Sunday, July 16, 2017

Koks oras, toks ir įdegis? Ne! Bandau "Vita Liberata" įdegio losjoną.

Nuoširdžiai atsibodo! Atsibodo lietus, atsibodo balos, atsibodo apsiniaukęs dangus! Tai, gi vos tik pamačiau "Vita Liberata" laipsniško įdegio losjono testavimą "Mamyčių klube" visą laiką laikiau sukryžiavus pirštus, kad tik toji laimingoji būčiau aš, nes vaikščiojau balta kaip sūris! Ir mane atrinko! Dar kartą dėkoju "Mamyčių klubui" už galimybę išbandyti šį gaminį ir dalinuosi savo įspūdžiais!


"Vita liberata" FABULOUS losjonas tave padaro tikrai FABULOUS, nes oda palaipsniui įgauna tamsesnį atspalvį. Šį losjoną galima naudoti kaip kasdienį losjoną ir kas diena matysite kaip jūsų oda vienu tonu patamsėja. Nuotraukoje matote mano kojas diena prieš tepantis "Vita liberata" FABULOUS, po pasitepimo pirmą dieną vakare ir po patepimo antrą dieną vakare. Nors ir fotografavau toje pačioje patalpoje, toje pačioje vietoje, šiek tiek krenta šešėliai, bet fakto nepaneigsi, kad įdegis matosi ir yra pasakiškai lygus! Iš tiesų man 2 kartų jau yra per akis, nes esu tragiška šviesiaodė ir bijau atrodyti nenatūraliai rudai. Man labai patinka ir tai, kad gavau komplimentų iš vyro, jog nusitepiau puikiai ir labai lygiai, kad įdegis man tinka, nes jis galvojo, kad nueisiu dėmėm arba nusitepsiu dryžiais. :)


Manau, kad įsivaizdavo mane kažkaip taip :) Iš tiesų prieš tepantis pirmą kartą labai bijojau, kad tik nepalikčiau nenuteptų vietų ir tuo pačiu, kad alkūnės, keliai, panagės ir delnai neprisigertų to geltonumo. Taip pat labai bijojau, kad neliktų perėjimų tarp kaklo, pažastų ir kitas vietas ir kad neatrodyčiau taip:


Kai gavau siuntinuką, jį pristatė į darbą ir aš jį išpakavau prie administratorės. Administratorė iškart pradėjo juokauti, kad jei reiks imti laisvadienį, tai bus aišku, kad nevykusiai nusitepiau įdegio losjonu. Laimė, kad taip tikrai neįvyko! :)

Pirmą kartą tepantis losjonu atlikau visas apsisaugojimo nuo nelygaus įdegio procedūras, kurias tik žinojau:
- Su pilingu duše nusišveičiau odą prieš tepant įdegio losjoną;
- Patepusi įdegio losjoną iškarto pasitepiau papildomu losjonu, nes antras patepimas išlygina spalvą;
- Tepiausi viską. Rimtai viską. Ausų kaušelius, pažastis, kojų padus, aplink akis, o sąrašą galima tęsti... kad tik niekur neliktų nepaliestų vietų;
- Iš karto ploviausi rankas su muilu, šveičiau panages su šepetėliu, kad tik nenugeltonuotų.
Įdegis gavosi tobulai lygus, bet tada supratau, kad čia matyt ne mano žingsniuose esmė, o tame, kad losjonas tiesiog nuostabus! Antrą karta tiesiog nusišveičiau odą ir išsitepiau losjonu be jokios paranojos, kad gausis nelygiai ir tikrai, gavosi puikiai. Net nugarą nusitepiau pati ir neprašiau vyro. Čia tai neįtikėtina!


Man labai patiko ir tai, kad losjonas buvo užklijuotas apsaugine folija, tad aš žinojau, kad jis tikrai nebuvo praimtas, bandytas ir kad būtent aš jį atidariau pirmoji. Šis "Vita liberata" losjonas neturi kvapo. Jokio kvapo. Tikrai! Aš negalėjau patikėti, nes paprastai įdegio losjonai turi labai šlykštų kvapą. Man tai, kad jis bekvapis labai patiko! Taip pat testavime buvo paminėta, kad jis netepa drabužių. Žiūrėjau į tai gana skeptiškai, tad specialiai nusitepusi losjonu pirmą dieną užsidėjau savo naują baltą kaip sniegas maikutę. Iš tiesų, vakare išvertusi neradau nei vienos dėmelės. Pagal nepriklausomą "Think Dirty" reitingo sistemą, kuri pateikia produktų bei jų ingredientų poveikį sveikatai įvertinimą skalėje nuo 1 iki 10, šis losjonas gavo "0" balų. Kur 1 reiškia „geriausias“ („gryniausias“), o 10 – „blogiausias“ ( „labiausiai užterštas“). Toks reitingas buvo pelnytas dėl to, kad "Vita liberata" sudėtyje nėra jokių sintetinių kvapiklių, parabenų, alkoholio, sulfatų, silikono, naftos priemaišų ir kito nereikalingo šlamšto. Vienintelis dalykas, tai kad mano itin sausa oda reikalavo papildomo drėkinimo, bet turėdama atopinę odą tikrai nesitikiu, kad ne vaistinėje pirktas losjonas pakankamai sudrėkins odą. Manau normalią ar vidutiniškai sausą odą turintiems žmonėms šio losjono drėkinimas taip pat būtų pakankamas.


Labai džiaugiuosi, kad vieną produktą galėjau naudoti ir kūnui ir veidu, nes paprastai būna atskiros priemonės, o tada kyla klausimas kaip sujungti kūno su veidu įdegio spalvą, tai būtent čia man patinka universalumas.

Geriausiai įdegis matėsi ant rankų. Kadangi tepiausi ryte prieš darbą,tai visą dieną su kolege žiūrėjome, kaip palaipsniui tamsėjo mano oda. :) Kai važiavom į darbą vyras pridėjo savo ranką prie mano ir sako "o mano tamsesnė.", bet kai važiavom namo, tai šiuos žodžius sakiau jau aš! :)


Nuotrauka apačioje 7h ryto, o viršuje, tą pačią dieną 23h vakaro. Rezultatas tikrai akivaizdus. Rankoms, kad pamatyčiau skirtumą pilnai pakako 1 karto, o kojom dviejų. Rankos po dviejų kartų atrodo idealiai, tad dar kartą tepsiuosi po kelių savaičių, kai norėsiu paryškinti įdegį. Taip pat girdėjau, kad šis įdegis tolygiai išnyksta ir nusiplauna be dėmių. Tikiuosi taip ir bus.


Geriausias vyro komentaras prieš publikuojant tekstą šiandien buvo tai, kad "Įdegis nenatūralus, nes natūralus toks lygus nebūna." tad išvadas ar jum jo reikia, darykit pačios. Man tai tikrai reikia ;)

Dar kartelį noriu pasidžiaugti, kad net gi panagės nenugelto, tad šiam losjonui tikrai neturiu jokių priekaištų. Taip pat mano kolegė, pasigyrė, kad pasižiūrėjusi kaip aš nurudau irgi nusipirko šį losjoną, tai galiu patvirtinti, kad rezultatas matomas ne tik man pačiai, o ir kitiems. ;)

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, Greta

No comments:

Post a Comment