Saturday, July 15, 2017

Tortas (7): AJ Šokoladas "Pistacijų skanėstas"

Šį kartą tortą užsakinėjau savo mamos gimtadieniui. Kadangi žinojau, kad gimtadienyje tikriausiai nebus vaikų, nesirinkau jokių dekoracijų. Norėjau torto, kuris būtų paprastas, bet tuo pačiu ir įdomus, mat mano mama gyvena Molėtuose, kur tortų pasirinkimas tiesiog liūdnas, gali pasirinkti iš "Maximos", "Norfos" arba "Iki" turimo asortimento. Mano draugė užsakinėdama įdomesnius tortus važiuoja į Uteną, tad manau, kad tai šį tą pasako apie ten esantį pasirinkimą.

Kadangi pažadėjau mamai apsilankyti pas ją gimimo dieną ir atvežti tortą, kartu su ja pasirinkome "AJ Šokoladinę". Pradžioje planavome užsakinėti šokoladinį tortą, bet vėliau paskaitėme "Pistacijų skanėstas" torto sudėtį ir kartu sutarėme, kad būtent šį tortą ir pirksime. Užsakymą ir svorį suderinome telefonu, o atsiėmimo vietą galėjau pasirinkti iš visų "AJ Šokoladinių" Vilniuje. Pasirinkau atsiėmimą "AJ Šokoladinėje" Pilies g. Tiesa, prakeiktas GPS mane pavedė ir apie pusvalandį pavežiojo ratais, nes tikino, kad pavyks privažiuoti vos ne prie durų. Aha, naivuolė, patikėjau. Tai gi, jei nesate įgudę vairuoti Vilniaus centre, rekomenduoju aklai nepasikliauti navigacija, o geriau iš anksto žemėlapyje nusižiūrėti vietą, kur parkuosite savo automobilį. :)


Torto vertinimas:

Bendras vaizdas: 10/10
 Torto išvaizda atitiko patektą "AJ Šokoladas" svetainėje. Ypatingų pageidavimų šį kartą neturėjau. Taip pat labai maloniai nustebino tai, kad tortas buvo dailioje dėžutėje, tad puikiai vaidino dovaną mano mamai.
Skonis: 10/10 Mano vertinime nėra kriterijaus "Kvapas", tad manau, kad galima paminėti prie "Skonio". Kol vežiau tortuką iki Molėtų visoje mašinoje tvyrojo pistacijų kvapas. Tokių šviežių ir gaivių. Vos neprakrapščiau dėžutės šono ir nepradėjau rankioti pistacijų, nes kvapas buvo stulbinantis. Torto skonis taip pat nenuvylė. Buvo ne per daug saldus, sodrus ir turėjo storą pistacijų sluoksnį viršuje.
Svorio atitikimas. 10/10 Užsakytas svoris buvo "apie kilogramą", tai gi gavau berods 960g tortą. Tokio mažo svorio nuokrypio dar nebuvo tekę gauti, tad tikrai nudžiugau, kad dydis atitiko užsakytą.
Logistika 10/10 Turėjau atsiimti pati, iš pasirinktos "AJ Šokoladas" kepyklėlės vilniuje. Kadangi pasirinkimo vietos variantų buvo daug, tai negailėdama duodu 10.
Tinkamumas vaikams 9/10 Šį kartą planavau, kad vaikų šventėje nebus, bet paskutinę minutę su manimi nusprendė važiuoti Lėja. Kadangi tortas buvo gana paprastas ir nedekoruotas vaikiškai, ji nusprendė, kad jo nevalgys ir net gi neragavo. Taip pat, jei būtų buvę valgančių vaikų, matyt riešutai nėra pats geriausias pasirinkimas.
Dekoracijos -/10 Dekoracijų nebuvo, tad torto pagal šį kriterijų nevertinsiu.
Bendras pasitenkinimas 10/10 Man labai patiko, kad buvo daili dėžutė, kuri apsaugojo ir puošė tortą ilgos kelionės metu. Taip pat išpakavus tortą likau maloniai nustebinta, kad torto šonas buvo sutvirtintas plastikiniu žiedu, tad net jeigu ir būčiau tortą smarkiau trinktelėjusi, jis matyt būtų išlikęs savo formos. Nuėmus juostelę ji nesugadino torto šono ir tortas atrodė tiesiog idealiai.
Kaina ir apmokėjimo būdas 10/10 Kaina apie 25 eurus. Tiesa, tokio torto veikiausiai nepirksi trijų kilogramų, nes jis gana sodrus ir maistingas. Taip pat jame naudojami brangūs ingredientai: maskarponės sūris ir pistacijos, kurių tikrai buvo nepagailėta, tad kainą laikau gana teisinga.
Bendravimas 10/10 Į visus klausimus atsakymus gavau greitai ir aiškiai. Bendravimas malonus ir konkretus.
Problemų sprendimas 10/10 Problemų šį kartą pavyko išvengti, atėjus į "AJ Šokoladas" skyrių pagal vardą ir pavardę iškarto surado mano užsakytą tortuką.

Viso: 89/90Ar dar užsakinėsiu tortą iš "AJ Šokoladas"? Taip. Jei norėsiu minimalistiško ir neperkrauto tortuko nedidelei šeimos šventei. Manau, kad tikrai puikus pasirinkimas suaugusiųjų gimtadieniams, o ir žiūrint į tortų katalogą noriu paragauti ir kitų.

Tortą valgėme penkiese. Visi be išimties pakartojome po dar vieną mini gabaliuką, nes tortas buvo be galo skanus. Torto liko mažiau nei ketvirtis, tad drįstu teigti, kad dydis mūsų šeimynai buvo tinkamas.


Tortų apžvalgų bus ir daugiau, nes šventės nesibaigia ir jų bus dar tikrai labai daug. Tiesa, tikiuosi nusivylimų bus mažiau ;)

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, Greta

No comments:

Post a Comment