Saturday, August 19, 2017

Juodas baliklis dantims

Šiandien noriu pasidalinti savo didele užgaida. Prieš gerą mėnesį pamačiau reklamą su dantis balinančiais milteliais WARPAINT. Ir aišku kai tik paspaudi reklamą, ją tau pradeda siūlyti daug dažniau. Tai gi tyliai sau norėjau, norėjau ir tada dar assorti.lt pradėjo reklamuoti, kad jie taip pat pradėjo prekiauti šia nauja preke. Kadangi mano galva, tai yra perbrangintas produktas, susiradau alternatyvą - juodą dantų pastą. Ją užsisakiau iš aliexpress.com, bet laukti reikėjo beveik 2 mėnesius. Per tą laiką aišku mano noras nugalėjo ir WARPAINT jau puikavosi mano vonioje.

Tiesa šis produktas mano vaizduotėje atrodė idealiau nei realybėje. Todėl norėčiau palyginti kelis produktus skirtus dantų higienai ir pasidalinti savo patirtimi, tad šiame tekste aprašysiu WARPAINT, juodą dantų pastą ir aktyvintą anglį. Įdomu? Tada skaitom! Kaina skiriasi kelioliką kartų, o efektas?

Tai gi pradėkime nuo WARPAINT:

Pliusai:
+ Akivaizdus balinamasis poveikis!
+ Juntamas dantų švarumas, į valymo pabaiga šepetėlis pradeda girgždėti, taip išduodamas apie tai, kad dantys tapo visiškai glotnūs.

Minusai:
- Kaina 39 Eurai. (Tiesa aš pirkau su assorti 20% kuponu, tad dalis sumos grįžo į lojalumo kortelę). Vyras, skaitydamas šitą straipsnį sureagavo "KIEK kainavo Warpaint???"
- Pakuotė. Drėgnomis rankomis ją atsukti labai nepatogu, taip pat visur aplink pribyra anglies dulkių.
- Labai stiprus abrazyvinis pojūtis. Man labai stipriai pradėjo kraujuoti dantenos. Atsirado net gi vizualiai matomų žaizdelių, tad reikia visiškai vengti prisilietimo prie dantenų.
- Nėra gaivos pojūčio, jokio skonio. Man labai trūko tiek putojimo, tiek ir mėtiškumo, tad po to visą laiką dar išsiskalauju burną su skalavimo skysčiu. Tiesa dantų skalavimo skystį teko pakeisti į "Parodontax" nes tik jis sumažina kraujavimą, kurį sukelia abrazyvas.
- Jei turite neidealiai sutaisytų dantų ar labai mažus tarpdančius, juose gali likti Warpaint likučių, kurie plečiasi. Viena dieną vaikščiodama mieste galvojau, kad man tiesiog iššaus plombą, nes jaučiau baisų diskomforto ir spaudimo jausmą. Dabar naudoju tik vakarais ir stengiuosi geriau skalauti, nors tiesa, kiek beskalaučiau, vis tiek jaučiu diskomfortą.
- Sudėtyje daug grasinimų nenuryti, tad ne tokia ir natūrali, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Netinka vaikams.

Susumavus viską: man nepatiko. Daugiau nebepirksiu. Tinkamas tik labai nejautrioms dantenoms, jei tarpdančiai platūs, lieka noras išsivalyti arba pakartotinai skalauti su skalavimo skysčiu. Yra ir patogesnių balinimo priemonių.


Už kelių savaičių atkeliavo ir mano užsakyta juoda balinanti dantų pasta iš aliexpress.

"White and Clean" juoda dantų pasta:


Pliusai:
+ Patogi pakuotė, kaip standartinės pastos.
+ Smulkus abrazyvas, tiko jautrioms dantenoms.
+ Maloni, ne per aštri mėta. Skonis puikus.
+ Balinimas atrodo taip pat šiek tiek veikia, nes anksčiau niekad nenaudojau balinančių pastų ir pati vizualiai matau, kad nuo visų šių priemonių dantys yra baltesni.
+ Maža kaina.
+ Nebuvo problemos dėl "kilojamų plombų" ar tarpdančių.

Minusai:
- Ilgai laukiau kol atkeliaus.
- Neaišku kokia sudėtis, tačiau jokių nemalonių skonių ar pojūčių nebuvo. 
- Tikrai netinkama vaikams.

Susumavus: užsakiau ir mamai. Puikus kainos ir kokybės santykis. Manau puiki ir pigi priemonė kasdienei burnos higienai. Tiesa nežinau ar yra fluoro, tad kas antrą ar trečią kartą vis tiek naudoju savo įprastą pastą. 


Tai gi kas čia dabar per tema ir kuo tai susiję su vaikais? O gi tuo, kad mano dukrai pasirodė labai įdomi mama su juoda burna. Kartais išeinu pakalenti dantimis ir ją pagąsdinti. :D

Dukrai kilo klausimai: Kodėl? Kas čia? Aš irgi noriu...

Paskaičiau Warpaint sudėti, griežti įspėjimai, kad jos negalima nuryti. Kiniškos tikrai neduočiau bandyti savo dukrai. Ir tada gimė mintis, kad Warpaint yra aktyvinta anglis su priedais. Bet esmė juk aktyvinta anglis!


Tai gi su dukra "Darėm eksperimentą". Pasakius šią frazę, jos ausys pakyla kaip lapiuko ir ji iškart prisistato į veiksmo vietą. :)

Tai gi paėmiau vieną "angliuko" tabletę ir ją sutryniau su grūstuvėle. 


Kadangi angliukas naudojamas viduriavimui gydyti, tai nuo tokio kiekio vaikas tikrai neapsinuodys ir tikrai nėra jokių priemaišų. Taip pat mano galva beveik visi vaikai anksčiau ar vėliau sukramto angliuką ir vaidina "Budulius" :)

Tai gi, mes naudojom kaip ir warpaint. Savo ir dukros drėgnus šepetėlius pamirkėm į dulkeles ir valėmės kaip su paprasta dantų pasta apie 2 minutes. Tiesa, dukra "nusiplovė" anksčiau. Ėjo pažiūrėt į veidrodį ir skųstis dėl skonio.

Ką daryčiau kitaip, tai tikrai pradžioje išplaučiau gerai grūstuvėlę, nes liko pipirų prieskonis, kuris labai nepatiko dukrai, nors man visai patiko. :)

Aktyvintos anglies pliusai ir minusai:

Pliusai:
+ Balinamasis poveikis, nes anglis sutraukia skysčius ir nešvarumus į save.
+ Aiški sudėtis, tad tinka vaikams.
+ Pigu.
+ Galima pasidaryti pačioms.
+ Galima sutrinti norimu smulkumu. Tryniau gana ilgai ir gavosi daug švelnesnė nei Warpaint.
+ Juntamas dantų švarumas ir glotnumas.

Minusai:
- Užtrunka sugrūsti, pakyla šiek tiek dulkių.
- Sutrynus lieka keliems kartams, tad reikia kažkokios taros kur laikyti.
- Taip pat trūksta gaivos, mėtiškumo ir putų.

Susumavus: būtinas eksperimentas auginant vaikus, labai pigus ir paprastas būdas balinti dantis.

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment