Saturday, June 3, 2017

Tortas(8): Tinkamas ir smaližiams ir sportininkams! 100/100!

Kaip jau ir žadėjau, tesiu savo tekstų ciklą apie patikimus ir ne tokius patikimus užsakomuosius tortus. Kadangi dalyvavau lieknėjimo projekte ir atėjo mano gimtadienis, tai nenorėjau nuvilti savęs ir nusprendžiau, kad gimtadienio tortas turi būti sveikas! Tuomet facebook radau "Sveikuolių Skanėstų Ministerija" tortukus. Tortai tiesiog fantastiški, nėra jokių kompromisų dėl skonio, o jie dar ir sveiki! Papuošimai taip pat natūralūs, valgomi, tik tikras šokoladas, uogos, sėklos ir jokių E! Netikit? Pažiūrėkit į šį gražuolį!
Išbandėme tortuką su mėtomis ir uogomis. Skonis buvo be protiškai gaivus, bet tuo pačiu ir sodriai vaisinis. Tikrai labai gardus. Nuėjus atsiimti torto mane taip pat pavaišino ir gabaliuku šokoladinio- kokosinio torto. Kaip jums toks elgesys su klientu? Ne tiesiog atiduodi gaminį, o pakvieti klientą kavos. Man be galo patiko ir priėmimas ir tas torto gabaliukas buvo pats skaniausias per ilgą laiką. Gal todėl, kad saldumynų jau buvau senai nevalgiusi, o gal todėl, kad gamintas su meile ir galėjau jį valgyti be sąžinės graužaties?

Torto vertinimas:

Bendras vaizdas: 10/10
 Tortas buvo supakuotas į dailią dėžutę, o išpakavus buvo tiesiog stebuklingas miškas. Gėlės, uogos, žiedeliai ir maži žali ūgliukai mane tiesiog užbūrė! Iš šono, dailūs sluoksniai, o ant viršaus nedidelė juostelė taip geidžiamo šokolado... Mmm...


Skonis: 10/10 Skonis yra skonio reikalas, bet visi svečiai, kurie valgė tortą gyrė ir negalėjo patikėti, akd jis ne tik, kad sveikas, o dar ir liekninantis, nes sudėtyje turi spirulinos. Tortas visiškai be cukraus, nekeptas, be sintetinių dažiklių, stabilizatorių ir medžiagų, kurios stiprina skonį, be pieno, kiaušinių ir glitimo, todėl jautėsi kiekvieno sluoksnio skonis, kiekvienas produktas turėjo savo tekstūrą, skonį... buvo tiesiog neįtikėtina!
Svorio atitikimas. 10/10 Svorio nederinome labai tiksliai, sutarėme, kad svers apie 1kg, tiek tortukas ir svėrė.
Logistika 10/10 Turėjau atsiimti pati, iš "Sveikuolių Skanėstų Ministerija", kuri yra prie pat mano namų. Buvo galimybė atsiimti ir kitoje vietoje, taip pat rinktis pristatymą į namus, tad 10/10.


Tinkamumas vaikams 10/10 Jokių priedų, jokių E, sudėtis tiesiog stulbinanti: Daiginti grikiai, riešutai, sėklos, uogos, vaisiai, juodasis šokoladas, stevia ir spirulina. Vienintelis dalykas, kodėl galima suabejoti tinkamumu vaikams, tai nebent riešutai. Jei esate alergiški, galite suderinti kitą produkto sudėtį, nes darant užsakymą manes teiravosi ar nenoriu pridėti ar išimti kokių nors produktų, tad viskas bus pagal jūsų norus!
Dekoracijos 10/10 Dekoracijos buvo minimalios, natūralios ir labai dailios. Čia pats dailiausias ir matyt skoningiausias tortukas, kurį man teko užsakinėti.


Bendras pasitenkinimas 10/10 Labai laiminga ir patenkinta, pats geriausias gimtadienis! Numetus 11kg bet kuris tortas būtų buvęs liūdinantis, o šis buvo sveikas ir nesukėlė jokios sąžinės graužaties, o juk tai ir svarbiausia?
Kaina ir apmokėjimo būdas 10/10 Didelę torto dalį sudaro riešutai, sėklos, džiovinti vaisiai, kurie kaip žinia yra brangūs, tai gi manau, kad natūralu, jog tortukas iš tikrų produktų, o ne iš hidrintų riebalų ar plaktos grietinėlės yra brangesnis. Tortas labai sotus ir užkemšantis, tad manau, kad planuojant šventę jo galima pirkti per pus mažiau nei pirktumėte standartinio torto. Taip sumažinsite saldumynų vartojimą, valgysit sveiką ir sotų tortą, o ir kaina tuomet neatrodys tokia baisi. Kilogramo kaina apie 40 Eurų. Galima apmokėti iš anksto ir vietoje. Neturiu priekaištų!
Bendravimas 10/10 Į visus klausimus atsakymus gavau greitai ir aiškiai. Bendravimas malonus ir konkretus, gavau viską ko prašiau ir dar buvau pakviesta kavos su tortuku! Tortrukas + tortukas :)
Problemų sprendimas 10/10 Problemų šį kartą pavyko išvengti, į visus mano norus buvo atsižvelgta, net gi gavau torto sudėtį ir galiu drąsiai rekomenduoti šį tortą jums!

Viso: 100/100 (Pirmą kartąąąąą!!!) 

Ar dar užsakinėsiu tortą iš "Sveikuolių Skanėstų Ministerija"? Tikrai taip! Aš likau apžavėta! Sveika, skanu, o bendravimas taip pat nuostabus, pradedant užsakymu, baigiant tuo, kad atvykus mane pakvietė kavos su tortuku :)

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, Greta

No comments:

Post a Comment