Saturday, July 1, 2017

Nerealiausi batukai vaikams

Patogi avalynė yra labai svarbi teisingam pėdų vystymuisi, tad ne veltui pirmieji batukai visada pabrėžiami ir juos reikia rinktis atsakingai. Ne kartą esu susidūrusi su problemomis renkantis batus vaikams, nes abu mano vaikai turi plačią pėdą arba tiesiog standartiniai gamintojai gamina batukus balerinoms. Tiek mergaitėms, tiek ir berniukams. Visada einu pirkti batų pasiėmusi vaikus kartu, nes ne kartą pasimokiau, kad nupirkusi batus pagal pėdos ilgio centimetrus tenka nusivilti, nes namuose vaikų kojos netelpa per bato plotį. Paskutinį kartą, kai ieškojau pavasarinių batukų Taurui jau norėjau net gi paverkti, nes uždarų, 23 dydžio batukų platesnei kojytei neradau nei vienoje Akropolio parduotuvėje. Ieškojau visose, net ir "Maximoje", "Batukas.lt" ir nebežiūrėjau į kainas. Galiausiai nupirkau "Adidas" kedukus "Deichman", bet po kelių dienų pastebėjau, kad net ir jie trina kojos šonus ir leidausi į naujas batų paieškas. Tada atradau fantastiškus "Toko" batukus.


Šie batukai idealiai tinka vaikams turintiems platesnę kojytę ir pagaliau mano mažylis vaikšto patogiai. "Toko" batukai pagaminti iš odos, su skylutėmis, kad kojytė neprakaituotų. Vidinis padukas taip pat odinis, vidinėje dalyje yra suspinatorius, kuris formuoja teisingą pėdutę.

"Toko" batukai man primena vaikystę ir yra tokie beprotiškai žavūs! Bato užkulnis aukštas, sutvirtintas viršuje. Tai labai svarbu vaikams, kurie nesenai išmoko vaikščioti, o rekomenduojama batus su aukštu užkulniu rintis bent iki 3 metukų, kad pėda susiformuotų teisingai, kulnas neslystų atgal.


"Toko" batukų padas tvirtas ir standus, taip pat šiek tiek išsikišęs už pirštų (tiek uždaruose, tiek atviruose modeliuose) ir apsaugo vaiko pirštukus nuo nusidaužymo.


"Toko" batukai yra visų vaivorykštės spalvų! Nepatikėsit, bet batukus rinkomės apie pusvalandį. Kadangi batus Taurui rinko sesė, tai labai džiaugėsi, kad tiek daug spalvų! Galiausiai pasirinkome visai klasikinę, bet labai mielą šviesiai rudą spalvą.


Šiais batukais puošėmės tiek į lauką, tiek ir į šventes, kaip draugės gimtadienį. Kartu derinome "H&M" kelnytes ir "Burbules" drakono uodegą.


"Toko" batukai kvepia vaikyste ne tik dėl išvaizdos, bet ir dėl sagčių. Galima rinktis klasikines metalines su dirželiu ir sagtimi arba su velcro lipukais. Kadangi mūsų darželyje yra reikalavimas, kad vaikų batai būtų su lipukais, tai mes pasirinkome būtent šiuos.


Nors "Toko" batukai ir visokeriopai nerealūs, bet jų kainos visiškai įkandamos. Už "Toko" batukus reiks sumokėti apie 30 eurų, priklausomai nuo pasirinkto modelio ir tuo metu vykstančių akcijų. Kadangi paskutinį kartą už vaikiškus Tauro "Adidas" kedukus mokėjau 40 eurų, o jie galiausiai netiko, man tai neatrodo kaip labai didelė kaina. Aišku, lyginant su kainomis "Maximoje", kur už batukus tektų pakloti apie 15 eurų, tai atrodo gal ir daug, bet "Maximoje" prieš kelias dienas radau man patinkančius odinius batukus Lėjai ir pamačius kainą žagtelėjau 39,99 eurai. "Maximoje"! Tai gi, kokybiška prekė net ir "Maximoje" tikrai nekainuos 15 eurų, bet mano galva geriau turėti vienus gerus batukus už 30 eurų, nei 2 prastas poras po 15 eurų. Kadangi iki šiol pasitikėjau tik viena batukų firma "Biomecanics" iš "Batukas.lt", tai kokybe šiuos batukus galėčiau prilyginti tik jiems, bet "Biomecanics" kaina siekia 50 eurų ir daugiau, tiesa jie nešiojasi labai gerai, prisitaiko prie kojos, bet oda labai nusidėvi ir atrodo liūdnai.


Kol kas "Toko" batukai nešiojasi labai gerai. Papurvinus tiesiog pavalau drėgna šluoste, oda šiek tiek įsilenkė pirštukų lenkimo vietoje, bet dėl prailginto paduko nosys visai nenudaužytos, pati oda suminkštėjo, bet nesusitrynė ir nepasipūtė.


Smagiausia, kad batukai patiko ir pačiam Taurui. Jis juos neša ir prašo uždėti. Lėja taip pat jau reikalauja, kad nori tokių batukų kaip pas brolį. Manau, kad tapsime ilgalaikiais "Toko" klientais.


Kadangi nesenai vykome į Angliją, tai atsižvelgiant į permainingus Londono orus į kelionę įsidėjome būtent šiuos batukus. Pasirinkimu tikrai nenusivylėme, o Tauras smagiai lakstė, sėdėjo, spardėsi ir džiaugėsi savo "Toko" batukais!


Šie batukai taip pat įpareigoja mane kaip mamą pasistengti, kad mano vyrukas atrodytų stilingai, nes juk prie tokių batų nesidėsi suplyšusių džinsų. Tai gi, dabar į trasą eina įvairios pėdkelnės ir šortukai, bei ilgai taupyti marškiniai. Tokia apranga labai praktiška, nes vaikas vasara daug laksto, griuvinėja, bet pėdkelnės apsaugo kojytes nuo nubrozdinimų.


P.S.: MadMom Facebook paskyroje šiuo metu vyksta konkursas, kuriame galite laimėti pasirinkto dydžio ir spalvos "Toko" batukus.

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, Greta

No comments:

Post a Comment