Thursday, September 7, 2017

Ar jūs rūšiuojate?

Ar jūs rūšiuojate? Man atrodo, kad daugiausiai rūšiuoja žmonės turintys gyvūnų.


Mūsų šeimoje gyvena du gyvūnai: šuo vardu Ožką ir jūrų kiaulytė Godzila. 


Kažkada su vyru aptarėme, jog mūsų šeimoje surūšiuojamos beveik visos atliekos. Visi plastikiniai maišeliai perpanaudojami šuns kakučiams surinkti, tad švarių ir nekiaurų maišelių niekada neišmetame. Visas mėsiškas, kruopiškas ir kitas maisto perteklius pasiūlomas šuniui, o ji dažniausiai neatsisako, nes jai tiesiog baisiai nusibosta jos sausas maistas ir šiaip šuniška prigimtis, nes juk šunys yra visaėdžiai, tad ji neatsisako nei daržovių, kaip morkos, o labiausiai mėgsta nugvelbti jūrų kiaulytės sauso maisto. Matyt jame kažko labai skanaus įmaišo. :) Visos daržovių atliekos, galiukai, odelės ir kitos dalys keliauja jūrkiaulei, o popierius ir kartonas sutiesiamas po kraiku, kad nešlaptų narvo dugnas. Žinot, kaikurie laikraščiai daugiau nelabai kam ir tinkami...


Iš principo iš rūšiuojamų atliekų lieka tik stiklas, bet dabar visas stiklas ir kiti buteliai keliauja į taromatą. :) Tai gi, įsigykit gyvūnų, pradžiuginkit savo vaikus ir tuo pačiu prisidėkit prie ekologijos ir savotiško rūšiavimo. :)

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment