Thursday, April 20, 2017

Ragaujame "Curamed" pastiles

Prieš savaitę iš www.mamyciuklubas.lt svetainės gavome dvi "Curamed" pastilių pakuotes testavimui. Pirmiausia noriu padėkoti už galimybę jas išbandyti.


Gal skambės ir kvailai, bet aš esu testuotoja, negaliu savo vaikui duoti to, ko neragavau pati, tad pirmoji "Curamed" pastilių ragautoja buvau aš. Taip, aš ragavau viską ką duodu savo vaikui, nes paragavus kai kurių produktų jums paaiškėtų kodėl vaikas juos mėgsta arba nemėgsta, ir esant labai blogam skoniui visada stengiuosi ieškoti kito vaisto analogo. Aš asmeniškai netoleruoju laktozės, tad į produktus su pienu ar jo produktais žiūriu įtariai. "Curamed" pastilių skonis labai geras, saldumas  ne per daug intensyvus, skonis nesodrus, lengvas, turi švelnios rūgštelės. Pastilės dydis gana nedidelis, susičiulpia gana greitai, per porą minučių, tad vaikui nenusibos jų čiulpti. Taip pat pati pastilė yra sudaryta iš mažų granulių, o ne kieta cukrinė pastilė, tad esant norui, vaikas sugebės ją perkasti, neišsilauš dantukų. Sučiulpus pastilę lieka malonus dilgčiojimo jausmas ir gaiva. (Kad prisiminčiau viską rašydama tekstą, nuvogiau dar vieną Lėjos pastilę, tikiuosi nepastebės! :))

Vėliau ragavo jau mano beveik 3 metų dukra Lėja. Parodžiau jai pakuotę ir paklausiau ar nori vaistukų su karvyte? Pakuotė jai labai patiko, tad Lėja atėjo ir ištiesė savo mažą rankutę. Lėja suvalgiusi pastilę sakė, kad jos buvo skanios, jai patiko ir net gi prašė dar vienos. Vėliau po kiekvieno maisto prašė "Vaistukų su karvyte" ir jie net gi nukonkuravo mūsų šiuo metu naudojamus vitaminus guminukus, tad suprantu, jog jai buvo labai skanu. Iki šios naudodavome "EukaChup" čiulpinukus nuo gerklės skausmo, bet ji juos vis išsiimdavo iš burnos, kur nors padėdavo arba išspjaudavo, taip pat per pagaliuką tekėdavo saldžios seilės ir viskas aplink likdavo lipnu. Šios "Curamed" pastilės Lėjai taip patiko, kad nebuvo nei vieno atvejo, kad ji jas išspjautų, išsiimtų ir pasidėtų ir pan., visas pastiles sučiulpdavo iki galo. Tiesa kelis kartus klausė ar galima jas kramtyti, tai sakiau, kad ne, bet manau, kad porą kartų ji tikrai pasukčiavo ir pastiles sukramtė.


Man taip pat labai patiko "Curamed" pastilių pakuotės, nes norint jas atidaryti reikia atplėšti apsauginį žiedelį, o tik tada atsidaro kaip paprasta dėžutė. Tai gi kaip mama, esu tikra, kad vaikas pats nepraplėš pakuotės ir taip pat, kad niekas kitas vaistinėje ar kitur iki manęs nebuvo atidaręs šios pakuotės. Pakuotės viduje yra du lapeliai su 10 tablečių dengtų folija, tad išimti tabletę tiesiai vaikui į ranką tikrai labai paprasta, tik paspaudi ir iškrenta. Manau, kad didesni vaikai tikrai gali tabletes išsiimti savarankiškai. Tiesa, ta karvutė ant pakuotės atrodo truputį išprotėjusi, bet Lėjai ji labai graži. Na grožis juk skonio reikalas. ;)

Dėl "Curamed" pastilių veiksmingumo daug pakomentuoti negaliu, nes dukra vos kosėjo, kosulys buvo nereikalaujantis gydymo, kartu gėrėme ir arbatėles. Kadangi naudojant jas mačiau, kad jos tikrai patiko mano vaikui ir nereikėjo nei įkalbinėti jas vartoti, tai galiu rekomenduoti visiems vaikams, kuriems nepatiko kitos rinkoje esančios pastilės, tikiu, kad šios tikrai patiks. ;)

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

2 comments:

  1. O kokia veiklioji medžiaga ir kaip ji veikia?

    ReplyDelete
  2. Aš manau, kad daugiau teigiamas pats burnoje seilių susidarymo procesas :) Šiaip jie rašo, kad ir pats priešpienis labai veiksmingas imuninei sistemai ir aišku vit C. http://curamed.lt/6

    ReplyDelete