Sunday, October 29, 2017

Žaidimų kambarys 2-ąjam gimtadieniui: Į ką atkreipti dėmesį? Ką pasirinkomes mes ir kodėl?

Ne už kalnų mano sūnaus Tauro antrasis gimtadienis, tad kilo dilema kur švęsti. Iš tiesų Vilniuje žaidimų kambarių labai daug, tad pasirinkti tikrai nelengva. Noriu pasidalinti savo patarimais į ką atkreipti dėmesį ir kaip išsirinkti būtent jums tinkamą žaidimų kambarį.

Iš tiesų esame aplankę daug žaidimų kambarių, bet didelė dalis jų nėra tinkami vaikams iki 2 metų. Esame lankęsi daugybėje kitų žaidimų kambarių ir visuose juose galiu atrasti tam tikrų minusų, dėl kurių aš šių žaidimų kambarių nesirinkčiau savo vaiko antrajam gimtadieniui. Pradedant nuo to, kad labai sunku surasti žaidimų kambarį, kur galėtum pakeisti sauskelnes, baigiant tuo, kad vaikas negali užlipti ant karstyklių be tėvų pagalbos, nepatogiai išdalintos zonos, kad tėvai turi lakstyti ir prižiūrėti savo vaikus arba dar blogiau, vaikas gali kur nors užlipti ir nukristi, nes karstyklės arba erdvės nėra saugios.


Tauro gimtadienį švęsime dar tik kitą mėnesį, bet aš jau aplankiau ne vieną interneto svetainę ir rinkausi žaidimų kambarį, kuris būtų idealus jubiliatui, bet tiktų ir mažesniems, bei vyresniems draugų vaikams. Šį kartą užsirezervavau ir pasirinkau žaidimų kambarį "Basa Pieva". Iš tiesų jau kurį laiką galvojau išbandyti šį žaidimų kambarį/vaikų priežiūros įstaigą, bet vis nugalėdavo noras švęsti arčiau namų, draugų rekomendacijos ar tiesiog nebebūdavo vietos, kai jau paskambindavau, nes gimtadienius žaidimų kambariuose reikia rezervuoti prieš daugiau nei mėnesį.


Kodėl pasirinkau būtent šį žaidimų kambarį?

 • Visų pirma mane patraukė nuotraukos "Basa Pieva" facebook puslapyje. Patalpos atrodė šviesios, erdvios ir kitokios nei standartiniuose žaliai/mėlynai/raudonai marguose žaidimų kambariuose.
 • Išskirtinis "Basa Pieva" dizainas. Yra dvi didelės patalpos ir du kambariai. Pirmojo kambario tema atrodo kaip "Namelis medyje", viskas natūralu, šilta ir šviesu. Antrasis kambarys "Indėnų palapinių miestelis", kuriame yra kelios palapinės ir didelis čiužinys, ant kurio vaikai galės šokinėti ir pramogauti.
 • Internete radau daug puikių atsiliepimų apie "Basa Pieva". Pradedant tekstu apie "Ūilgoji" vaiko gimtadienį, baigiant atsiliepimais "Basa Pieva" facebook paskyroje. Nėra ko slėpti, juk visi atsiliepimus rašo kai kas nors blogai, bet dažnai pamiršta pagirti kai būna gerai, tad geri atsiliepimai nuteikė labai gerai.
 • Natūralūs laiptai ir galimybė užlipti kur tik nori net ir mažiausiems herojams. Iš tiesų šiek tiek dvejojau dėl laiptukų į namukus, bet tuo metu, kai atvykau apžiūrėti žaidimų kambario, jame buvo darželio grupė ir mažiausia grupės mergaitė (1m 4mėn) pademonstravo, kaip ji saugiai ir atsargiai lipa laiptais. Tada supratau, kad pakopų dydis, turėklų aukštis ir viskas aplinkui padaryta taip, kad padėtų vaikui būti savarankiškam šioje erdvėje.
 • Ramusis staliukas aplink medį. Taip ir matau prie jo sėdintį savo Taurą ir pučiantį žvakutes. Bus laaaaabai gražu.
 • Kampelis su žaislais. Kaip ir visuose žaidimų kambariuose, čia daug papildomos veiklos. Staliukai, žaisliukai, knygutės, žodžiu viskas palei vieną sieną skirta tyrinėjimui. Mane labai pradžiugino ir tai, kad pamačiau kelias knygeles, kurias turime namie, tad apsidžiaugiau, kad mūsų skonis literatūrai sutampa.
 • Pervystymo stalas. Kadangi tikriausiai turėsim ir mažesnių svečių, tai mums pervystymo stalas labai aktualus. Pati pamenu, kaip nepatogu vaiką vystyti prie svečių ir visų atsiprašinėti, kai tu valai užpakalį, o kiti valgo tortą.
 • Daug tualetų. Visos manos žino kaip vaikus veikia "bandos jausmas". Vienas vaikas sako "Sysių", o tada visi vaikai įsinori ir tenka laukti eilėje. Čia neteks, nes yra keli tualetukai.
 • Kadangi aplinka skirta darželiui, tai viskas saugu ir tinkama vaikams. Dažnai žaidimų kambariuose randu kokių rutuliukų, smulkių detalių ir pan, nes jie skirti didesniems vaikams. Čia nieko tokio nėra, nes darbo dienomis čia darželio patalpos ir viskas pritaikyta. "Basa Pieva" vadovė vistiek mato ką patobulinti, bet manau, kad tėvams yra akivaizdu, kad mažesni vaikai vistiek reikalaus pagalbos ir priežiūros lipant laiptais ar leidžiantis nuo čiuožyklos, o didesnieji bus savarankiški.
 • Virtuvėlė su virduliu. Vietoje galėsite nusiplauti vaisius, padaryti arbatos svečiams.
 • Tilps didelė kompanija! Planuojam iki 20 svečių (įskaitant ir mažuosius svečiukus), tad manau, kad visiems užteks vietos tiek prisėsti, tiek ir užteks veiklos pažaisti.
 • Patalpos rezervuojamos tik jums. Esame buvę gimtadieniuose, kur daug vaikų iš skirtingų švenčių, laksto, žaidžia kartu. Su didesniais vaikais tas tikrai veikia, bet su mažiukais nelabai. Gimtadienio šventės X-planet visada prasideda Tauro klykimu, nes jis nepratęs prie tokio šurmulio, o kai jau apsipranta, tada lekia lauk tyrinėti Ozo platybių. Tai gi kol vaikai maži geriau užsisakyti šventę tik sau, uždaryti duris ir nesijaudinti kas ateis ar kas bandys pabėgti. Juk būtų juokinga jei jubiliatas pabėgtų iš savo gimimo dienos šventės? 

Tai tokie mano pirmieji įspūdžiai apie "Basa Pieva". Po šventės būtinai pasidalinsiu dar vienu atsiliepimu ar tikrai viskas praėjo sklandžiai ir tiko, bei patiko mūsų šeimynai. O dabar papasakokit man kaip aprengti mažąjį vyruką,  nes tortas jau yra, žaidimų kambarys yra, o jubiliatas nuogas :)


Komentaruose laukiu ir jūsų patarimų. Gal ir jūs išbandėte kokį nors puikų žaidimų kambarį, kuris idealiai tiko vaikų iki 2 metų gimtadieniams? Pasidalinkite pavadinimais komentaruose!


Taip pat noriu priminti, kad "Basa Pieva" teikia ir vaikų priežiūros paslaugas, nuomoja patalpas ne tik gimtadieniams, bet ir teminiais renginiais. Taip, tai ne darželis, bet tai tik padaro šią vietą lankstesnę darbo laikui, užimtumui, miego ar nemiego klausimams. Šiame mini darželyje vyksta ir sporto užsiėmimai, anglų kalbos pamokos, taip pat lankosi svečiai...vėžliai, katinėliai. Iš tiesų apžiūrinėdama "Basa Pieva" ten praleidau gerą pusvalandį, nes vaikai buvo labai linksmi, mane kalbino ir smagiai pozavo nuotraukoms.


Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

MadMom <3

No comments:

Post a Comment