Tuesday, April 25, 2017

Personalizuota dėlionė su jūsų vaiko nuotrauka

Lėja mėgsta dėliones. Ne šiaip mėgsta. Tai yra jos mylimiausias užsiėmimas. Dėlionės yra tas dalykas, kuriuo negalima dalintis su broliu, nes per daug patinka, kad galėtum dalintis. Delionių Lėja turi gal 10, taip pat turi bent tris rinkinius, kuriuose yra kelios dėliones, taip pat dėlionių knygą... Visą laiką kai perku dėlionę esu 99% tikra, kad jai patiks. Dažniau nepatinka man, nei jai.

Prieš gerą mėnesį išbandėme personalizuotą dėlionę"Medinis arkliukas" internetinės parduotuvės. Iškart galiu pasakyti, kad sunkiausia dalis buvo išsirinkti kokia gi nuotrauka puikuosis ant dėlionės. Kadangi Lėjos mylimiausias žmogus yra Tauras, o Tauro mylimiausias žmogus yra Lėja, tai ir dėlionę nusprendėme papuošti abiejų vaikų nuotrauka. Po to teliko išsirinkti kokia. Taip pat nuotrauka turėjo būti labai geros kokybės, t.y. daryta su gera aparatūra, o dar geriau, daryta fotografiją išmanančio žmogaus. Pasirinkimo variantų sumažėjo iki vienos šeimos fotosesijos ir tada išrinkome pačią mieliausią ir gražiausią (bent jau mums, tėveliams) nuotrauką, kur Lėja matuoja broliui savo kepurę. Dabar teliko laukti, nors laukti teko labai trumpai, t.y. vieną darbo dieną, o jau kitą dieną galėjome atsiimti dėlionę iš parduotuvės Vilniuje, kuri yra (ir sutapk tu man taip) prie pat Lėjos darželio!


Dėlionės kokybė mane labai maloniai nustebino! Spalvos ryškios, sodrios, nesimato jokio granuliuotumo (t.y. pikselių ar taškelių). Dėtalės kelių milimetrų storio ir ne skystos (kaip vienos Lėjos mylimos medinės dėlionės, kurią dedant vis nulūžta koks kampas), tad tikrai tiks, nes ji mėgsta grūsti su jėga.


Lėja neturėjo kantrybės, fotografuoti neleido ir lupo dėlionę man iš rankų.
Dėlionė tvarkingai supakuota kartoninėje dėžutėje, kurioje mes ją vis dar laikome, tai gi dėžutė gana patvari. Taip pat buvo ir dailus maišelis, kuriame taip pat radome ir stendą dėlionei (kurio vis gi nepanaudojome, nes dėlionė gyvena su kitomis dėlionėmis dėlionyne), o taip pat ir spalvinimo lapas su mediniu arkliuku, kurį spalvinome tik sudėję dėlionę.

Dėlionė Lėjai tikrai patiko. Sudėjo tikrai ne iš karto, bandėme išmokti kaip reikia pradėti dėti tokią dėlionę, t.y. nuo kampų, po to šonus, o tik tada vidurį. Vis gi nepilnai 3 metų vaikui 3x4 dėlionė yra iššūkis.


Pirmas smagus darbas buvo dėlionę išardyti ir nuėmus nuo pagrindo atskirti medines dalis, o vėliau jau dėlioti atgal. Taip pat bandžiau mokyti kaip tvarkingai išardyti dėlionę, kad jos nereikia spausti, sukti ar laužti. Lėja nesiklausė ir laužė kaip jai patiko.


Vėliau sekė sudėtingas darbas, o galiausiai pasididžiavimas savo rezultatais, kuriuos nešė parodyti man, tėčiui ir aišku broliui. :)

Kadangi dėlionę turime jau gerą mėnesį, tai noriu pabrėžti, kad dėlionių dėliojimas yra išmokstamas dalykas, tad dėliones reikia keisti, taip pat papildyti naujomis, nes pirmus kartus užtrukusi apie 10-15 min., dabar Lėja užtrunka iki 5 minučių, nes matyt jau atsimena, kurioje vietoje turi būti kuri detalė, tad faktas- greit reiks naujos dėlionės ir aš jau nusižiūrėjau tangramą, kurią taip pat galima personalizuoti.

Dėlionei nepakenkė tai, kad Tauras ne kartą ją graužė. Dažai neišsiliejo, neatsilupo ir nesusigadino. Tiesa, Lėja įsigudrino detales ardyti jas sukdama, tad mačiau, kad vienos detalės kampukas vos vos nulaužtas. Su vyru apžiūrėjome, aštrių kampų nematyti, nuotraukos vaizdas nesusigadino, bet faktas, kad per mažai laiko sugaišome Lėją mokydami gražiai išardyti dėlionę, nors per tiek kartų žaidimo, vienas nuskilęs kampukas manau yra menka bėda, nes kartoninės dėlionės krenta nelygioje kovoje su Tauro dantimis nesulaukę Lėjos metodų. :) Tai gi rekomenduoju su vaikais pasikalbėti kaip tvarkingai žaisti, kad žaislas ilgai tarnautų, nes Lėja ir detales įdedinėja jas spausdama užgulusi visu savo svoriu, kad net gi sugebėjo įkišti vieną detalės sujungimą netinkamoje vietoje. Keista, kad tuomet visa dėlionė nesubyrėjo.

Tai gi, galiu drąsiai rekomenduoti personalizuotą dėlionę iš "Medinis arkliukas" internetinės parduotuvės.

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment