Friday, July 21, 2017

Tobulas derinukas mergaitės vasarai gimtadienyje

Nesenai lankėmės "Vaikystės Sodo" gimtadienyje ir išbandėme nerealų "Ziy" derinuką iš naujosios vasaros kolekcijos, todėl nusprendžiau kartu aprašyti šventę ir nuostabų derinuką, kuris puikiai tarnavo tiek žaidžiant lauke, tiek ir aktyviai dūkstant ant batutų. "Ziy" mane sužavėjo iš pirmo žvilgsnio savo išskirtiniais rūbeliais. Čia nerasite kopijų, o tik originalius ir išskirtinius drabužių modelius, kruopščiai sukurtus Lietuvių, apgalvotus iki paskutinių detalių. Pirmiausia mane patraukė "Ziy" logotipas - zuikis. Vėliau benaršydama jų katalogą grimzdau į "Noriu šito, noriu ano, noriu visų!", o tuomet reikėjo išsirinkti. "Ziy" vasaros sezonui mergaitėms sukūrė nematytų ir vasara dvelkiančių modelių, tad jie pirmiausiai ir nugulė mano spintoje. Kaip žinot, aš nesu rožinės spalvos mėgėja ir jei galiu, mieliau renkuosi kitas spalvas, tad "Ziy" man dar labiau prie širdies, nes jų internetinėje parduotuvėje aš nemačiau nei vieno rožinio rūbo!!! Gal kitas mamas tai ir nuliūdins, bet mane tikrai džiugina, nes mėgstu dukrą rengti įvairiai, o ne tiesiog kaip rožinę princesę.


Mūsų spintoje pirmiausia nugulė šis melsvas "Ziy" derinukas. Man labai patiko, kad jis dviejų dalių, nes bus galima naudoti kaip komplektuką arba palaidinę derinti prie kelnių, o sijoną prie bet kurios kitos palaidinės. Šis modelis išskirtinis savo atvira nugara, palaidinė smagiai apnuogina nugarą pakėlus rankas, nes pasirinkau šiek tiek didesnį dydi, nei gal būt iš tiesų reikėjo, bet man labai patinka, tikriausiai ir nenorėčiau mažesnio dydžio, nes dabar nugara atsiveria ne per daug vulgariai ar iššaukiančiai, bet subtiliai ir žaismingai. Taip pat vasaros sezonui renkuosi rūbelius su trumpomis rankovėmis, kad saulėje nenusviltų pečiai. Sijonukas taip pat labai tinkamo ilgio, nes šiuo metu lygiai su keliais, tad viliuosi, kad jai netrukdys žaisti ir kadangi yra pustas, o ne siauras, tikrai nevaržys judesių.

("Ziy" nuotrauka)

Šis komplektukas atrodo fantastiškai ir ant didesnių mergaičių. Manau, kad taip pat mielai atrodytų ir ant visiškai mažų pupyčių, kurios dar šliaužioja ant pilvukų ar ropinėja. <3


"Vaikystės Sodo" gimtadienis vyko pirmą karštą pavasario savaitgalį, tad aš labai pergyvenau, kad vaikai neperkaistų ir labai džiaugiuosi, kad šiaip kelionei pasirinkau "Ziy" komplektuką, pagamintą iš medvilnės. Važiuojant mašina brolis suprakaitavo, o Lėja ne. Kelionė nebuvo labai ilga, iki "Europos parko", o auto kėdutėse vaikai labai prakaituoja, tai mane nudžiugino natūralios medžiagos. Vėliau laukė ėjimas iki šventės vietos. Pakeliui Lėja tikrino visus smagius renginio ženklus.


Sijonukas tikrai netrukdė jai užlipti ant visų kalnų, apžiūrėti televizorių skulptūras ir lakstyti aplinkui.

Atvykus į šventės vietą pasitiesėme kilimėlį ir įsikūrėme prie savo sodelio mokytojų, o Lėja iš karto pareikalavo ledų.

Skanavome nuostabius ledus iš "Beatos ledainės", aviečių ir morkų skonio. Bet žinot, kaip būna su tais ledais? Čia yra, čia nėra, čia burnoj, čia ant sijono... Galiu pasidžiaugti tuo, kad avietiniai ledai stebėtinai gerai atsiskalbė, tai galiu pagirti medžiagas dėl to, kad jos "nekibios" purvui. O gal mums tiesiog pasisekė? Nes ploviau vos grįžus namo.


Ir aišku, čia tikrai nebuvo paskutinė ledų porcija tą dieną, nes Lėja vasaros metu yra tiesiog ledų maniakė. Jau rašiau instagrame, bet pasikartosiu, jog ji valgo ledus po pusryčių, po pietų, po vakarienės ir net gi... po ledų. Nes vos tik suvalgiusi prašo dar ir dar ir dar...


Tauras, kaip ir visada į saldumynus žiūri skeptiškai, tad pramogavo matuodamasis tėčio akinius.

Vėliau savo garderobą išbandėme ir ant batutų.


O batutų buvo ne vienas ir ne du. Neskaičiavau, bet matyt 4 ar 5 skirtingi milžiniški batutai jau tapo "Vaikystės sodo" gimtadienių vizitine kortele. 

Pamiršau paminėti, bet ši šventė yra nemokama, t.y. moki tik už tai ką įsigyji valgyti, o pramogos vaikams nesustabdomos ir nemokamos.


Taip pat, šioje šventėje buvo ir daugybė kitų maisto vagonėlių, tad paskanavome ir "Boom burger" mėsainių. Mus labai pradžiugino tai, kad buvo vaikiško dydžio mėsainių, tad neteko dalintis savo maistu ir visi galėjom valgyti savarankiškai, kas ką norėjo ir ką išsirinko. Vyko ir robotikos užsiėmimai didesniems vaikams, o mamos galėjo apsipirkti "Blusturgyje". Aš įsigijau nerealų juodą paltuką Lėjai. Ačiū nuostabioms pardavėjoms!


Mano nuomone "Ziy" komplektukas batutų iššūkį atlaikė puikiai. Sijonas netrukdė, nesmuko, nes turi storą gumą, kuri laiko sijonuką, bet nespaudžia pilvo. Palaidinė taip pat linksmai plaikstėsi vėjyje ir netrukdė šokinėti, čiuožti, bei vartytis.


Tauras taip pat visai džiaugėsi buvimu ant batutų, nes jam tai buvo pirmas kartas. Dar ne visai suprato ką čia reikia daryti, bet jam tikrai patiko. Ypač gulinėti. :)


Taip pat smagu žaisti "Ku-ku" naudojantis pripustais "draugais". :)


Kadangi šventę pradėjome su dėmėmis, tai rūbų nebesaugojau, nes nesitikėjau, kad išsiplaus, tad į trasą ėjo dar viena ledų porcija ir jau ruošėmės keliauti namo.


O tada tėtis sugavo kažkokį didelį vabalą, o vaikai pradėjo jį nešioti ir su juo žaisti. Ar aš esu vienintelė mama, kurią nuo to nupurto? :)


Tai gi, noriu tik pasidžiaugti puikiu "Vaikystės sodo" gimtadieniu ir nerealiu pirkiniu iš "Ziy", nes dažniausiai išpurvintus rūbus tenka atidėti į krūvą "Į kiemą", o šį kartą dėmes pavyko išimti puikiai. Taip pat šis komplektukas jau kelis kartus sukosi skalbyklėje, tad galiu pasidžiaugti, kad medžiaga neapsiburbuliavo, neišbluko, neištįso, bei nesusitraukė. Komplektukas vis dar standus ir neišsitampęs, o tai labai džiugina žinant kiek parduotuvėse įsigyju šlamšto, kurį vadinu "iki pirmo skalbimo" :) 


Taip pat, kadangi jau ne kartą sulaukiau klausimų apie pėdkelnes, tai dalinuosi savo slapta vieta, kur jas pirkau... "Aliexpress", nes kiniukai visagaliai ir jiems dviejų spalvų pėdkelnės ne kokia nors staigmena. Lietuvos gatvėse mamos tikrai giria arba palydi su šypsena, tai gi labai malonu. :)

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, Greta

No comments:

Post a Comment