Monday, October 16, 2017

Žydintys plaukai

Dar kartą noriu padėkoti savo buvusiems draugams „mamyčių klubui“. Prieš kelias savaites išbandžiau ir aprašiau savaiminio įdegio losjoną, o nesenai sulaukiau naujų dovanų. Šį kartą dovanos buvo ne tik naudingos, bet ir natūralios. Į mano namus atklydo natūralios, vaistinėje pagamintos kosmetikos “Žiedė” produktai. Siuntinyje radau “Žiedė” šampūną sausiems plaukams ir “Žiedė” balzamą sausiems plaukams.


Iš tiesų nežinau iš kur “mamyčių klubas” taip gerai mane pažįsta, o gal tiesiog labai gerai pataikė ir atsiuntė priemones mano sausiems plaukams, kurie po dviejų gimdymų iš eilės dar labiau išsausėjo. Šampūnas buvo geros konsistencijos, tikrai puikiai putojo ir neturėjo įkyraus kvapo, kas mane itin erzina kitų gamintojų šampūnuose.


Taip pat nuo kai kurių kitų gamintojų šampūnų sausiems plaukams, man išberdavo galvos odą. Šį kartą taip nebuvo. Taip pat išbandžiau ir balzamą. Tiesa, nesu tikra kiek laiko jį reikia laikyti ant plaukų, tai laikiau apie 3 minutes. Gal per trumpai? Ant pakuotės neradau jokių rekomendacijų kiek laiko laikyti, tai šiek tiek nuvylė. Pati produkcija tiko mano plaukams, jų neišsausino, bet vis gi po galvos plovimo vistiek teko naudoti papildomą priemonę, kuri drėkina plaukus, tai neteigčiau, kad balzamas buvo itin geras. Toks gana vidutinis. Yra parduotuvėse ir pigesnių, kurie suteikia geresnį efektą drėkinimo prasme.


Neskaitant to, kad vis tiek turiu naudoti 3 priemones, tai priekaištų šiai produkcijai tikrai neturiu, nes gana dažnai iki šiol taip pat naudojau papildomą  nenuplaunamą drėkinančią priemonę plaukams, nors turint geresnį, brangesnį kondicioenierių paprastai užtenka ir dviejų priemonių ir papildomai plaukų grekingi po kiekvieno plovimo nereikia. Ar yra toks šampūnas ir kondicionierius, kurie galėtų stebuklingai atgaivinti po dviejų gimdymų ir daugybės dažymų nualintus plaukus? Jei žinote, labai laukiu rekomendacijų! Jei turite vidutinio sausumo odą ir plaukus tikrai kviečiu jus išbandyti šią kosmetiką ir tikiu, kad jums gi gali tikti, nes mano oda ir plaukai tiesiog beprotiškai sausi.Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

MadMom <3

No comments:

Post a Comment