Wednesday, September 6, 2017

Bando vaikai: Avent buteliuko apžvalga

Šiandien kalbėjau su "Avent" atstovais ir dialoge radau apžvalgą, kurią rašiau išbandžiusi "Avent" buteliuką. Tai buvo prieš metus! Tuo metu dar nežinojau, kad po metų turėsiu savo blogą ir bandysiu kitus su vaikų priežiūra susijusius produktus. Karma yra pokštininkė. :) Taip nostalgija apėmė, nes Lėja nuotraukoje dar tokia maža... :) Apžvalga sena, bet dabar patikrinus laiku, galiu pasakyt, kad buteliukas vis dar naudojamas!

Mano sentimentali trumpa pirmoji apžvalga:

Šį buteliuką gavome kai dukrai buvo apie 18 mėn., nes jau nuo 1 m. 2 mėn. geriame mišinuką ir ilgai ieškojome mėgstamo buteliuko. Jis tikrai nepakeičiamas, dabar naudojame tik jį!Lyginant su kitais turėtais buteliukais platus kaklelis leidžia lengvai įdėti mišinuko, neapsidrabsto kraštai. Didelė talpa labai svarbi dideliam vaikui, nes jie nelaukia, kol suplaksi antrą porciją. Žindukas neįdumba net ir smarkiai traukiant, nes turi šoninį ventilį. Taip pat buteliukas atlaikė ir kelionės testą - visą dieną su skysčiu mašinoje buvusiam buteliukui važinėjant nei lašelis neišsiliejo į dangtelį, kas labai svarbu, jei mėgstate keliauti ir nemėgstate apsilieti atidarinėjant buteliuką (su kuo man teko susidurti naudojant kitos firmos buteliuką). Taip pat vienas pliusas man kaip auginančiai didesnį vaiką, tai kad dangtelis tvirtas ir gana sunku jį atidaryti dukrelei, tad kol kas nebuvo kad atidarytu ir išplautų juo visus namus, ką kartais taip pat darydavo naudojant kitos firmos buteliuką. Dar man labai patinka, kad žinduke yra kelios skylutės, o ne viena didelė, nes kažkaip nuo vienos didelės skylutės dukra labai springdavo ir dar dėl kelių skylučių žinduke, apvertus buteliuką, iš jo nelaša skystis. Na tiesiog puikus buteliukas ir puikus kainos ir kokybės santykis. Ačiū jums labai už puikų gaminį mano dukrelei!

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment