Wednesday, August 23, 2017

Renkamės suknelę Rugsėjo 1-ąjai

Kadangi iki Rugsėjo pirmosios liko jau visai nedaug laiko, tai šiandien noriu papasakoti apie vieną Lietuvių dizainerę, kurios suknele puošimės Rugsėjo pirmąją. Šią suknelę pasirinkau šventei, nes ji yra graži, patogi, išskirtinė ir pagaminta Lietuvoje. Manau, kad šviesūs rūbai tikrai ne kasdieniai, o skirti ypatingoms progoms, na bent jau juos dėvint pirmą kartą. Aš Lėjos Rugsėjo pirmosios šventei pasirinkau "Terelove" suknelę, kuri yra siuvinėta, nėriniuota ir atrodo kaip meno kūrinys.


Kadangi Rugsėjo orai visada neprognozuojami, tai pasirinkau suknelę su ilgomis rankovėmis, kurios yra ažūrinės, tad su ja neturėtų būti per karšta, jei bus šiltesni orai, o jei bus vėsiau galėsime apsieiti be megztuko. Suknelės dalis dengianti krutinę yra dviguba, tad nepersimato ir atrodo tikrai dailiai.


"Terelove" suknelės raštai man dvelkia mamos siuviniais iš vaikystės, nes primena mano pačios mamą siuvinėjančią. Mano mama dar ir dabar siūna, bei taiso rūbus mano vaikams. Dar iš vaikystės pamenu kaip mane aprengusi baltai mama visada sakydavo, kad atrodau labai pasipuošusi. Dabar aš taip pat jaučiuosi rengdama savo mažąją damą baltai.


Suknelę puošia dailūs raukinukai ties krūtine, apačioje, nugaroje ir palei rankoves. Lėja labai džiaugėsi, kad suknelė smagiai sukasi ir niekaip nesutiko pastovėti ramiai ir nusifotografuoti.
Lėjai labai patiko "Terelove" suknelės primatavimas ir ji sutiko, kad tai bus TA, ypatinga suknelė, skirta Rugsėjo pirmajai.


Po "Terelove" prekiniu ženklu slepiasi Rasa, dviejų mergaičių mama. Būtent dukros ir paskatino Rasą kurti išskirtinius rūbelius mergaitėms. Visi "Terelove" gaminiai yra sukurti Lietuvoje, paprasti, bet ne prasti, kokybiški ir sukurti su meile, taip, kaip kūrė savo vaikams.


Prieš 10 metų Rasa baigė dizaino studijas ir tik dabar jai kilo idėja kažkaip panaudoti savo žinias ir puošti savo, bei kitus vaikus.


P.S.: Lėja sako, kad jei ir tu nori "Terelove" suknelės, tuomet užsuk į jų internetinę parduotuvę, nes siuntiniai pasieks jūsų namus visiškai nemokamai! Taip pat šiuo metu ten karaliauja 40% nuolaidos palaidinėmis. Per gerai, kad būtų tiesa? Patikrinkite pačios!


Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment