Friday, May 5, 2017

Trečias gimtadienis, kuriame nieko nekeisčiau! Valio!

Prieš kelias savaites atšventėme Lėjos trečiąjį gimtadienį, tad skubu pasidalinti mūsų įspūdžiais ir džiaugsmais. Tai buvo pirmas gimtadienis be nesusipratimų! Tortas tobulas, žaidimų kambarys idealiai tinkamas visiems vaikams, nuo mažiausiojo Tauro iki trečiokės Ievos Marijos! Gimtadienio šventę vainikavo fantastiška fotosesija Mindaugo Dulinsko foto studijoje. O dabar, apie viską nuo pradžių!

(Mindaugo Dulinsko nuotrauka)

Lėjos trečiąjį gimtadienį pradėjau planuoti prieš kelis mėnesius, nes norėjau, kad nebūtų galvos skausmo paskutinei minutei. Visi iki šiol mūsų bandyti žaidimų kambariai kuo nors neįtikdavo, viename buvo apšnerkštas tualetas, kitame šalta, trečiame nuo čiuožyklos nusileidę vaikai atsitrenkdavo į sienelę, dar kitame nebuvo pervystymo stalo Taurui, tad šį kartą norėjau rasti tiesiog tobulą žaidimų kambarį ir nesvarbu kiek jis kainuotų ar kurioje vietoje būtų.

("Šakar Makar" žaidimų kambario vaikų zona)

Peržiūrėjusi nuotraukas parodžiau vyrui žaidimų kambarį "Šakar Makar". Iš nuotraukų buvo sudėtinga suprasti kaip atrodo erdvė, bet buvo aišku, kad erdvė labai didelė, žaidimų aikštelė saugi, o tualetai tvarkingi. Elektroniniu paštu pasišnekėjau su žaidimų kambario savininke ir buvau rami, bei 100% tikra, kad vieta bus tinkama ir atitiks mano lūkesčius. Tiesa, jei planuojate gimtadienį, tuomet šį žaidimų kambarį rekomenduoju rezervuotis bent jau prieš mėnesį, nes jis visuomet užsakytas gimtadieniams ir šventėms. Kadangi gavome vietą ir neteko skambinėti į kelis žaidimų kambarius ir rinktis "iš to kas liko", tiesiog skrajojau padebesiais.

("Crustum" tortukas "Sacher" pagamintas specialiai Lėjai)

Tortą taip pat užsakinėjau prieš mėnesį. Kai elektroniniu paštu parašiau "Crustum" darbuotojoms, jos šiek tiek nustebo, kad tortą užsakinėju taip anksti, bet maloniai priėmė mano užsakymą. Tortą pasirinkau atsiimti "Big" prekybos centre ir kadangi jau pasimokiau iš ankstesnių torto užsakymų, tortą atsiėmiau dieną prieš gimtadienį, t.y. šeštadienį. Tortas buvo toks, kokį ir suderinome, minimalistinis, su švelniu užrašu ir neperkrautas. Tiesa, šiek tiek nustebau dėl torto dydžio, nes įsivaizdavau jį šiek tiek mažesnį, bet iš tiesų jis buvo labiau plokščias ir platus, bet neaukštas, tad ragaujant, gabaliukai gavosi tvirti ir nedideli, būtent tokie kokių ir norėjau, o ne milžiniški ir ploni kaip popierius. Taip pat, šis tortas buvo maždaug 2 kartus pigesnis, nei kiti užsakomieji tortai, kuriuos esu pirkus seniau (nepilnai 20 eurų), bet pirmą kartą buvo toks, kokį užsakiau!

Aksesuarais ir rūbais taip pat bandžiau pasirūpinti iš anksto. Lėją ir Taurą puošė suderinti aksesuarai iš "Boho Bow", apie kuriuos rašiau jau anksčiau. Taip pat, labai norėjau marškinukų - bodžiuko Taurui, bet niekur neradau jų nusipirkti. Tuomet internete pamačiau Viktorijos Gedminienės skelbimą, kad mamytė siuva rūbelius ir susisiekiau su ja dėl marškinukų pagaminimo. Teko pačiai išsirinkti medžiagas ir jau tuomet susitikus perdaviau jai savo norą ir idėją. Likus savaitei mano siuvėja buvo supanikavusi, kad jai to padaryti nepavyks, bet tuomet po paraginimo ir padrąsinimo ji įveikė šį rūbelį. Rezultatas gavosi puikus! Noriu pabrėžti, kad marškinukus - bodžiuką ji siuvo pirmą kartą, tad buvo šiek tiek suabejojusi savo jėgomis, bet jai pavyko!


Tauro garderobu buvo pasirūpinta, bet Lėjos garderobui dar trūko idėjų ir detalių. Ilgai gvildenau mintį ir galiausiai savo močiutės, Lėjos prosenelės paprašiau numegzti bolero, kuris pabaigtų visą Lėjos gimtadienio derinuką. Mano močiutė taip pat dvejojo, bet kai jau nupirkau baby wool siūlų nebeturėjo kur slėptis ir ėmėsi šio projekto. Nežinau kaip jums, bet man bolero tiesiog nuostabus, baltas kaip pienas ir lengvas, tiesiog tobulas mažai mergaitei! Ačiū tau, mano močiute, kad papuoši savo proanūkius ir apgaubi juos savo šiluma!

(Mindaugo Dulinsko nuotrauka)

Tai gi, atėjus šeštadienio rytui prasidėjo bėdos - vienų draugų mašina sugedo, kitų vaikas susirgo. Vienu metu jau buvau supanikavusi, kad šventėje bus tik Lėja ir Tauras, bet galiausiai atėjus sekmadieniu, beveik visi Lėjos ir mūsų draugai susirinko ir pradėjome švęsti!


Svečiai po truputį rinkosi ir gyrė mūsų išsirinktą žaidimų kambarį. Pasirodo, kad nei vieni iš mūsų draugų čia niekada nebuvo buvę! Taip pat, visi svečiai gardžiavosi puikia "Coffee Hill" kava, kuri buvo mano mėgstamiausia, kol jų kavinė buvo centre Vokiečių gatvėje. Nors ir laikiausi dietos, paragavau ir aš, o tuomet prisiminiau, kodėl ji man taip patikdavo. Ji tiesiog tobula, nei per rūgšti, sirupų ne per daug, su lengva puta ir pagaminta su meile!


Svečiai rinkosi ir apžiūrinėjo "Šakar Makar" erdvę. Asmeniškai mane sužavėjo tai, kad šiame žaidimų kambaryje yra labai daug zonų ir veiklos: prieškambaris su kavine, aukštas stalas suaugusiems, kurio nepasiekė Tauras, tad net ir aš galėjau atsikvėpti ir užkąsti, neteko visą laiką lakstyti iš paskos ir žiūrėti ar ko nors neužsimes ant galvos.


Suaugę svečiai bazavosi aplink šį stalą, o vaikai patraukė į žaidimų kambarį. Žaidimų erdvė didelė ir įdomi, vaikams pavyko įsivilioti ir mane į antrą žaidimų kambario aukštą, o jis puikiai mane atlaikė! Veiklos buvo tiek mažesniems, tiek didesniems, žaidėme kamuoliukų mūšį, darėme jau tradicija tapusį Austėjos užkasimą burbuliukuose.


Tai buvo matyt pirmas jos sąmoningas gimtadienis, kuriame ji jau suprato, kad tai jos šventė, kad ši šventė skirta būtent jai, ir kad viskas, kas vyksta tuo metu, vyko būtent dėl jos! Lėja buvo visiškai kosmose, jos nuotaiką ir nuostabą puikiai apsako ši nuotrauka:


Veiklos ir žaidimų buvo be galo daug, visas žaidimų zonos šonas buvo paskirtas mediniams ir lavinamiesiems žaislams. Mane labai pradžiugino, kad jame buvo ne tik virtuvėlė, bet ir labiau berniukams skirtas staliaus kampelis, taip pat kasos aparatai, kurie tapo šventės "vinimi". Taip pat šioje zonoje buvo mediniai traukinukai, dėl kurių Lėja net gi eina su manimi į "Happeak", kad tik galėtų pažaisti. 


Aišku, svarbiausia ne žaislai, o su kuo žaidi, o žaisti tikrai buvo su kuo. Lėja šiame gimtadienyje laukė ypatingos viešnios, nes pirmą kartą į jos gimtadienį iš Anglijos atvyko jos krikšto mama Goda. Nors ir senai nematyta, Goda tapo pačia geriausia žaidimų drauge. Gerai išsidūkus atėjo laikas pjauti tortą. Tam reikalui labai pasitarnavo šiame žaidimų kambaryje esantis vaikų stalas. Šis stalas yra žemesnis, prie jo puikiai telpa vaikai, ten galima sukrauti tik jiems skirtus užkandžius arba jį padaryti saldžiu stalu. Taip pat, pirmą kartą iš visų mano apsilankymų žaidimų kambariuose buvo ir maitinimo kėdutė, tad kol pūtėme žvakutes ir pjaustėme tortą, buvome tikri, kad Tauras neįkiš savo mažų rankyčių.

Tortą prieš dedant ant stalo papuošėme šviežiomis braškėmis, nes paskutinę minutę nusprendžiau, kad noriu kažkokios gaivos. Taip pat tortą puošė trys dinozauriškos žvakės, kurias jubiliatė noriai pūtė vieną, du, tris... Jau nebesuskaičiuoju kiek kartų. :)


Mane pradžiugino ir tai, kad jubiliatė irgi valgė savo gimtadienio tortą, kas pasitaiko labai retai. Tortas sulaukė ir daug pagyrų iš svečių. Vyro tėvai sakė, kad yra ragavę ne vieną tortą, vadinamą "Sacher", bet šis, "Crustum" tortukas buvo pats skaniausias iš visų. Draugai taip pat džiaugėsi, kad jų sūnus, kuris nemėgsta tortų suvalgė visą gabaliuką, vienas (!!!), ir neteko torto pabaigti mamai ar tėčiui.


Žaidimų kambariui ištyrinėti iki galo nepakako net gi trijų valandų. Neišbandyta liko zona su paslapčių lagaminu, taip pat zona, kurioje po didžiuoju stalu slėpėsi lavinamieji žaislai, knygelės ir konstruktoriai. Na, matyt, kad teks sugrįžti dar ir dar kartą, kad ištyrinėtume visus šio puikaus žaidimų kambario kampelius!


Galiausiai dieną vainikavo tobula fotosesija Mindaugo Dulinsko foto studijoje. Šis fotografas yra iš Mažeikių, bet dažnai darbuojasi Vilniuje ir kituose miestuose. Vilniuje Mindaugas turi ir savo foto studiją.


Foto studijoje spėjome išpakuoti ir išbandyti gautas dovanas: Lego konstruktorių ir magnetinius traukinukus, kuriais taip žavisi Lėja. Taip pat panaudojome nuo šventės likusius atributus.


Tiesa, mano atsinešti atributai tikrai negalėjo varžytis su studijoje buvusiais rudeniniais lapais ar didžiuliais raudonais kardais! Mindaugas greit rado bendrą kalbą su Lėja ir pagavo tikrai ne vieną fantastišką kadrą.

Labai ačiū visiems draugams ir partneriams, kurie padėjo šią šventę padaryti tiesiog fantastišką. Draugams labai dėkoju, kad atėjote, už visas dovanas, o svarbiausia už bendrą laiką kartu! Lėja vis dar apšalusi prisimena kokia buvo puiki šventė ir klausia ar šį savaitgalį vėl galime švęsti gimtadienį?Taip pat labai dėkoju Godai, kuri atvyko iš Anglijos ir jau savaime buvo didžiulė dovana, o taip pat dar ir padovanojo Lėjos svajonių traukinukus! Ačiū mamai, kuri paskutinę minutę bėgo į parduotuvę, kai aš užsimaniau braškių ant torto, močiutei už nuostabų bolero, Violetai ir Domui už šventinio stalo papildymą! Taip pat didelį ačiū tariu žmonėm, kurie išpildė mano lūkesčius: žaidimų erdvei "Šakar Makar", kepyklėlei "Crustum", fotografui Mindaugui Dulinskui, stileivoms "Boho Bow", mano puikiajai siuvėjai Viktorijai Gedminienei už marškinukus Taurui. Šventė paliko tik šilčiausius prisiminimus!

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

1 comment:

  1. Labai nustebino torto kaina ir dar iš Crustum! Tikrai galvojau, kad pas juos brangiau.. O tortas atrodo nemažas ir labai faina, kad neperkrautas :) O gimtadienis atrodo labai jaukiai ir aš taip pat esu už žaidimų kambarius - vaikai būna laimingi, o tėvams mažiau rūpesčio. Mes savo mažosios gimtadieniui pasirinkom http://www.panorama.lt/paslaugos/pasaku-salis/ Panoramoje - daug vietos, spalvinga ir vaikams tikrai yra ką veikti :) O va apie fotografą mes kažkaip nepagalvojome.. Tad teko patiems kiek spėjom. Čia mintis ateičiai :)

    ReplyDelete