Saturday, November 25, 2017

Lego Ninjago... Tortas!

Ar pasiilgote mano tortų apžvalgų? Vėl pasipylė gimtadieniai kaip iš gausybės rago, tad pažadu stropiai dalintis atsiliepimais apie tortus, kuriuos įsigijome.

Šiandien papasakosiu apie tortą, kurį užsakinėjome mano sūnaus Tauro antrajam gimtadieniui. Torto tema buvo "Lego Ninjago", nes šiuo metu visi draugų vaikai tiesiog juos įsimylėję. Nors Taurui ši tema dar ne visai aktuali, bet tikrai berniukiška ir labai patiko mūsų Lėjai. Iš tiesų dar kartą susidūriau su bėda, kad sugalvojus įdomią temą labai sunku rasti žmogų, kuris įgyvendintų mano idėją, nes paprastą, nedekoruotą tortą gali iškepti bet kas, o papuošti pataikant į temą, gražiai ir estetiškai, ne su kokiais "baibokais" gali tikrai ne bet kas. Šį kartą tortą patikėjome konditerei "RH Keksiukai ir tortai", kuri dirba Kaune, bet tortus gali pristatyti ir į Vilnių. Mane iš pat pradžių nustebino ir tai, kad ji išgirdusi temą nepradėjo aimanuoti, kad tai sudėtinga tema, o iškart pradėjo su manimi derinti torto dizainą.Torto vertinimas:

Bendras vaizdas: 10/10
 Vaikų balsas pirmas ir paskutinis. Visi buvo sužavėti ir iškarto suprato tiek temą, tiek ir detales.
Skonis: 10/10 Pradėkim nuo to, kad važiuojant mašina tortas prikvėpino visą mašinos saloną, tai jau buvo pirmas ženklas, kad skonis tikrai bus geras. Torto pertepimus leido pakoreguoti pagal mūsų pageidavimus, tad labai smagu, kad į "Šokoladinį" tortą mums įdėjo vyšnių pagal pageidavimą, nes mano vyras labai norėjo būtent maskarponės, o ne grietinėlės pertepimo, kuris būtų buvęs torte "Šokoladinis su vyšniomis", tad gavom "Šokoladinį" tortą ir vyšnias. Iš tiesų svečių skoniai išsiskyrė tik dėl cukraus masės. Vieni jos nevalgė, kiti iš jos kažką lipdė ir pasiėmė namo, o Tauras tiesiog nusilupo nuo savo gabaliuko cukraus masę ir valgė ją be torto, o Lėja valgė tiek "Lego" papuošimų, kad mėlyni dažai net varvėjo iš burnos. Trumpai tariant visi rado sau tinkamo maisto :)
Svorio atitikimas. 10/10 Užsakytas svoris buvo apie 2,5 kg, gavome 2,8 kg tortą, bet su meistre buvom aptarę, kad masę pliuosuoti papildomai, tai toks nuokrypis buvo visiškai teisingas ir nebuvo netikėtas.


Logistika 10/10 Turėjau atsiimti pati, bet įskaitant faktą, kad man tortą atvežė iš Kauno(!!!), tai tikrai negaliu vertinti neigiamai fakto, kad teko jį nuvažiuoti paimti iš sutartos vietos Vilniuje.
Tinkamumas vaikams 10/10 Kadangi mūsų ir draugų vaikai torto paprastai visiškai nevalgo, tai buvom maloniai nustebinti, jog šio torto gabalėlį sėkmingai suvalgė draugų sūnus, o mano vaikai sėkmingai "kimšo" dekoracijas ir taip pat valgė ramiai sėdėdami ant kėdžių(!!!). Tikrai! Turiu tai įrodančių nuotraukų! Tortas naminis, be konservantų, tad tikrai sveikesnis nei iš parduotuvės. Apie cukraus masę diskutuoti, manau, nėra verta. Aš cukraus masės visai nebijau. Valgom ją (arba nevalgom) du kartus į metus, tad tikrai nebus didelės žalos.


Dekoracijos 9/10 Gavau viską ko norėjau. Kaip pavyzdį pateikiau šį tortą (nuoroda). Mano manymu atitikimas akivaizdus, priekaištų visiškai jokių neturiu, tik vienoje vietoje man vos vos nepatiko sujungimas iš šono, tad tobulybei ribų nėra ;)
Bendras pasitenkinimas 10/10 Aš patenkinta, vaikai patenkinti, svečiai sužavėti! Kadangi dar gabaliukas liko, tai jį įdėjome mano močiutei, kuri susirgo ir negalėjo atvykti į proanūkio Tauro gimtadienį. Šiandien paskambino ir pagyrė, kad tortukas labai patiko, tai tiek skonis, tiek ir kiekis (įskaitant lauktuvėms įdėtą gabaliuką) nenuvylė.


Kaina ir apmokėjimo būdas 10/10 Kaina 15 eurų už kilogramą. Mane labai nudžiugino, kad nebuvo papildomo "dekoravimo mokesčio", nes juk visi tortai daromi su meile ir taip, kaip nori klientas.
Bendravimas 10/10 Į visus klausimus atsakymus iš "RH Keksiukai ir tortai" gavau greitai ir aiškiai. Bendravimas malonus ir iš tiesų buvo labai smagu, kad pakonsultavo dėl kiekio ir dekoro.
Problemų sprendimas 10/10 Problemų pavyko išvengti (neįtikėtina!), bet kai ieškojau kelio kaip privažiuoti man viską labai smulkiai papasakojo, tai tikrai dedu didelį pliusą. Be to pakonsultavo kaip laikyt ir transportuot tortą. Nors tai ir žinojau, bet vistiek labai smagu, kad žmonėms rūpi ir negaila laiko papasakoti apie tai kiekvienam klientui.

Viso: 99*/100Trumpai paaiškinsiu įvertinimą. Mano manymu dekoruotą tortą pagaminti yra daug sunkiau nei nedekoruotą. Kadangi dekoras atitiko mano lūkesčius, skonis buvo puikus ir problemų nekilo, tai manau, kad šis tortas yra pirmas dekoruotas tortas, kuris nusipelnė gauti 99 balus, nes iki šiol tokio atvejo dar nebuvo!!!

Ar dar užsakinėsiu tortą iš "RH Keksiukai ir tortai"? Taip. Tortas buvo skanus, gražus ir tikrai nenuviliantis!


Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, Greta

No comments:

Post a Comment