Friday, May 26, 2017

Tortas(6): Crustum "Sacher" Lėjos 3 gimtadieniui

Kaip jau ir žadėjau, tesiu savo tekstų ciklą apie patikimus ir ne tokius patikimus užsakomuosius tortus. Aišku, visada galima nuvažiuoti į "Maximą" ir išsirinkti tortą iš turimo asortimento, bet tuomet, kai nori ypatingo torto ypatingai šventei, nori žinoti, kad jis bus tikrai tobulas. Paskutinė, ką tik įvykusi šventė mūsų šeimoje, tai Lėjos 3-as gimtadienis. Lėjos gimtadieniui norėjau paprasto torto su užrašu "Lėjai 3". Kadangi su figurėlėmis ir visokiais personažais jau esu porą kartų "nudegusi", tai šis tortas buvo visiškai minimalistinis.

Pasirinkome "Crustum" kepyklėlę, nes tikrai dažnai užsukdavau paskanauti jų puikiųjų, tiesiog dieviškų mini eklerų su grietinėle. Labai norėjau paragauti jų tortukų, bet niekaip nerasdavau progos, tad gimtadienis tapo puikia proga. Užsakymą ir torto dizainą pateikiau internetu, elektroniniu paštu. Labai patiko, kad nereikėjo važiuoti ar skambinti, o viskas sutartu laiku buvo savo vietose.

Kadangi jau ne kartą užsisakiau man nepatinkančio skonio tortą, tai šį kartą užklausiau ir gavau išsamų atsakymą apie tortų skonius. Norėjau ne per saldaus, su uoginiu pertepimu ir sodraus torto, man rekomendavo "Sacher" tortuką. Skonis tikrai nenuvylė. Šventės svečiai gyrė, o juk tai ir svarbiausia? Iš vienų draugų sulaukėme klausimų iš kur jis, nes vaikas, kuris šiaip nevalgo tortų, pasigardžiuodamas suvalgė visą gabaliuką! Iš vyro tėvų gavome komentarą, kad tai pats skaniausias iš visų jų ragautų "Sacher" tortų, nes jie pasirodo jau bandė ne vieną ir vis nerasdavo mėgstamo. Aišku, tortas taip pat patiko ir mažajai jubilijatei, kuri sėdėjo ir susikaupusi valgė tortą!Torto vertinimas:

Bendras vaizdas: 10/10
 užsakyto torto išvaizda atitiko mūsų suderintą vaizdą. Taip pat, man labai patiko, kad tortas žemas ir plokščias, o ne aukštas lyg bokštas, tad atpjovus gabaliukai buvo standūs ir tvirti, o ne ploni ir krentantys.
Skonis: 9/10 Skonis yra skonio reikalas, bet atrodo, kad visiem svečiams tikrai patiko, išskyrus mano vyrą... Buvo ir svečių kurie pakartojo, mažosios merginos iškart pasiėmė po 2 gabaliukus. Noriu paminėti, kad torto po šventės neliko.
Svorio atitikimas. 10/10 Svorio nederinome. Rinkausi iš standartinio dydžio "Sacher" ir mini "Sacher". Spėju, kad svoris buvo apie 2kg, bet tiksliai negaliu pasakyti. Kadangi šį karta buvo fiksuota kaina, tai svoris nebuvo tiek svarbus.
Logistika 10/10 Turėjau atsiimti pati, iš pasirinktos "Crustum" kepyklėlės vilniuje. Kadangi pasirinkimo vietos variantų buvo daug, tai negailėdama duodu 10.
Tinkamumas vaikams 10/10 Tortas- šokolado bomba. Šį kartą labiau taikiau į tėvų auditoriją, nes dažniausiai šventės svečiai vaikai tortų nevalgydavo. Kadangi šį kartą įvyko stebuklas ir vaikai valgė, tai skiriu tokį įvertinimą.
Dekoracijos 10/10 Dekoracijos buvo minimalios, tad mažai vietos, kurioje galima buvo suklysti.
Bendras pasitenkinimas 8/10 Man po tortu trūko kilimėlio, popierinio padėkliuko ar kažko tokio. Kadangi padėkliuko nebuvo- torto paviršius minimaliai įskilo kai iš dėžutės tortą perkrovinėjom į lėkštę. Tuomet aš eilinį kartą supanikavau ir išsiunčiau savo mamą į artimiausią parduotuvę pirkti uogų, kurios paslėptų šį mini defektą. Braškės labai pagaivino ir dar labiau papuošė tortą. Be to, gali būti, kad jos buvo viena iš priežasčių, kodėl vaikai taip noriai valgė tortą, nes dar nespėjus supjaustyti vaikai vienas po kito "skolinosi" braškes.Kaina ir apmokėjimo būdas 10/10 Kaina visiškai juokinga... Mažiau nei 20 eurų už tortą su užrašu, kurį valgė apie 20 žmonių! Vietoje galima mokėti tiek grynais, tiek ir kortele, tad priekaištų neturiu.
Bendravimas 10/10 Į visus klausimus atsakymus gavau greitai ir aiškiai. Bendravimas malonus ir konkretus.
Problemų sprendimas 10/10 Problemų šį kartą pavyko išvengti.

Viso: 97/100Ar dar užsakinėsiu tortą iš "Crustum"? Taip. Jei norėsiu minimalistiško ir neperkrauto tortuko. Manau, kad tikrai puikus pasirinkimas suaugusiųjų gimtadieniams, šeimos šventėms.


Tortų apžvalgų bus ir daugiau, nes šventės nesibaigia ir jų bus dar tikrai labai daug. Tiesa, tikiuosi nusivylimų bus mažiau ;)

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, Greta

No comments:

Post a Comment