Thursday, July 27, 2017

Protingas žaidimų kambario pasirinkimas!

Turint du vaikus, rasti šventės vietą, kuri tiktų 1,5 metų ir 3 metų vaikui yra tikras iššūkis, tai gi noriu pasidalinti keliais trumpais punktais, kodėl Lėjos 3-ąjam gimtadieniui mes pasirinkome "Šakar Makar" žaidimų kambarį.

- Saugios karstyklės labai svarbios, jei tėvai nori atsipalaiduoti, o ne visą laiką prižiūrėti vaikus. Šį kartą buvo mano pagrindinis pasirinkimo kriterijus, nes per praeitą šventę, kitame žaidimų kambaryje, vaikai nučiuožę nuo čiuožyklos kojomis trenkdavosi į sienelę.


- Pervystymo stalas tualete. Ne kartą teko lankytis žaidimų kambariuose, kuriuose išvis nėra pervystymo stalų. Taip pat tualetas tvarkingas ir švarus.


- Yra kūdikių maitinimo kėdutė. Tai man labai aktualu, kai noriu pamaitinti nenuoramą Taurą.


- Erdvė dailiai dekoruota rankų darbo piešiniais.


- Daug atskirų žaidimo zonų skirtingo amžiaus vaikams. Pradedant nuo didelių karstyklių, burbuliukų baseino, baigiant mediniais, lavinamaisiais žaislai ir knygelėmis. Ką veikti rado visi nuo 1,5m Tauro iki jau pradinę mokyklą lankančių draugų vaikų.


- Du atskiri stalai: aukštas tėvams ir mažas vaikams, saldžiam stalui ar tortui. Tai gi, neteks visą laiką stebėti, jog vaikai neprisikimštų riešutų nuo suaugusiųjų stalo ar nemėtytų nuo jo maisto.


- Viduje yra "Coffee Hill" kavinė, tad nereiks rūpintis gėrimais suaugusiesiems, o vaikai galės mėgautis kakava.


- Yra televizorius, tad galima paleisti filmukus, jei baigiasi vaikų susidomėjimas žaidimais.

- Nereikia neštis peilių, lėkštės tortui. Viską gausite iš nuostabių kavinukės darbuotojų. Ačiū joms už rūpestį, nes mes buvome labai išsiblaškę ir viską pamiršome.

(Tortukas "Sacher" iš "Crustum")

- Yra šaldytuvas, tad tortas neturės 2h stovėti šiltame žaidimų kambaryje, kol jį nuspręsite prapjauti.

- Paprasta rezervacija telefonu arba email.

- Nereikia nešti avanso "į rankas", nes verslas vykdomas sąžiningai.

- Kaina taip pat kaip ir standartinio žaidimų kambario, bet jame daug tvarkingiau, nei kituose žaidimų kambariuose už tokią kainą.


- Erdvi aikštelė mašinoms. Sekite važiavimo nuorodas, kurios pateiktos "Šakar Makar" puslapyje.

- Gerai išdėstytos zonos, tad visą laiką nuo pagrindinio stalo gali matyti savo vaiką.


- Nėra aštrių kampų ar nesaugių zonų, sulūžusių žaislų čia taip pat nerasite.


- Erdvi rūbinė.

- Čia taip pat yra ir sofutė ant kurios galės prisiglausti močiutės arba tiesiog patys patogiai ir skaniai gurkšnosite kavą.


Seniau ieškodavau žaidimų kambarių pagal mikrorajoną, norėdavau, kad būtų vos ne kieme, bet šį kartą surizikavome ir išbandėme labiau nuo namų nutolusį žaidimų kambarį, tad dabar "Šakar Makar" drąsiai galiu rekomenduoti visiems, jei norite šventės be galvos skausmo. ;)

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment