Friday, June 30, 2017

Noriu nemokamų produktų išbandymui. Kur?

Tikiu, kad daug kas iš skaitančių mano tekstus galvoja iš kur aš gaunu tiek medžiagos ir peno naujiems tekstas. Aišku, komentaruose kartais pasirodo vienas, kitas sakantis "Reklama, reklama", bet aš visai neužpykstu ir neįsižeidžiu. Žodžiu, jei ir jūs norite promo gaminių, tai trumpai pasidalinsiu su jumis kur ir kaip juos gauti. Gal paskaičius, jūs nebesakysit, kad tai reklama, suprasit kiek darbo reikia įdėti, o gal kaip tik, įsijungsite į Lietuvos blogosferos gretas, ko jums nuoširdžiai ir linkiu!


Pirmiausia ir geriausia, mano mylimiausia ir šiuo metu skaitomiausia erdvė yra "Mamyčių klubas". Iš tiesų kelis metus net nesupratau kas tai per klubas ir niekada į jį neužsukdavau. Jei esate mama, turite daug laisvo laiko ir norite išbandyti produktus, susirasti draugų visam gyvenimui ir susipažinti su nuostabiomis mamomis, tuomet čia vieta kaip tik jums. Tereikia užsiregistruoti. Užsiregistravę pamatysite, kad yra daug tekstų, o dalis iš jų yra konkursai. 


Galite komentuoti ir dalyvauti konkursuose. Jei jums pasiseks, tuomet gausite prizą, pvz. Mano aprašyta "Zoombook" fotoknyga yra laimėta per "Mamyčių klubo" konkursą, lieknėjimo projektą taip pat laimėjau "Mamyčių klube" ir t.t. Tiesa, gauti prizą yra dar ne viskas. Kai gaunate prizą, įsipareigojate ir jį aprašyti, tad fotografuokite ir rašykite. :) Taip pat čia galima dalyvauti ir produkto testavimuose, "Mamyčių klubo" renginiuose, treniruotėse ir t.t. Aš jau turiu sąrašą ką gavau ir dar nespėjau aprašyti iš "Mamyčių klubo" pvz. knyga apie dantukus ir t.t. Viską tikrai aprašysiu ir dalyvausiu kituose konkursuose. Tai gi, "Mamyčių klubas" yra puiki erdvė mamoms, kurios turi daug laisvo laiko ir nori išbandyti produktus, o taip pat turi noro rašyti, nes būkim atviri, rašymas tikrai ne visiems, net man pačiai teko sugaišti daug laiko, kad pagaliau persilaužčiau ir išmokčiau vartoti lietuviškas raidas, nes seniau tiesiog rašydavau be jų.


Produktų testavimo svetainė "BOXY". Šios svetainės principas šiek tiek kitoks, čia ne bendruomenė, bet produktų išbandymo portalas. Nereikia jokių sugebėjimų rašyti, nes išbandžius produktus laukia ne tekstas, o anketa. Užsiregistruoji, suvedi savo pomėgius ir lauki ar būsi atrinktas. Tiesa, jei pažymėsite, kad mėgstate beveik visas kategorijas pasididinsite sau šansus patekti į testuotojų gretas. Pagal mano pomėgius mane atrinko ir aš jau gavau pirmą "BOXY" dėžutę.


 Dėžutėje buvo šokoladas, prieskoniai, makaronai ir sultinys. Išbandžius produktus, juos reikia aprašyti ne bloge, o užpildyti savotišką anketą apie kiekvieną produktą, t.y. 4 anketos. Niekas jūsų atsiliepimo nemato, tik jūs ir organizatoriai. Kodėl rekomenduoju "BOXY"? Panašu, kad jį organizuoja "Promo Cash & Carry", tad jei esi fizinis asmuo tikriausiai neturi jų kortelės ir negali pas juos apsipirkti. Produktai išskirtinai labai kokybiški ir skanūs. Tikrai verta sugaišti tas kelias valandėles juos aprašinėjant ir išbandant.


Produktų testavimas reklamuojamas televizijoje. Dažniausiai, kai dalyvauju produktų testavimuose internete man nepasiseka, bet produktų testavimai reklamuojami per televiziją dažniausiai yra labai didelio masto, t.y. išdalinama šimtai produkto pakuočių, tad didelė galimybė patekti. Taip pat šie vienkartiniai projektai būna skurdžiai prižiūrimi, tad anketą sudaro vos pora klausimų, t.y. nesugaišite daug laiko. Dažniausiai kai dalyvauju tokiuose išbandymuose esu garantuota, kad gausiu pavyzdinę pakuotę. Prieš kelis metus taip išbandžiau "Purina" kačių ėdalą, o šiemet "Loreal" kremą. Tai yra pats mažiausiai pastangų reikalaujantis testavimo būdas, bet man asmeniškai priimtiniausias pirmas, nes televiziniai testavimai vyksta labai retai, kaip ir sakiau, paskutinį kartą dalyvavau jame prieš gal du metus, tad įvyks retai. "Mamyčių klube" konkursai ir testavimai vyksta kas savaitę, tad kai daug konkursų, jūs tikrai turite galimybę patestuoti produktus.


Paskutinis būdas, tai yra žmonės, kurie mane tiesiog susiranda ir sako "Gal nori išbandyti mūsų produktą?" arba "Gal nori ateiti į mūsų renginį?". 90% atvejų aš atsakau "Taip!". Kodėl 90%? Nes negaliu rašyti apie dalykus, kurie man nereikalingi arba kuriais aš netikiu, na tarkim man pasiūlė rašyti apie vaikiškus šaukštelius, bet abu mano vaikai juos jau senai išaugo, tad aš atsisakiau. Mano tikslas nėra padaryti kuo didesnį nuostolį įmonėms, rašau tik apie tai kas man patinka, ko man reikia ir apie ką rašyti man yra įdomu. Taip pat visada rašydama pasilieku teisę nepublikuoti teksto. Kodėl? Todėl, kad jei tarkim žaislas sulūš ar pan, aš paruošiu tekstą, bet leisiu žmonėms, kurie man davė produktą pasirinkti ar jie nori tą tekstą matyti internete ar ne. Taip buvo tik vieną kartą, jie sutiko tekstą publikuoti, bet aš niekada neatmetu tokios galimybės ir stengiuosi būti realistė, taip pat nežadu perdėti ar meluoti, na tarkim mamos stebėjosi, kad rašydama apie vaisių batonėlius aš paminėjau, kad juose yra saldiklių. Taip, paminėjau, nes aš nenoriu meluoti savo skaitytojams, nes man pačiai, kaip mamai tai yra svarbu ir aš noriu, kad mano skaitytojai manim pasitikėtų ir skaitytų mano tekstus dėl to, kad aš rašau sąžiningai. Jei jūs turite produktą, kuris yra puikus ir norite, kad aš jį išbandyčiau, su manimi visada galite susisiekti facebook.

Gal ir jūs dalyvaujate kokiuose nors produktų testavimuose? Pasidalinkite savo patirtimi komentaruose! <3

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, Greta

No comments:

Post a Comment