Saturday, June 10, 2017

Išsigelbėjimas kai vaikas vemia, viduriuoja ir nieko nevalgo

Prieš savaitę netikėtai, nelauktai Lėja iš darželio parsinešė kažkokį žarnyno virusą. Trečiadienio naktį pradėjo vemti tiesiog miegodama. Aišku visi žiauriai išsigandom, tada sekė dvi bado, viduriavimo ir blogos savijautos dienos. Penktadienį auklėtoja paprašė iš darželio pasiimti ir Taurą, nes jis taip pat atrodė įtartinas, o vakare taip pat pradėjo vemti. Lėja vis dar nieko nevalgė, nenorėjo gerti. Bandėme visus Rehydron ir kitus tirpalus, bet labai nesėkmingai, kelis kartus Lėja ir Tauras apsivėmė būtent išgėrę šio tirpalo, tad daugiau net nebedavėme. Buvome jau ties mintimi, kad teks važiuoti į ligoninę, nes Lėja buvo labai silpna. Tada niekaip negalėjau susikaupti darbe ir vis skaičiau ką gi tam vaikui pavyktų įsiūlyti, kad ji nedehidratuotų ir pagaliau išvengtume patekimo į ligoninę. Perskaičiau, kad vemiant ir viduriuojant galima vartoti adaptuotus pieno mišinius. Vyras gavo darbą eiti į parduotuvę jo ieškoti. Na ką aš žinau, kad ir 3 metų vaikas, bet gal gers? Tuomet vyras man skambina ir sako "Tai gi mūsų vartojamas Bebi mišinukas yra adaptuoto pieno mišinys!". Na tikrai, ant pakuotės parašyta, kad jis adaptuotas, bet lietuviškoje etiketėje apie tai nieko neparašyta. Tai gi, davėm Lėjai paragauti ir ji sutiko jį gerti! Taip sėkmingai išsisukome nuo kelionės į greitąją ir jau šeštadienį Lėja jautėsi geriau, atgavo jėgas ir po truputį pradėjo valgyti ryžių trapučius, džiūvėsius!


Nežinau kaip jums, bet man čia buvo nerealus atradimas ir vos ne stebuklas. Tikrai daugiau gyvenime nebepirksiu jokių Rehydron, nes pati jo ragavau, tikrai siaubas. Kadangi jau ne kartą mūsų žarnyno virusai buvo privedę vaikus iki ligoninės, tai labai nuoširdžiai noriu pasidalinti informacija, kurią perskaičiau. Aišku, jei vis dar maitinate krūtimi, tai pats geriausias vaistas ir maistas bus mamos pienas. Aš jau kuris laikas nebemaitinu nei vieno vaiko, tai gi, pasirodo, kad nors vemiant ir viduriuojant rekomenduojama vengti pieno ir jo produktų, bet galima duoti adaptuoto pieno mišinius, nes juose pieno baltymas yra pakeistas, kad būtų lengviau virškinamas. Tai gi, adaptuoto pieno mišinukas neprovokuoja žarnyno, yra labai greit pasisavinamas ir padeda atgauti jėgas, bei atstatyti skysčių balansą, bei gauti reikalingų kalorijų. Lėja pirmadienį jau buvo sveika kaip ridikėlis ir keliavo į darželį pas draugus! Valio!

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, Greta

No comments:

Post a Comment