Monday, July 24, 2017

Kaip lepinasi mamos?

Aš lepinuosi gana paprastai, mano "paslaptis", kaip ir, manau, daugelio moterų yra saldumynai... Džiaugsmo suteikia tai tikrai. Į "BioSalą" pastaruoju metu einu nusipirkti ir paragauti "Baltų ledų", gaminamų Lietuvoje, bet visiškai nebaltiškų skonių! "Baltų ledai" yra pelėsinio sūrio, levandų, žaliosios arbatos ir net gi pipirų skonio. Aš išbandžiau žaliosios arbatos skonio ir likau maloniai nustebinta, nors kaina ir nemaža (apie 6 eurus už indelį). Ledų sudėtis matosi nuotraukoje, o mane maloniai pradžiugino tai, kad juose yra maistinių skaidulų, kurios gerina virškinimą, tad ledai ne tokie ir nuodėmingi, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio!


Taip pat žemai lenkiu galvą prieš šokoladą, šokoladinius saldainius ir kitus skanumynus, tad mano stalčių turinio geriau jau netikrinti... Labiausiai mane džiugina ne juodas, o pieninis šokoladas, o jei dar su vyšniomis... Mmm...  Mano absoliutus favoritas yra "GRIOTTE" šokoladiniai saldainiai su vyšniomis. Man jie tokie nerealūs, o svarbiausia, kad suvalgau 1-2 ir jau pasisaldinu ir galiu ramiai uždaryti dėžutę, kai kitų suvalgai 5 ir vistiek nejauti jokio džiaugsmo. Šiuos saldainius valgau, nes jie tiesiog per daug skanūs jų nevalgyti!


Mamos, o kaip jūs lepinate save?

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, Greta

No comments:

Post a Comment