Saturday, May 20, 2017

Vandens dinozaurai!

Vandens dinozaurai mūsų name labiau mylimi nei visų išgirti water beads. Kaina tokia pati, apie eurą už 10 vnt, bet džiaugsmo šimtą kartų daugiau. Šie dinozaurai taip pat išsipučia vandenyje per kelias naktis ir pasidaro kaip lankstus macroflex, tokie kempiniukai. Jų neįmanoma sutraiškyti (priešingai nei water beads), jie tamprūs, sunku nukasti galūnes. Su šiais žaidžiame jau porą savaičių, tad užsiaugini ir žaidi vos ne kol morališkai pasensta. :) Nusipirkti galima aliexpress arba ebay. Tinka žaisti ant stalo, vonioje ar kur tik norite. Išsipūtusių dydis kaip 1.5m vaiko delniukas, tad juos labai patogu paimti ir per dideli užspringti. Patinka tiek 1.5m, tiek ir 3m vaikams. Dinozaurai su 4 kojomis puikiai stovi ant pagrindo. Labai pigi ir smagi pramoga! Sunkiausia sulaukti kol užauga. 

P.s.: šie dinozaurai be kiaušinių. Iš kiaušinių išsirita mažesni, bet su jais taip pat labai smagu žaisti!

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

2 comments:

  1. duokit nuorodą iš kurio kino pirkti, nes matau tik kiaušiniuose:)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Aš užsakinėjau šiuos, mokėjau apie 0,93ct, dabar dar atpigo :) https://www.aliexpress.com/item/10Pcs-Dinosaur-Magic-Water-Beads-Growing-water-balls-For-Kids-Toy-Gift-Flower-Cultivate-Hydrogel-Polymer/32752730373.html?spm=2114.13010608.0.0.RSzyBB Smagių žaidimų su vaikais! :)

      Delete