Wednesday, June 7, 2017

Ekologiškas maistelis patiems mažiausiems

Mamos, šiandien noriu papasakoti apie ekologišką maistą patiems mažiausiems. Aš pati tikrai vaikams negaminu maisto kas dieną, tad visuomet noriu rinktis alternatyvą, kuri yra arčiausiai to, ką gaminčiau namuose. Nesenai atradau "Alce Nero" produkciją. Visi "Alce Nero" produktai yra ekologiški ir pagaminti be dirbtinių priedų. Kadangi mano tekstas apie "Alce Nero" makaronus suaugusiems sulaukė labai didelio susidomėjimo, šiandien pasidalinsiu keliais "Alce Nero" produktais sukurtais būtent mūsų mažiesiems nuo 4 mėnesių amžiaus.


"Alce Nero" maistą kūdikiams ir vaikams galima įsigyti "Biosala" parduotuvėse ir internetu https://www.biosala.lt/, o visą Birželio mėnesį jam taikoma 20% nuolaidos, tad tikrai kviečiu jį išbandyti. Taip pat, savo Facebook paskyroje vieną mažylį pavaišinsime šiais skanumynais, tad užsukite ir sudalyvaukite konkurse.

Tuo metu kai aprašinėjau "Alce Nero" makaronus suaugusiems, mano vaikai dar nebuvo ragavę vaikiškų "Alce Nero" makaronų. Dabar sunku net palyginti vaikų valgymo malonumą valgant mažus makaronus su suaugusiųjų. Mėgstamiausias mūsų patiekalas su šiais makaronais yra labai paprastas: makaronai su varške. Makaronus išverdu vos pasūdytame vandenyje, nukošiu, įdedu mažą gabaliuką sviesto ir patrupinu varškės. Šis receptas man kelia nostalgiją, nes tokius makaronus vaikystėje man gamindavo mano mama! Negalėjau patikėti kaip Tauras juos kirto! Suvalgė vieną bliūdelį, po to antrą, tada pradėjo žagsėti ir dar sako "A-a-aaa...". Na, ne, pagalvojau, kad dar po to subloguos nuo persivalgymo, tai daugiau nebedaviau. Bet tai toks paprastas derinys ir jam taip patiko, tai pasidarė šeimos mėgstamiausiu makaronų patiekalu...!


"Alce Nero" makaronai pagaminti Italijoje iš speltos. Šie žvaigždutės formos makaronai pasižymi saldžiu skoniu ir yra praturtinti vitaminu B1, kuris labai svarbus nervų sistemai. Bet man svarbiausia, kad juose nėra jokių kvapiųjų medžiagų ar konservantų, sudėtyje tik miltai, vanduo ir vit B1! Jokių kiaušinių ar kitų alergenų juose nerasite, todėl galite drąsiai valgyti juos kaip pirmuosius vaiko makaronus.


Kitas mano vaikams labai patikęs "Alce Nero" produktas yra ekologiška slyvų ir obuolių tyrelė tyrelė. Su vyru vis pajuokaujame, kad gerai, jog šios tyrelės yra supakuotos po dvi, nes kitu atveju vaikai tikrai nepasidalintų! Šios tyrelės yra subalansuotos vaikams nuo 4 mėnesių, bet mano 1,5m ir 3 metų vaikai jas taip pat valgo, nes rytais kartais nespėju paruošti pusryčių ar einant į baseiną labai patogu pasiimti jau paruošto maisto. Galiausiai ne visose kavinėse maistas yra toks, kurį norėčiau duoti savo vaikams, tad visada rankinuke turiu maisto, kurį galima duoti vaikams ir šaukštelį. :)

Tyrelės sudėtyje nėra krakmolo, kvapiųjų medžiagų, dažiklių ir konservantų. "Alce Nero" ekologiška slyvų ir obuolių tyrelė pasaldinta tik natūraliu vaisių cukrumi ir praturtinta vitaminu C. Man, kaip pirkėjai taip pat labai aktualu tai, jog produkto pavadinimas atspindi jo sudėtį, nes paprastai pavadinimo produktų eilės tvarka neatspindi jų kiekio produkte. Šiuo atveju viskas teisinga, nes džiovintų slyvų tyrė sudaro 80%, obuolių tyrė sudaro 14%. Taip pat į sudėtį įeina obuolių sulčių koncentratas, ryžių krakmolas ir vitaminas C. Šių tyrelių sudėtyje nerasite glitimo, tad jas gali valgyti ir glitimo netoleruojantys vaikai.


Mano vaikai taip pat ragavo ir "Alce Nero" ekologišką upėtakio ir daržovių tyrelę. Mano vaikai tikrai labai mėgsta žuvį, tad ši tyrelė jiems taip pat labai patiko. Tauras pats su šaukšteliu kabino tyrelę iš indelių ir neleido išdėti į jokį dubenėlį, tad patenkintas valgė ją net ir šaltą! Dažnai mamos nerimauja dėl upėtakių ir lašišų auginimo ir tinkamumo vaikams. Šios tyrelės sudėtyje esantys upėtakiai auginami ekologiškai ir laikantis visų reikalavimų, tad šias tyreles galite duoti savo vaikams be jokio galvos skausmo! Tyrelė taip pat tinkama mažyliams nuo 4 mėnesių, tad rekomenduoju įvedinėjant žuvies produktus rinktis būtent šias tyreles ir būti užtikrintoms, kad duodame savo vaikams sveiką produktą. 


Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, Greta

No comments:

Post a Comment