietuvos rinkoje. Mes su vaikučiais jau išbandėme naująsias tyreles Ponn. Ar jūs jas jau ragavote?


Ponn tyrelėse nėra pridėtinio cukraus (tik natūralus cukrus esantis naudojamuose vaisiuose, pvz bananuose), nėra druskos, priedų, bei konservantų. Tyrelės supakuotos į higieniškas, saugias ir lengvai išspaudžiamas pakuotes, kad būtų patogu vartoti ir vaikas pamažu mokytųsi savarankiškai maitintis.


Ponn tyrelės gaminamos Estijoje iš ekologiškai užaugintų vaisių, uogų, bei grūdų. Iš tiesų terminas "ekologiškai užauginta" turi būti ir yra patvirtintas, ekologiški produktai Europos sąjungoje žymimi žaliojo lapo ženklu ir turi turėti Ekologijos sertifikatą. Būtent Ponn produkcija ir turi Europos ekologijos sertifikatą. Užrašai ant produktų pakuočių „tik iš natūralių ingredientų“, „be hormonų“, „genetiškai nemodifikuota“, „ūkininkų produkcija“, „natūralus“ nepatvirtina, jog maistas yra ekologiškas. Dažnai gamintojai bando suklaidinti vartotoją pridėdami visokių "Bio", "Eko" ar "Vegan" žymių, kurios iš tiesų nieko nereiškia ir yra tik reklaminis triukas, tad noriu perspėti mamas, kad jos "nepasimautų" ant skambių frazių, kurios iš tiesų nereiškia to, ko gal būt tikisi vartotojas, o tik klaidina. Ponn tyrelėmis galima pasitikėti!Tyrelės Ponn skirstomis į dvi amžiaus grupes: nuo 4 mėnesių ir nuo 6 mėnesių. Tyrelės nuo 4 mėnesių sudarytos iš vieno ingrediento ir pratina vaiką prie skonių, bei apsaugo nuo nenuspėjamų alergijų, nes tik įvedant produktus po vieną paeiliui galima įsitikinti, kad maistą vaikas toleruoja ir jis jam tinka. Tyrelės nuo 6 mėn. susideda iš 2 ir daugiau ingredientų. Ponn skoniai buvo kuriami atsižvelgiant į kūdikio poreikius tam tikrame jo vystymosi tarpsnyje, atsižvelgiant į sudedamųjų dalių proporcijas, energetinę vertę reikalingą nuolatiniam kūdikio vystymuisi.


Nors šios tyrelės ir skirtos vaikams nuo 4 mėnesių, bet viršutinės amžiaus ribos nėra. Jos yra labai mėgstamos tiek 2 metų Tauro, tiek ir 3,5 metų Lėjos. Šias tyreles aš dažnai laikau rankinuke "ekstra atvejui" esant mieste, keliaujant į baseiną, taip pat šios tyrelės dažnas svečias mūsų užkandžių dėžutėse, nes šviežių vaisių atėjus rudens sezonui vis mažėja ir tenka pasitelkti gudrybes.Ponn tyrelės Lietuvos rinkoje šiuo metu parduodamos penkių skirtingų skonių:

  • Kriaušių, 
  • Mangų, 
  • Mėlynių ir obuolių,
  • Braškių, bananų, obuolių ir aviečių,
  • Keturių grūdų košė su bananais ir mėlynėmis.

Mūsų šeimos absoliutus favoritas yra mangų tyrelė. Jei būtų galimybė, tuomet mano vaikai ją valgytų vietoj pusryčių, pietų ir vakarienės.

Antras pagal mėgstamumą yra braškių, bananų, obuolių ir aviečių skonio Ponn tyrelės skonis. Ši tyrelė buvo pati pirma mano vaikų ragauta Ponn tyrelės, gal būt dėl to ji taip įsiminė savo pakuote ir tapo vienu mėgstamiausių skoniu.

Mamos asmeninis favoritas yra "tinginių pusryčiai", t.y. keturių grūdų košė su bananais ir mėlynėmis. Kai ryte pramiegame, nieko nespėjame ir pusryčiams nebėra laiko, tuomet traukiu šias tyreles, verčiu iš lovos vaikus ir esu garantuota, kad iki pietų kaip nors "ištemps".

Matyt jau visi žino mano silpnybę mėlynėms, tad toliau sąraše rikiuojasi obuolių ir mėlynių tyrelė. Mėlynės yra gėris, niekas to nepaneigs, bet tik ne ant rūbų. Ant rūbų jos yra blogis. Bet tyrelė tikrai labai skani.

Kaip ir su kitomis rinkoje esančiomis tyrelėmis, taip ir su Ponn mano vaikai ignoruoja tik kriaušių tyrelę. Visas kitas pamatę net spirga kaip nori, bet kriaušėms meilės niekaip nepajaučia.


Bendras įspūdis apie tyreles tikrai puikus! Labai smagu, kad pagaliau Ponn atėjo ir į Lietuvą, nes iki šiol didžiuosiuose prekybos centruose karaliavo dviejų pagrindinių firmų išspaudžiamos tyrelės, o norint ko nors ekologiško ar įdomesnio tekdavo važiuoti į specializuotas parduotuves. Ponn tyrelių kainos taip pat "nesikandžioja", tad išbandyti ir paragauti jas galės visų mažyliai, o jau patiks ar ne, tai spręs mažieji gurmanai, kurie drąsiai gali pasakyti "NEEEE" :)

Mane taip pat sužavėjo ir dailios Ponn pakuotės. Neperkrautos, su vaisiais ir atrodo labai perprantamos vaikų, nes mano Lėja iškart sako "Noriu tos su obuoliukais", nors iš pirmo žvilgsnio man piešinukai atrodė kaip abstrakcijos. Be to, jei pirksite visą pakuotę (6 vnt), o ne po vieną, tuomet rekomenduoju pasiimti ir visą Ponn dėžutę, nes iš jų, su trupučiu žirklių ir lipnios juostos gaunasi puikūs batai! Netikite? Pažiūrėkite.


Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

MadMom <3

No comments:

Post a Comment