Friday, May 12, 2017

Mamoms ir dukros SPA: kaip nufotografuoti kvapą?

Matyt visos mažosios damos nori būti tokios kaip mama. Mano dukra Lėja nori dažytis, naudoti mano prausiklius, o geriausia pramoga gulėti su manimi vonioje. Ji nebepripažįsta vaikiškų prausiklių, šampūnų ir nori visko, ką naudoju aš. Neslėpsiu, daugumą kosmetikos priemonių, kurias naudoju pati yra baisu duoti vaikui. Tuomet kyla natūralus klausimas: kodėl aš pati naudoju tai, ką atrodytų nesaugu naudoti vaikui?

Kelias savaites naršiau interneto platybes ir ieškojau prausiklio bei lūpų balzamo, kurį galėčiau be baimės duoti savo vaikui. Tuomet atradau "BubliBox" kosmetiką. Ten dirbantys žmonės neleis pameluoti, kad prieš išbandydama uždaviau be proto daug klausimų, į kuriuos man labai išsamiai atsakė, kol buvau tikra, kad šiuos produktus saugu naudoti ne tik man, bet ir 3 metų Lėjai.

Po poros dienų mus pasiekė nuostabi dėžutė su užsakytais gaminiais ir krūva "packing peanuts".


Tai gi išbandėme "BUBLIADĖŽĘ", kurioje buvo mano pasirinkti produktai:
1) Bekvapis lūpų balzamas "TYRUMO BANGA";
2) Natūralus rankų darbo muilas su smagiomis citatomis;
3) Odos šveistukas, kurio kvapą norėčiau nufotografuoti;
4) Desertas odai su gaivos pliūpsniu.

O dabar apie visus produktus iš eilės. :) Lėja labai apsidžiaugė, kai gavus siuntinuką pasakiau, kad čia siuntinys su kosmetika man ir jai!


Pirmiausia abi išbandėme bekvapį lūpų balzamą. Jo tekstūra yra labai lengva, nelieka riebumo jausmo, o tik švelnus sudrėkinimas. Sudėtis visiškai nebaisi: migdolų aliejus, kakavos sviestas, taukmedžio sviestas, bičių vaškas, persikų kauliukų aliejus, ricinos aliejus, vitaminas E. Jame nėra jokių konservantų, kvapiųjų medžiagų, dažiklių ar kitų priedų, kurie jį padarytų pavojingą. Tiesa, "BubliBox" kolektyvas sako, kad jei kurtų lūpų balzamą vaikams, tai darytų jį dar švelnesnį ir su dar mažiau ingredientų! Bet ir šis man atrodo tobulas, na tikrai geresnis už visus vaikiškus "HelloKitty" lūpų balzamus, kurie jau išsukus rodo apie didelį dažų kiekį dėl savo rausvų ar rožinių spalvų. Šis lūpų balzamas yra visiškai bespalvis. Pagrindinė priežastis, kodėl aš jo norėjau, tai kad po žiemos Lėjos lūpos pradėjo skilinėti ir buvau tikra, kad jokios priemonės iš mano kosmetinės tikrai nėra tinkamos vaikams. Nepraėjo nė savaitė ir Lėjos lūpytės jau vėl dailios. Tiesa, ji lūpų balzamą tepėsi taip dažnai, kad antrą dieną man teko jį padėti į spintelę, kur ji nepasiekia, nes atrodė, kad iš meilės jį tuoj tuoj suvalgys, tad duodavau tik paprašius, t.y. normuodavau... :)


Antras "produktas" kurį išbandėme buvo "PackingPeanuts". Lėjai šis dalykas buvo jau gerai pažįstamas, tad ji iškart pareikalavo vandens ir pradėjo klijuoti savo meno kūrinius. Jei užsisakinėsite iš "BubliBox" būtinai duokite vaikams pažaisti bent su "PackingPeanuts".

(Nuotrauka iš http://www.housingaforest.com/wp-content/uploads/2011/03/IMGP1259.jpg)

Čia tik pavyzdys ką galima padaryti iš "packing peanuts". Mums toks menas dar nesigauna, bet jau judam link to. :)

Taip pat noriu paminėti, kad gavau didelę dėžę su dovanomis Facebook draugams, tad užsakant tik "BUBLIADĖŽĘ" ji gali būti supakuota ir be "PackingPeanuts".


Vėliau atėjo eilė ir natūraliam muilui. Labai smagu, kad ant kiekvieno muilo yra kažkokia nuotaika ar būsena su citata. Aš savo Facebook kaip tik ieškau vienos Karalienės, kuriai padovanosiu Karalienės muilą ir lūpų balzamą. Jei tai tu, tuomet užsuk į "MadMom: tinklaraštis tėvams" Facebook ir sudalyvauk konkurse! :)

Citata: Karalienė
Kartais privalai užsidėti karūną ir priminti jiems su kuo turi reikalų...Muilą Lėja apgyvendino vonioje, kur jam ir priklauso gyventi. Jį naudojame jau apie 6 savaites, o aš vis stebiuosi, kad jis nenustoja skleisti savo gaivaus kvapo ir nesusinaudoja. Tiesa, jis jau nemažai aptirpo, bet dar liko daugiau nei pusė, nors aišku nuo drėgmės vonios kambaryje jis šiek tiek ir paminkštėjo, bet aš net gi bijau spėti kiek laiko mes jį naudosime. Atrodo nesunaudojamas!


Šį muilą drąsiai rekomenduoju visoms mamoms, kurios visą dieną sukasi namuose, 10 kartų į dieną keičia sauskelnes ir plaunasi rankas. Jau anksčiau skundžiausi, kad nuo rankų plovimo mano rankų oda atrodo tragiškai. Tai gi, pradėjus naudoti šį muilą dingo gėlimo jausmas plaunant rankas ir rankos po truputį atgauna gerą išvaizdą, mat natūralūs aliejai esantys muilo sudėtyje neleidžia rankoms išsausėti, o oda nebereikalauja kremo po kiekvieno rankų plovimo.


Vienareikšmis mano favoritas ir produktas nuo kurio aš tapau priklausoma yra odos šveistukas. Labai norėčiau nufotografuoti ir jums atsiųsti nuostabų šio šveistuko kvapą! Jame susipina kokosai, bananai, greipfrutai ir kiviai. Nusiprausus juo esu gaivos ir saldumo bomba! Iš tiesų aš visada dievinau greipfrutų skonio dušo želes, šveitiklius, nes jie labai maloniai prabudina rytais ir visą dieną teikia gaivos įspūdį, bet greipfruto ir kivi derinys yra kažkas nenusakomo žodžiais!


Spėkit, kas daugiausiai išnaudoja šio šveistuko? Aišku, kad Lėja. Kas kartą prašo leisti jai pasikabinti šio tiršto šveistuko ir trinasi visą kūną. Ją labai džiugina, kad šveistuke yra grūdelių, nes ji iki šiol nebuvo bandžiusi kūno šveitiklių. Šio šveitiklio tekstūra labai lengva, orinė, net gi matosi burbuliukai.


Šveitiklis be eilės užlindo į mūsų vonios favoritus ir visi kiti prausikliai ir šveitikliai (tiek mano, tiek ir Lėjos) liūdi vonios kamputyje, nes jų niekas nebeatsuka ir nebenaudoja.


Kaip beviltiška sausaodė galiu pasakyti, kad mane dar labiau už šio šveistuko kvapą džiugina tai, kad po jo nebereikia naudoti kūno kremo ar aliejaus. Jei nusišveičiu visą kūną, esu visą kūną praktiškai patepusi kremu, nes nusišluosčius rankšluosčiu sausumo pojūtis neatsiranda. Ne kartą esu susigundžiusi ir įsigijusi "pieno prausiklius", "kreminius prausiklius", "aliejinius prausiklius", bet pirmą kartą iš tiesų nereikia teptis kremu vos išlipus iš vonios! Wow! 10/10! Ačiū, aš būsiu jūsų klientė iki mirties vien dėl šio produkto!


Paskutinis, bet ne prasčiausias mūsų išbandytas produktas yra desertas odai, tad desertą aš palikau pabaigai. Mano desertas odai buvo gaivaus pipirmėtės kvapo su riešutų ir gintaro natomis. Desertas odai yra subalansuotas vertingų aliejų mišinys viso kūno įvairių tipų odai maitinti.


Aš neturiu supratimo kaip jie jį pagamina, bet jo tekstūra yra tokia maloni! Tepiesi lengvas šilkines putas, kurios prisilietusios prie odos suskystėja ir virsta švelniai maitinančiu aliejumis. Gal čia tik man stebuklas, bet iki šiol niekada nesu bandžiusi nieko panašaus!


Tekstūra lengva ir porėta, kaip debesėlis. Vos gavusi buvau šoke, kad pakuotė yra tokio mažumo(!!!) (50ml) ir bijojau, kad du kartus pasitepsiu ir jo nebeliks, bet paėmus nedidelį kiekį ant piršto galiuko galiu pasitepti abi rankas nuo alkūnių ir delnus, nes jis labai greit virsta aliejuku ir jo užtenka labai nedaug padengti dideliam odos plotui! Naudojasi daug taupiau nei aš tikėjausi iš pirmo žvilgsnio. Per keliais savaites jo sunaudojau tik nuo paties paviršiaus, nors desertu tai kūną, tai rankas palepinu beveik kas diena.


Jei ir jūs ieškote kosmetikos, kuri tinkama sausai, atopiškai odai ir kurios nebūtų baisu duoti savo mažosioms damoms, tuomet "BubliBox" yra puikus pasirinkimas! Šiuo metu "BUBLIEDĖŽĖMS" taikomos ir fantastiškos kainos, tad išbandyti visus produktus galima labai pigiai! Gražaus laiko su šeima ir linkėjimai visoms didelėms Karalienėms ir mažoms Princesėms!

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment