Monday, October 9, 2017

Gertuvė vaikams, kurie nemėgsta gerti vandens

Mamos, tikriausiai pamenate, kaip aš pasakojau savo lieknėjimo istoriją ir tai, kaip pratinausi gerti daugiau vandens. Vandens aš niekada nemėgdavau ir negerdavau, gerdavau gaiviuosius gėrimus ir tada atradau "Minglemoose" gertuvę, kuri padėjo man išmokti gerti vandenį.


Naudodama šią gertuvę visada pastebėdavau, kad vaikai taip pat labai nori naudotis šia gertuve, bet ji jiems buvo per sunki (jos talpa beveik 1 litras), tad jie vis apsilaistydavo, bet vis tiek bandydavo ir bandydavo... Tyliai svajojau, kad atsirastų tokia smagi gertuvė ir vaikams. Šiandien noriu jums pristatyti ir pasakoti apie vaikiškas "Minglemoose" gertuves, kurios tik ką atsirado prekyboje ir kurias iškarto įsigijome abiems mūsų vaikams. Ar patiko? Skaitykite toliau ir sužinosite ;)


"Minglemoose" gertuvės (tiek vaikiškos, tiek ir suaugusiems) yra ypatingos tuo, kad jos turi tinklelį gertuvės viduje į kurį galima įdėti uogų, vaisių gabaliukų, ledo kubelių ar mėtos lapelių, kurie paskanina vandenį ir prisotina jį vitaminais, bei labai traukia mažųjų akį ir norą išbandyti. Mūsų namuose nereikia ieškoti, kas suvalgys vaisius ir uogas kai baigiasi vanduo, nes iš karto prisistato du mažieji smaližiai ir po vieną išrenka uogytes iš tinklelio.


Šį gertuvė yra tinkama vaikams nuo maždaug 3 metų, bei mažesniems su tėvų priežiūra. Kadangi įsigijome dvi gertuves beveik 2 metų Taurui ir 3,5 metų Lėjai, tai puikiai galiu patvirtinti tik vieną faktą, kad gertuvė buvo pripažinta, mylima ir nepaleidžiama iš rankų pirmas porą dienų. Vėliau gertuvė tapo tiesiog tuo dalyku, kurį vaikai būtinai pasiimdavo į darželį, tad kaip sakoma "prilipo". Namuose Taurui gerti sekėsi gerai, bet darželyje jis dažnai apsipildavo, nes sugalvojo žaidimą, kad iš šios gertuvės galima prisipilti pilną burną, o po to viską... išspjauti ant savęs. Todėl galiu drąsiai teigti, kad gertuvė idealiai tiks vaikams nuo 3 metų, kurie supranta, kad vanduo skirtas atsigerti, o ne apsipilti nuo galvos iki kojų, nes su Lėja tokių incidentų nebuvo. :)


Tikrai labai džiaugiuosi, kad "Minglemoose" jau ir tinkamo dydžio vaikams, kad ir jie gali gamintis savo vaisių ir uogų derinukus ir kas dieną atrasti naujus skonius, spalvas, o svarbiausia, gaminti gėrimus su manimi kartu, aš į didelę, o jie į mažas gertuvėles. Kadangi aš gaminti jiems kartais pritingiu, tai gertuvę galima naudoti ir tiesiog kaip vandens buteliuką, į tinklelį nededant nieko, arba tinklelį išvis išimant, bet tada rizikuojate būti nuteisti mažųjų teisėjų, kurie nori naujų skonių...!


Jei ir jums sunku įkalbėti vaikus tiesiog atsigerti vandens, tuomet labai rekomenduoju išbandyti šias nuostabias gertuves, kurios sužadins smalsumą ir, tikiu, padės priprasti gerti vandenį jūsų vaikams, kaip padėjo ir man. Tiesa, noriu priminti, kad vaikai neturės įpročių, kurių nepraktikuojate jūs patys! Tad, jei ir jūs patys dar nesusidraugavote su vandeniu, tai rekomenduoju pradėti rodant gerą pavyzdį, nes kaip žinia, vaikai geriausiai mokosi iš tėvų, tad išbandykite "Minglemoose" gertuves ir patys!


Vaikiškų "Minglemoose" gertuvių dizainas šiek tiek skiriasi nuo suaugusiems skirtų gertuvių. Suaugusiems skirtos gertuvės užsirakina su mažu vielos gabaliuku, kuris fiksuoja dangtelį, o vaikams skirtos "Minglemoose" užsirakina pasukant korpuso žiedą. Toks užraktas tapo neįveikiamu galvosūkiu beveik 2 metų Taurui, o 3,5 metų Lėja jį pati užrakina atsigėrusi ir atsirakina prieš gerdama.

Nesu tikra ar šis užraktas skirtas, kad apsaugotų nuo vaikų ar tam, kad gertuvė neišsilietų keliaujant, bet aš jį atradau kaip apsaugą nuo vaikų, bet tuo pačiu ir užkertantį kelią savarankiškumui, tad po kelių savaičių gertuvės bandymų mes nusprendėme užrakto nenaudoti, nes Tauras nuo pirmos gertuvės gavimo dienos ją nešasi visur (tiek į darželį, tiek ir keliaujant su šeima, bei naudoja namuose), o mes norėjome, kad jis galėtų gertuve naudotis pati be suaugusiųjų pagalbos. Nešantis gertuvę "neužrakintą" nebuvo nei vieno karto, kad ji atsidarytų, išsilietų ar leistų skystį, tad ji mūsų šeimai būtų tobula ir be užrakto, o smalsesniems vaikams, kuriems tiesiog niežti nagučiai, šis užraktas bus puiki apsauga nuo maudynių prisotintame vandenyje... Nors gal ir maudynės su vaisiais prisotintu vandenuku kartais sveika! :D


Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment