Thursday, August 24, 2017

Drakonas namuose!

Ar jūsų vaikai mėgsta žaisti žaidimus vaidinant kokias nors roles? Mūsų namuose yra keli daiktai, kurie pajudinami kas kelias dienas ir sukelia vaikams pačias geriausias emocijas. Jau rašiau apie Anglijos policininkų kepurę, kuri kiekvieną šeimos narį gali paversti policininku, kurio turi klausyti visi šeimos nariai. Šiandien noriu papasakoti apie nuostabią mamą, kuri slepiasi po vardu „Burbules“ ir jos darbus. Prieš gerus metus pirmą kartą prekyboje pamačiau kad būna uodegos vaikams arba tėvams, kurias galima užsidėti ir vaidinti scenarijus arba tiesiog džiaugtis visą dieną. Tiesa, tuomet Lietuvoje tokių dar nebuvo ir kaina užsakant iš užsienio buvo pasakiška. Šiemet pamačiau, kad mamytė „Burbules“ instagrame pasidalino, kad savo vaikui pasiuvo drakono uodegą. Tai gi spėkit kam tos uodegos verkiant prisireikė? Aišku, kad man! Tai gi, pasišnekėjome su „Burbules“, ji išsiaiškino mūsų vaikų amžių, apimtis ir prasidėjo ilgi gamybos darbai. Juokauju...!  Iš tiesų, nuo dienos kai užsakiau iki tada kai gavau pagamintą drakono uodegą praėjo gal 3 dienos.Galėjau pati išsirinkti spalvas ir taip prisidėti prie uodegos kūrimo proceso. Uodegos atsiimti važiavome su Lėja, o Taurą palikome namuose su tėčiu. Nors buvo galimybė, kad „Burbules“ atsiųstų uodegą, bet labai nerimavau ar viskas bus gerai ir taip toliau, tad nusprendžiau atsiimti pati Vilniuje. Iš tiesų tiek aš, tiek Lėja buvome daugiau nei patenkintos. Kol mes šnekučiavomės su „Burbules“, Lėja lauke suko ratus su naujai priauginta drakono uodega! Iš pirmo žvilgsnio man labai patiko, kad uodega buvo užsegama su velcro lipduku, tad Lėja pati puikiai galėjo tiek užsidėti, tiek ir nusiimti uodegą pati, be niekieno pagalbos!Atvykus namo įvyko standartinė bėda. Naujas daiktas namuose ir vaikai negali juo pasidalinti. Bet juk tai sako, kad vaikams daiktas patiko? Su Lėja susitarėme, kad ji leis ir broliui pasidžiaugti uodega, o po to vėl ateis jos eilė. Buvo labai juokinga, kai Tauras lakstė po namus ir lyg su papildoma nekontroliuojama galūne daužė viską aplinkui save, kai tik pasilenkdavo ar pasisukdavo. Aš tiesiog sėdėjau ir nuoširdžiai kvatojau, nes buvo per daug juokinga, kad ką nors daryčiau :DŠi uodega rado savo vietą mūsų namuose ir tikrai yra panaudojama kartą per kelias dienas, bet ar jūsų namuose yra žaislų kurie naudojami kas dieną? Pas mus tokių tikrai nėra. Lėja sako, kad užsidėjusi uodegą ji tampa drakonu. Piktu drakonu. Ir galvoja, kad uodega yra kaip indulgencija, nes juk drakonams negalioja jokios taisyklės? Drakonas taip pat dažnai tampa ir drakonu policininku arba laumžirgiu. Kodėl laumžirgiu? Ilgai galvojau kaip pavadinti Lėją, kai ji užsideda fėjos sparnus ir drakono uodegą. Angliškai man artimiausias pavadinimas yra "dragon-fly", o išvertus į lietuvių kalbą tai būtų laumžirgis. Manau, kad Lėja tikrai žavus laumžirgis.


O jums visiškai nuoširdžiai noriu rekomenduoti „Burbules“, jei norite originalaus žaislo, kramtuko vaikui ar internete pamatėte „kažką“, ko nežinote kur ieškoti. Susisiekite su šia nuostabia, veiklia mama ir tikiu, kad ji padės sukurti žaislą, kuris džiugins ne tik vaikus, bet ir tėvelius!


P.S.: Šiuo metu mano facebook paskyroje vyksta konkursas, kuriame galite laimėti šį gražuolį, meškiną Rimtuolį su vyšnių kauliukais užpildytomis rankytėmis! Jį bus ne tik smagu apkabinti, bet ir pakramtyti, pabandyti sugauti vyšnių kauliukus viduje ar tiesiog "vestis" už jo ilgos rankos ;)


Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

MadMom <3

No comments:

Post a Comment