Tuesday, May 23, 2017

Smulkmenos namuose iki 2 eurų

Šiandien apie smulkmenas, kurios man tiesiog labai "prilipo" ir vis gi niekaip negaliu pabėgti nuo savo pradinio blogo stiliaus, t.y. pigiukų rekomendacijų, tad šiandien vėl pristatau jums kelias smulkmenas, kurios tiesiog patogios ir mane labai džiugina:

1) Rankšluosčio laikikliai;
2) Lininiai rankšluostukai;
3) Vardo etiketės;
4) Rūbų lopai.


(Nuotrauka iš https://www.aliexpress.com/item/HOT-Selling-Wash-Cloth-Clip-Holder-Clip-Dishclout-Storage-Rack-Towel-Clips-Hooks-Bath-Room-Storage/32575424752.html?spm=2114.13010608.0.0.OZF7Dg)

1) Rankšluosčio laikikliai:
Nupirkau juos vaikams, nes vonioje prilipdomi kabliukai laikosi tikrai neilgai ir pastoviai krenta. Taip pat ant kabliukų rankšluosčius užkabinti moka tik Lėja, o Taurui tai dar nepavyksta, tad nupirkau tokius laikiklius į kuriuos rankšluostį reikia įspausti. Išimti ir įdėti moka net gi Tauras. Kaina juokinga (mažiau nei 1 Euras), sunkiausia sulaukti kol atkeliaus. Taip pat ilgai dvejojau ir jų nepirkau dėl to, kad jie lipdomi visam laikui, bet paskui spjoviau į tai ir dabar esu labai patenkinta, kad vis gi juos nusipirkau. Tikrai labai patogu vaikams! Užsisakyti galima iš aliexpress.

(Nuotrauka iš "Linen Dynasty" facebook paskyros https://www.facebook.com/search/top/?q=linen%20dynasty)

2) Lininiai rankšluostukai iš "Linen Dynasty":
Kadangi pakuotėje yra 5 vienetai ir jų kaina 7 Eurai, tai vieneto kaina gaunasi iki 2 eurų. Rankšluostėlius gavau į paštomatą, tad kol važiavau, teko paprašyti anytos, kad prižiūrėtų vaikus, grįžus ji labai domėjosi mano siuntinių, tad pasidalinau su ja, daviau vieną išbandyti. Vėliau kalbėjau su mama, o tuomet ji sako, kad nori ir ji. Tai gi teko pasidalinti rinkinuku su dviem mamomis, bet abi buvo informuotos, kad reiks parašyti atsiliepimą.
Mano nuomonė: smagu, kad rankšluostukai greit džiūsta, labai patogu virtuvėje, bet jei visą dieną būnate namie, rankšluostukas nespės džiūti tarp rankų plovimų, tad aš sunaudoju 2vnt per dieną. Taip pat po skalbimo jie išdžiuvo per kelias valandas, tad galima skalbti ir po pusdienio naudoti toliau! Galiausiai šie rankšluostukai buvo perleisti vaikams, o mažoms rankytėms jie kaip tik, nes greit džiūsta, o vaikai rankų neplauna taip dažnai kaip suaugusieji.
Mano mamos nuomonė: Rankšluostėliai maži, kaip tik tinkami vaikučiams kaip servetėlės pietaujant. Kadangi jie yra vienspalviai ir tamsoki, tai užkritus kokiam maisto kąsneliui iškart lieka matomas taškas, tad antrą kartą jau nepanaudosi - tenka plauti. Nepastebėjau ar susitraukė po skalbimo, tačiau drobelė išliko standi, tačiau jau susiglamžiusi, tad mamytės kurios mėgsta kad viskas būtų idealu, turėtų padirbėti lygintuvu... Tauriukui patiko juos glamžyti kol pusryčiavom, o man vis teko iš naujo padavinėt, nes vis numesdavo žemėn :) Džiugina kad jie yra iš natūralaus pluošto ir tikiuosi, dažyti natūraliais dažais :) Patiktų kad būtų kilpelės pakabinimui, tada vaikai galėtų šluostytis nusiplovę rankas vonioje. Reiks kilpeles pačiai prisiūt...
Mano anytos nuomonė: Išbandžiau, patiko. Galėtų sugert daugiau drėgmės. Virtuvėj labai dažnai plaunu rankas, tai tokių rankšluostukų reiktų daug! Paprastai naudoju frotinius.


(Nuotrauka iš http://www.ebay.com/itm/50-Printed-Name-Labels-Tape-IRON-ON-School-tags-satin-fabric-IMPROVED-2016-STOCK-/141641773901?hash=item20fa81f34d:g:KzEAAOxy-j9STBDK)

3) Vardo etiketės.
Vardo etiketės, skirtos žymėti vaikų rūbams į darželį, Lietuvoje tiesiog labai brangios. Kadangi turiu du vaikus, tai man aktualu, kad etikečių būtų daug ir jų naudojimas būtų paprastas. Tai gi pabandžiau ir užsisakiau jų iš ebay. Pasirodo, kad užsisakiau gaminamas UK, gavau per mažiau nei 2 savaites, kokybė tobula, naudoju jau daugiau nei pusę metų, o kol kas nusilupo tik viena etiketė, nes Lėja ją specialiai nuplėšė nuo savo kojinės. Kaina 2.5 euro už 50 vnt, o aš iškart nusipirkau 200 vnt. Taip pat aš esu bandžiusi ir markerius, tikrai nieko gero, jie greitai atsiskalbia ir tik laiko gaišimas. Kadangi užsakinėjau ne LT, tai tekstą pateikiau irgi kokį norėjau, tad ant etikečių rašiau "Lėja R. Tauras" t.y. ant vienos etiketės 2 vaikų vardai. Jei turi tik vieną vaiką galit drąsiai rašyti "Lėja Lėja", tikrai atspausdins. Po to ant Lėjos daiktų klijavau perkirptą pusę etiketės, o ant Tauro klijavau kitą pusę. Abiem tinkamus daiktus, pvz kuprines ir patalynę žymėjau su dviguba etikete, t.y. neperkirpta. Man be proto patiko, taip pat gavosi labai pigu ir dabar dar užsisakiau tiek, kad man rodos užteks iki 12 klasės. :) Užsisakiau virš 200 vienetų. Klijuoju ant visko, nes labai pigios ir negaila naudoti. Drąsiai rekomenduoju. Taip pat atkreipkite dėmesį kaip jas užklijuoti, t.y. užklijuoji, užlygini, atvėsini ir kartoji 3 kartus. Tinkamas užlyginimas garantuoja, kad etiketė laikysis ilgai ir nenuplyš.


4) Lopai drabužiams, kuriuos jau sunešiojote, bet dar vis labai mylite. Mano dukra turi labai mylimas rūžavas termo vilnos kelnes. Jos jai labai patinka, bet suplėšė vieną kelį. Ilgai skundėsi ir liūdėjo, tai gi parduotuvėse ieškojau gražių, žaismingų ir vaikiškų lopų ir radau "H&M". Kaip tik buvau su dukra ir leidau jai išsirinkti stilių, ji pasirinko tokį keistą, su rožėmis, lūpdažiais ir citatomis. Dar buvo ir su vienaragiais ir visokiais kitais gražumynais. Kainavo 5,99 už 5 vnt. Užlyginti reikia taip pat per kelis kartus, kad laikytųsi kokybiškai ir nenuplyštų po pirmo skalbimo. Aišku, jokie lopai nėra ilgalaikiai, bet bent keliems papildomiems plovimams prailgina vaikų mylimų rūbų gyvenimą :)


Spalvų ir stilių labai daug, pradedant vienaragiais, baigiant mergaitiškais ir žaviais. Lėja išsirinko šiuos, tarp kurių buvo ir rožė, kuri atsirado ant Lėjos kelnių.

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

2 comments:

  1. Aš saviskei siunčiau lopus iš aliexpress - ne dėl skylių, o tiesiog jos mėgstamais herojais turbinom drabužius. Beje vienas poniukas atsidūrė ir ant neisskalbiamos dėmės marskineliuose :)

    ReplyDelete
  2. Žiauriai praktiškas dalykas :) atsimenu iš savo vaikystės, tuo metu buvo naujovė! Aš kol kas panaudojau tik tą vieną skylutei paslėpti Lėjos kelnėse, bet kelnės po to tapo pačiom mėgstamiausiom :D

    ReplyDelete