Tuesday, November 14, 2017

Mėlynas vanduo!

Esu ne kartą rašiusi kokią didelę vietą mano vaikų gyvenime užima vanduo. Maudynės yra bene vienas jų mėgstamiausių užsiėmimų. Prieš kelis mėnesius "Norfa" parduotuvėje radau pirkti kažkokį vandens žaislą "hipopotamą". Kadangi buvo išpardavimas ir jis kainavo porą eurų, tai prigriebiau tiesiog norėdama paįvairinti vonios linksmybes ir net nenutuokiau kas bus viduje.


Etiketė lenkiška, be jokių paaiškinimų lietuvių kalba. Lietuvių kalba parašytas tik gamintojas, o jokios vartojimo instrukcijos. Nežinot, kaip nustebau išpakavusi ir pamačiusi, kad viduje krūva mėlynų tablečių. Trumpai tariant, šios mėlynos tabletės dažo vandenį ir šiek tiek putoja susilietusios su vandeniu.


Nepatikėsit kaip jos patiko mano vaikams! Vos pora tablečių ir vanduo tampa visiškai mėlynas! Tablečių viduje gal šimtas! Jau naudojam porą mėnesių, tai jau matosi apmažėjimas, bet jaunuoliams labai patinka.


Jei ir jūsų vaikai neatsispiria vandeniui, tai čia puikus ir pigus variantas kaip padaryti maudynes dar smagesnes. Tokios maudynės, manau, gali sudominti net ir tuos vaikus, kurie nemėgsta maudytis.Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

MadMom <3

No comments:

Post a Comment