Sunday, August 20, 2017

Darželinukų prisistatymas

Jei kas nors dar nepažįstate mano vaikų, tai auginu 1 metų 8 mėnesių Taurą ir 3,5 metų Lėją. Šis ruduo jiems yra pokyčių metas. Lėja pradeda lankyti vyriausią darželio grupę, o Tauras keliauja pas Šnekučius (į jau kalbančių vaikų grupę 2-3 metų). Kadangi privačiame darželyje startuojame ne nuo Rugsėjo pirmosios, tai Lėja jau nuo šio trečiadienio lanko naują grupę. Tauras pas šnekučius keliaus Rugsėjo viduryje, tad dar turiu šiek tiek laiko pasiruošti ir paruošti savo mažylį naujam gyvenimo etapui. Darželį pasirinkti buvo labai lengva, nes mūsų dukra jau lanko "Vaikystės sodą", tad broliukas keliauja į tą patį darželį. Mano patarimai kaip pasirinkti darželį jau publikuoti mano bloge. Žadu dalintis savo žiniomis, džiaugsmais ir darželio lankymo vargais. Tikiuosi, kad taip bus smagiau man ir jūsų vaikams įsivažiuoti į darželio ritmą, o mamoms bus ramiau, jei susidursime su tomis pačiomis problemomis ar iššūkiais.


Apie mano vaikus: Lėja yra labai rami ir geranoriška mergaitė, labai disciplinuota ir kartais net gi pati mokanti draugus elgtis gerai, o Tauras yra visiška jos priešingybė. Tauras dažnai pyksta ir pyktį išreiškia rėkdamas, mušdamas kitus, taip pat visiškai neklauso. Iš tiesų visą laiką labai nerimavau ar jis pritaps darželyje, ar jam ten bus smagu? Na pažiūrėsim ir pamatysim :)


Kadangi Lėjos pakilimas į naują klasę buvo senai planuotas, tai ją tam rengėme jau seniau. Vos tik pirmą  dieną pradėjus šnekėti apie grupės keitimą ji iškart pasakė "Tai jau rytoj? Gerai." :D "Ne, ne, ne rytoj, už savaitės." pasakiau aš, o tada kas dieną iki šio trečiadienio ji klausė "Ar jau šiandien?"... Na supratot, tikrai labai nekantravo. Kadangi buvo tokia laiminga, tai ir pradžia buvo labai sklandi. Atėjus pirmą dieną mus pasitiko naujos mokytojos, taip pat tą pačią dieną į šią grupę keliavo ir Lėjos draugas Simonas, tad jie susitiko dar pirmame aukšte ir į klasę keliavo kartu. Klasėje Lėja sutiko savo grupės draugo sesę, o ji iškart jai davė į rankas barbę, pasiėmė už rankos ir nusivedė žaisti. Be jokių ašarų ar dramų, tiesiog taip. Vakare Lėja nenorėjo važiuoti namo! Tikiuosi, kad tokia pati sklandi pradžia laukia ir Tauro pas šnekučius.

O kaip jūs ruošiatės darželiui? Pasidalinkite patirtimi!

P.S.:Mane galite sekti facebook , facebook grupėje ir instagram ;)

Gražių dienų,

MadCat <3

No comments:

Post a Comment