Thursday, August 31, 2017

Ką skaito MadMom kai būna tiesiog Greta?

Ką skaito MadMom kai būna tiesiog Greta? Štai jums sąrašas įkvėpimo, grožio, mokslo ir aišku, nenaudingų nesąmonių smegenėlėms atgaivinti. Skanaus!


1. Ū ilgoji - Mano asmeninė įkvėpėja, paskaičiusi jos blogą nusprendžiau pradėti rašyti. Grožio, estetikos ir nuotraukų deivė. Nuostabios Ūlos mama ir moteris, kuriai žodžiai tiesiog liejasi pozityvu. 2016-ais Ū ilgoji laimėjo LOGIN apdovanojimą asmeninio tinklaraščio kategorijoje, bet dar iki tol ji buvo tobulo blogo pavyzdys. Ir vis dar yra. Be jokių konkursų, tiesiog, pati iš savęs faina.
2. Adomas Rutkauskas - foto dievas (na bent jau man). Fotografavo abiejų mano vaikų vardynas (krikštynas), žmogus kuriuo nerealiai pasitikiu. Rašo apie technologijas, žurnalistas, fotografas. Gražu pažiūrėti, įdomu paskaityti. Organizuoja "Lituanicon" konferencijas.
3. Justė Latauskienė - Dvynukių Vaivos ir Laimos mama, sveiko ir šalto proto moteris. Studijuoja mediciną, rašo apie vaikus, vaistus, sutrikimus ir šiaip įdomius dalykus. Domisi siuvinėjimu ir turi sūrelių ragavimo blogą. (WAT???) Dar piešia. Žodžiu, patys pažiūrėkit, paskaitykit, pasiruoškit būti nustebinti. Turi ne vieną blogą, o jų visų aš net, matyt, ir nežinau...
4. Herta Matulionytė-Burbienė - Nenormaliai taiklaus humoro jausmo moteris, kuri piešia mini istorijas atitinkančias šiandienos Lietuvos ir šiaip žmogiškos kasdienybės aktualijas. Aš ją įsimylėjusi dėl begalinio taiklumo ir dėl to, kad kartais pašiepimuose pamatau ir save. Ouch!
5. Geležinė Lapė ir jos geležinis humoras. Jei dar nesekate, tai nežinau kur jūs būnate kai veikia internetas. :) Ku-ku dėdė gerąja prasme, Lietuvos patriotas, turi kavinę Vilniaus centre tuo pačiu Geležinės Lapės vardu.
6. Beata Nicholson - Mano saldumynų dievas. Jei mylit maisto svarstykles, tai jos receptai jums turėtų patikti. Įdėjus visko pagal jos receptus (tiksliai) skonis visada dieviškas. Beatos varškės apkepai, spurgos ir tortai karaliauja ir turi pripažinimą mūsų šeimoje. Beata taip pat šiuo metu augina mažylį, tad nevengia pasidalinti ir vaikiškomis smulkmenomis, tad tikrai patiks net ir negaminančių mamų auditorijai. Rengia konkursus ir šiaip palaiko pokalbį su skaitytojais.
7. "Aroma Lab"- ne, ne, nieko pirkti jums nesiūlau... Bet, nu, tas šuo - fantastiškas! Tikras šeimos ir namų simbolis: šuo su megztuku, su ausinėmis, kepantis sausainius...
P.S.: Viržis dabar jau ir Kika veidas ;)
8. "One Foot Wander" - Dėl vėžio kaltės prarado koją, bet paprašė tą koją išsaugoti, o tuomet nuvalė minkštuosius audinius, sukabino vielytėmis ir dabar fotografuoja prie visko ir visaip. Kaip glosto katę, kaip rodo šuniui ir t.t. tikras pozityvumo, net ir tokioje prastoje situacijoje, užtaisas.

Taip pat noriu dar kartą priminti vieną Facebook taisyklę: jei nepažįstate žmogaus ir yra mygtukas "Follow" arba "Like" geriau nesiprašykite į draugus. Matysite visus jo pranešimus, tik neturėsite savo drauguose nepažįstamų žmonių. Taip pat dažnu atveju žmonės, kurių jūs nepažįstate jūsų tiesiog nepriims į draugus, nes vis gi su draugais kiekvienas iš mūsų dalinamės privatesne informacija, kviečiame juos į susitikimus, dalinamės privačiomis nuotraukomis. Norint išvengti ne jums skirto turinio - naudokitės šia funkcija. Taip pat iš karto atsiprašau mamų, kurių pati nepriimu į draugus savo asmeninėje anketoje. Aš taip pat socialinius tinklus naudoju ir bendrauti su savo draugais, dalintis savo kasdienybe, kuri tikrai nebus įdomi, taip pat dalinuosi savo darbiniais išgyvenimais, tad siūlau naudoti tik "Like" ir "Follow" funkcijas ir gausite atfiltruotą informaciją skirtą viešajai auditorijai.

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment