Sunday, September 24, 2017

Kodėl turiu tikėti tuo ką tu čia rašai? Arba trumpai apie mane.

Matyt kartais skaitant blogą kyla klausimas "Kodėl turiu tikėti tuo ką tu čia rašai?", juk tai yra mamos blogas, skirtas kitoms mamoms. Iš kur pas mamą gali būti kompentencijos rašyti apie viską? Juk negali būti ir medikė, ir kulinarė, ir turėti gerą skonį rūbams, ir kalbėti apie darželius...

(Paveikslėlis iš http://www.itexchangeweb.com/blog/wp-content/uploads/2015/08/QC-vs-QA-01_1254x559_acf_cropped.jpg)

Tai gi visų pirma:
- Gyvenime, kol nedirbu mama, esu programinės įrangos testuotoja (Quality Assurance arba tiesiog QA). t.y. ieškau klaidų kitų žmonių darbe. Matyt dėl to mane labai nervina ir "užveda", kai randu klaidų ir problemų kasdien naudojamuose dalykuose, o ypač, jei tai susiję su vaikų sveikata, žaislų saugumu, produktų sudėtimis. Man tiesiog už akių "kliūna" visos smulkmenos, neatitikimai ir aštrūs kampai. O šiuos mano pojūčius matyt dar labiau paaštrina tai, kad man be galo rūpi mano vaikai ir taip pat nenoriu švaistyti savo pinigų nesaugiem, o kartais net gi pavojingiems vaikų žaislams ar inventoriui.
- Iki gimstant pirmai dukrai be galo pergyvenau, nes nemaniau, kad esu pasiruošusi auginti vaiką. Kad išmokčiau auginti vaiką ir geriau pasiruoščiau vaiko auginimui lankiausi praktiškai visuose įmanomuose kursuose Vilniuje apie pasiruošimą gimdymui ir vaiko auginimui.
- Turiu du vaikus, tad turiu šiek tiek daugiau patirties už mamas, kurios augina vieną vaiką, bet mažiau patirties už mamas auginančias 3,4... Na supratot :)
- Auginu mergaitę ir berniuką, kurių charakteriai visiškai skirtingi. Auginu angelėlį ir mažą demoniuką, todėl puikiai suprantu mamas, kurioms kiekviena diena su vaiku gali būti kančia, bet žinau kelias paslaptis, kurios padeda susitvarkyti net ir su mažesniais ar didesniais demoniukais. ;)

Nors ką aš čia pasakoju, neturiu aš jokių kompetencijų, jokios blogerės neturi! Visos rašom apie tą patį... Bet aš nebijau pasakyti jei kažkas yra blogai! Nebijau patarti jei kažkas nepavyko! Net ir partneriams, kurie man siūlo produktus visuomet pasakau, kad savo skaitytojams nemeluosiu ir jei produktas nepatiks, tai ir parašysiu. Man gana dažnai tenka atsisakyti produktų, kurie man visai neaktualūs, kaip pavyzdžiui manęs prašo aprašyti šaukštelį, kuris padeda vaikui išmokti valgyti pačiam. Aš atsisakau. Kodėl? Nes mano vaikas valgyti jau moka ir tokioje apžvalgoje aš būčiau privesta meluoti ar fantazuoti. Esu ne kartą sulaukusi pagyrimų iš skaitytojų, kad paminėjau jog žaislas nepatvarus ir sulūžo, kad į vaisių batonėlius pridėta saldiklių arba kad neverta mokėti 30 eurų už kosmetikos priemonę, kurią gali nusipirkti vaistinėje už kelis centus. Aš jums nemelavau, nemeluosiu ir taškas! Myliu, skaitykit, komentuokit, diskutuokim ir tobulėkime kartu!

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment