Saturday, June 17, 2017

Mūsų stilius Kauno zoologijos sode

Šiandien pasiryžau pagaliau aprašyti tai, apie ką niekada nerašiau. Dažnai įsigydavau rūbų vaikams ir galvodavau "Wow, šis tikrai vertas atskiro teksto!", bet tuomet pagalvodavau, kad aš nesu kokia nors stilistė, mados ikona ir išvis, mano skonis yra mano reikalas, dažnai kankindavo mintys, kad gal būt kitoms mamoms nepatiks, bus negražu ir galiausiai, kad labai sunku aprašyti drabužį, nes tai labai subjektyvu. Šiandien aprašysiu sau labai patikusį drabužį iš "Kiddoti", tad prašau manęs neteisti ir jei jums patiks mano apžvalga - palikite komentarą ir būtinai aprašysiu ir daugiau drabužių, kurie slepiasi mano vaikų spintoje!


Ši suknelė atsidūrė apžvalgoje dėl dviejų priežasčių. Pirmiausiai, tai ji yra tiesiog fantastiška ir pažiūrėjus nuotraukas iš apsilankymo zoologijos sode man ji pasidarė dar gražesnė, tad tiesiog nebegalėjau nuo jos pabėgti.


Taip pat, prisiminiau, kad "Kiddoti" gaminami Kaune, tai gi manau, kad visa Kauno karma tiesiog sugulė į mano galvą ir privertė mane parašyti šį tekstą apie nuostabius gaminius iš Kauno ir apie jų zoologijos sodą. :)


"Kiddoti"- drabužiai berniukams ir mergaitėms, pagaminti Lietuvoje. Visi "Kiddoti" drabužiai yra labai kokybiški, išbaigti iki mažiausių detalių (kaspinėliai, aplikacijos), juose ieškoma naujų formų, stilių ir pasirenkami dailūs, nematyti medžiagų raštai.


Šio gamintoje spintoje nerasite visų taip mylimų "Happeak" kopijų (kurias siuva matyt pusė Lietuvos siuvėjų) ir visi darbai yra išgalvoti iki mažiausių smulkmenų, o ne nukopijuoti ar pasiskolinti iš kitų. Visos medžiagos kokybiškos ir tvirtos. Mūsų suknelė pagaminti iš kilpinio trikotažo, be pūkelio, bet tvirtai laiko formą, nesiraito "padalkos" ir ant dukros ji guli tiesiog nuostabiai!


Drabužių kainos taip pat nėra didelės. Kadangi aš šią suknelę pirkau ne kas dienai, tai 35 eurai atrodo tikrai normali kaina, atkreipiant dėmesį į detales, kokybiškas medžiagas ir tai kiek jų turėjo būti sunaudota gaminant šią suknelę.


Tiesa, aš optimistiškai užsisakiau šiek tiek per didelį dydi, nes su lietuvių gamintojais esu ne kartą nusivylusi, nes dydžiai tiesiog neatitikdavo to, kas rašoma (pvz. "oxox" pėdkelnės, kurios yra mažintos apie 2 dydžius), tai galiu tik pagirti "Kiddoti" už dydžių atitikimą.


Suknelė labai gerai dėvisi. Jau kelis kartus apsilankė skalbimo mašinoje, bet neapsibumbuliavo, neišbluko, nesusitraukė ir atrodo lygiai taip pat kaip pirmą dieną. Manau, kad skalbimo testas taip pat puikiai atspindi kokybę, nes mamos, kurios užsakinėja rūbus iš "aliexpress" ar jų nusiperka didžiuosiuose prekybos centruose žino, kad rūbas atrodo gražiai iki pirmo plovimo, o po to tinka tik nešiojimui namuose, nes plonos medžiagos greit apsibumbuluoja ar tiesiog atrodo prastai dėl to, kad yra plonos, persišviečia.


Labai saugojau šią suknelę kai aprengiau pirmą kartą, bet dabar, važiuodama į zoologijos sodą buvau visiškai rami. Dukra laipiojo po medinius namukus, sėdėjo ant žolės, lapų, landžiojo po šakas ir aš žinojau, jog ji tikrai neišpeš kokio plono siūlo ir nuo suknelės užteks nupurtyti lapus ir galėsim eiti toliau.


Pamiršau paminėti ir tai, jog į šią suknelę dėmės taip pat sunkiai kimba. Kadangi stengiuosi rinktis natūralias medžiagas, tai galiu palyginti su bambuko pluoštu. Bambuko pluoštas visas, net gi pačias mažiausias dėmes visuomet "pasilieka", o šis kilpinio trikotažo audinys ne. Tiesa, kol kas nebuvo jokių avarijų su uogomis ar pan, bet kasdienės maisto dėmės išsiplovė be jokių žymių!


Kalbant apie išvyką noriu trumpai papasakoti ir apie patį zoologijos sodą. Jame praleidome apie 3 valandas, valgėme ledus ir per tą laiką apžiūrėjome visus visus eksponatus. Jei keliaujate su vežimėliu, tuomet iškart paklauskite kelio link žirafų, nes kitaip priėjus laiptukus teks suktis ir grįžti atgal. Tiesa, žirafų nematėme, nes pasirodo, kad jas pamatyti galima tik porą valandų per dieną ir mes jau pavėlavome, nes buvo dar ne vasaros sezonas.


Kadangi viską apėjome per 3h, patys suprantate, kad gyvūnų tikrai nėra labai daug, bet vaikams paliko labai didelį įspūdį. Kadangi pernai lankėmės Rygos zoologijos sode, galiu pasakyti, kad situacija yra labai panaši, tik Kaunas arčiau, tad į Rygą šiemet tikrai nevažiuosime.


Apžiūrėjome ir terariumus, ir akvariumus, tik su čiuožykla nesileidome, nes Lėja pabijojo. Prisiminus vaikystę žinau, kad bent jau man ta čiuožykla labai patikdavo. Na gal, Lėja ją dar daaugs.


Linksmiausi eksponatai buvo zebrai, elniai ir kažkokie maži stirniukai su iltimis(?!?!). "Stirniukai" buvo labai draugiški, matyt jaunikliai, tiesiog atėję prie tvoros sėdėjo, tad Lėja labai rimtai atsitūpusi prie jų kalbėjo ir su jais draugavo.


Zebrai ir elniai buvo išbadėję ir bandė išlįsti per tvorą dėl kiekvieno žolės lapelio, tai gi užsiėmėme neleistinu gyvūnų šėrimu šalia nuskinta žole. Tiesa, zoologijos sodo darbuotojai tai matė ir nieko nesakė, tai darau prielaidą, kad šiuos gyvūnus šerti nėra pavojinga ar labai blogai, na arba darbuotojams tiesiog per daug viskas vienodai...


Ar važiuoti į zoologijos sodą rekomenduoju? Tikrai taip. Vaikams tai buvo neeilinė patirtis ir smagus laikas su šeima, be to kaina taip pat juokinga, tad brangiausiai atsiėjo kelionė iki Kauno.


Taip pat su šiuo tekstu kartu skelbiu ir konkursą "MadMom" facebook, kuriame galite laimėti gražuolį "Kiddoti" sijonuką. Nepraleiskite progos sudalyvauti!Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, Greta

No comments:

Post a Comment