Saturday, November 4, 2017

Magnetinis "Djeco" pabaisiukas

Mane, mano vaikus ir "Djeco" žaislus jungia kažkoks nepaprastas ryšys. Iš tiesų po to kai nupirkau pirmą "Djeco" dėlionę savo dukrai, visos kitos dėlionės atrodo prastesnės. Dar pamenu, kad pirmas nupirktas "Djeco" žaislas buvo kiškučių dėlionė su nameliu keliais aukštais. Dabar su juo žaidžia mano sūnus ir manau, kad dar po jo žais ne vienas vaikas.


Šiandien noriu papasakoti kur aš atradau "Djeco" rojų ir pristatyti labai smagų lavinantį magnetinį žaidimą, kurį pavadinau pabaisiuku. Iš tiesų "Djeco" žaislai yra reti svečiai didžiuosiuose prekybos centruose ar populiariose parduotuvėse, tad aš be proto apsidžiaugiau kai atradau lietuvišką parduotuvę https://kenditoys.com/ , kurioje yra daugybė man dar Lietuvoje nematytų "Djeco" žaislų. Jei esate "Djeco" fanai, tai čia jums bus tikras rojus.


Šiame rojuje mes su dukra prakiurksojome geras porą valandų ir ji išsirinko 2 žaislus. Patikslinant, tai 2 "Djeco" žaislus. Atrodo, kad produktų tikrai daug, bet tiek mano, tiek ir mažosios patarėjos akis traukė tik "Djeco". Iš tiesų gal gali pasirodyti ir kvaila, bet mes namuose turėjome ne vieną magnetinę dėlionę, bet mums prisireikė dar vienos, tad išsirinkome "Djeco" magnetinį pabaisiuką.


Šis žaislas ypatingas tuo, kad nėra nereikalingų atramų, papildomų priedų. Yra tik tai su kuo vaikas "dirbs". Tai gi rinkinio dėžutė ir yra dėlionės dalis, o jos viduje slepiasi magnetinės detalės: akys, ausys, nosys, burnos, kojos, ragai, rankos, sparnai, plaukai. Gal ir atrodo kaip maišalynė, bet tuoj pat viską paaiškinsiu. Iš principo ant turimo metalinio dėžutės pagrindo vaikas dėlioja kažkokį pabaisiuką. Taip kaip jį įsivaizduoja. Gal šiandien su sparnais? Gal su ragais? Gal su plaukais? O gal šiandien plaukai taps barzda?


Yra dvi pusės, raudona ir mėlyna, tad kartu gali žaisti abu mano vaikai. Aleliuja! Kokia palaima kai vienas žaidimas, o įdomu ir beveik 2 metų ir 3,5 metų vaikučiams. Kai abu sukuria po savo pabaisiuką, tuomet galime puses sujungti ir padaryti dvipusį pabaisiuką!!! Bet iš tiesų, tai nesigavo jiem pabaisiukai. Gavosi labai gražūs veidukai su rankytėmis ir kojytėmis. Tokie nekalti, nes sparneliai buvo laaaaabai populiarūs.


Iš tiesų žaidėme jau geras porą savaičių ir niekaip neatsibosta, tad nusprendžiau šį žaislą aprašyti. Vos grįžę iš darželio prašo duoti padėlioti veidelius. Tai labai smagu, atsižvelgiant į faktą, kad paprastai žaislai pabosta per kelis pažaidimus. Taip pat aš matau progresą savo mažylyje, nes pirmais kartais jis daugiausiai bandė suniokoti sesės darbą arba tiesiog kraudavo didelį "sumuštinį", o dabar tikrai suprato kaip dėlioti, kur akys, kur nosys ir stengiasi sudėti gražų veiduką. Aišku, reikia, kad mama sėdėtų šalia, bet taip smagu matyti, kad jis pradeda nebe tik griauti, bet ir kurti!


Jei turite metalinį šaldytuvą, tuomet galite šį užsiėmimą dar labiau pagyvinti kurdami veidelius pagal dienos nuotaiką ir palikdami juos "ekspozicijoje". Iš šio rinkinio drąsiai išeitų ir 5 veidukai vienu metu, tad galėsit kurti visa šeima, vienu metu, ten, kur rasite metalinį paviršių.


Nežinau kaip jums, bet man pabaisiukai atrodo labai smagūs. Jei norite labiau realistiškų dėlionių, tuomet galite pasirinkti žmogaus veidelių dėlionę "Djeco" su skirtingomis mimikomis ir nuotaikomis arba gyvūnėlių dėlionę "Djeco", su kuria sukursite mielus ir gražius gyvūnėlius. Asmeniškai man pabaisiuko dėlionė pasirodė mažiausiai pririšanti prie temos ir paliekanti daugiausiai vietos fantazijai, bet šią ir kitas dėliones galima maišyti ir keisti pagal savo nuožiūrą.


Žaidimas rekomenduojamas vaikams nuo 2 metų, bet formaliai mano jaunuolis dviejų metų dar neturėjo tuomet, kai gavome šį žaislą. Aišku, gerai pagalvojus, gražiai dėlioti jis pradėjo jau maždaug artėjant antrajam gimtadieniui, bet nemanau, kad dėl amžiaus, o dėl dažnos praktikos. Iš tiesų nematau kodėl juo negalėtų mėgautis ir 1,5 metų vaikai, nes detalės gana didelės, tad tikrai nepavyks užspringti. Amžiaus apribojimų į viršų taip pat nėra. Tikrai drąsiai rekomenduoju ir 3,5-4 metų vaikams, o gal net ir vyresniems, nes nujaučiu, kad mano Lėjai jis greit tikrai neatsibos. Man taip pat buvo labai smagu kurti veidelius ir pirmą dieną nesulaukiau jų grįžtant iš darželio ir išpakavau pafotografavimui. Ir truputį padėliojau viena. Na gerai, gal ne truputį... :)


Teksto pradžioje minėjau, jog turėjome ne vieną magnetinę dėlionę, jei tiksliau tai turėjome dvi, bet palyginus jas su šia "Djeco" dėlione galima tiesiog atidaryti šiukšliadėžę ir su jomis be gailesčio atsisveikinti. Kodėl? Iš tiesų mūsų iki šiol turėtos magnetinės dėlionės buvo daug prastesnės kokybės, nuo detalių luposi paveiksliukai ir likdavo tik medžio gabaliukas su magnetu, buvo smulkesnių detalių (dydžio su lyg žirniu), buvo rizika užspringti, tad galėdavo žaisti tik Lėja ir tik tada kai brolis miega, o dabar gali žaisti abu kartu. Taip pat mūsų anksčiau turėtos buvo labai mėgstamos Lėjos, bet koks žaidimas, kai turi žaisti pasislėpęs? Turimų dėlionių pagrindas buvo tiesiog lenta su stovu, tad dažnai krisdavo, būdavo nepatogu naudoti. Nuo tada kai mūsų namie atsirado šis magnetinis pabaisiukas nebuvo nė karto, kad dukra bent užsimintų, kad norėtų pažaisti su senomis magnetinėmis dėlionėmis, o pabaisiuką traukiame iš spintos kone kasdien. Manau, kad tai ir yra pats geriausias įvertinimas žaislui, kai su juo žaidžiama, o ne tiesiog papildoma dėžutė spintoje.


Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

MadMom <3

No comments:

Post a Comment