Friday, April 14, 2017

Mėsiškos ir funkcinės tyrelės "Milupa"

Prieš kelias savaites žadėjau, jog aprašysiu kitas, nesaldžias "Milupa" tyreles.

Jas taip pat gavome testavimui su saldžiomis tyrelėmis, bet aš nusprendžiau, kad būtų logiškiau atskirti šias dvi kategorijas ir aprašyti atskirai, nes tiek skonis, tiek panaudojimas skiriasi. Šios yra labiau kaip pagrindinis patiekalas, o saldžios mano galva yra labiau kaip desertas ar užkandis.

Pagrindinė mintis, kurią aš noriu perduoti, tai yra tai, kad man labai patinka "Milupa" mėsiškų tyrelių tekstūra. Iš tiesų daugumos kitų gamintojų mėsiškų tyrelių neįmanoma valgyti nepašildytų. Pvz. "Semper" mėsiškų tyrelių tekstūra kaip akmens, t.y. atgnybi guzą ir vaikas po to juo springsta. Kadangi aš tyreles stiklainiuose laikau skubėjimo arba išvykų maistu, man aktualu, kad tyrelės konsistencija būtų tokia, jog aš galėčiau ją atidaryti bet kur ir bet kada, o ji būtų idealiai tinkama vartojimui. Taip pat aš neperku tyrelių po vieną, kai tarkim www.barbora.lt būna akcija aš užsisakau 10 vienetų tyrelių, o po to jas tiesiog paimu iš spintelės kai važiuojam į miestą ar baseiną. Ne kartą esu nusivylusi, kai nusipirkus "Semper" tyrelių pamatau, kad jų galiojimas yra tik mėnuo arba du mėnesiai, nes einant į baseiną 4 kartus per mėnesį tokio kiekio suvalgyti tikrai nepajėgtum. Tai gi "Milupa" renkuosi ir dėl to, kad visada esu tikra, jog tyrelės kokybiškos ir turi ilgą galiojimo laiką, kadangi jų gamybos procese naudojama ypatinga vaakumavimo technologija, kuri garantuoja, kad tyrelės ilgai išliks šviežios. Taip pat primenu, kad tyrelės tinkamos vartoti, tik jei jų dangtelis yra įdubęs ir atskunt dangtelį pasigirsta kliktelėjimas! 1) Ragaujame "Milupa" su morkomis, vištiena, bulvėmis ir pomidorais. Visose mėsiškose tyrelėse aš norėčiau didesnio mėsos procento, bet žinau, kad toks kiekis yra pakankamas pagal reglamentus. Tekstūra ideali, gana klampi, su gabaliukais pakramtymui, skonis geras, nesprangi mėsa, homogeniška. Vienintelis dalykas, kuris man nepatinka, tai, kad pomidorų ir morkų su riebalais mišinys labai tepa rūbus. Tai gi jei jau ištepsite, tai skubėkite plauti, nes kitaip galite sugadinti rūbus visam laikui.Tyrelė buvo suvalgyta iki paskutinio lašelio, viena iš mūsų mėgstamiausių mėsiškų tyrelių. 

2) Ragaujame "Milupa" obuolių ir moliūgų tyrelę. Kodėl ją priskyriau prie nesaldžių? Nes ji su daržovėmis. Mažas kiekis, pirmos kūdikio daržovės ir amžius nuo 4 mėnesių, o valgyčiau matyt ir aš, jei tik pardavinėtų po kokį litrą. Vaikų labai mėgstama ir suvalgoma per minutę.
Kai sakiau, kad tyreles suvalgo per minutę, tai vis gi klydau. :) Suvalgo per dvi minutes:Tiesa, tai nekeičia fakto, kad tai yra viena mėgstamiausių vaikų tyrelių! <3

3) Ragaujame "Milupa" su brokoliais, kalakutiena ir cukinijomis. Taip pat galiu pagirti už puikią tekstūrą, drąsiai galima valgyti nešildytą. Yra gabaliukų pakramtymui. Šios tyrelės niekada nesu pirkusi dėl to, kad mane gąsdino pakuotės dydis 250g. (t.y. 50g didesnė nei standartinė). Bet ką jūs manot? Tauras vienas visą ją įveikė. Na jam tikrai patiko, bet tada pradėjo beprotiškai žagsėti. Iš tiesų net gi buvau supanikavusi, kad gali apsivemti nuo persivalgymo. Neapsivėmė, tiesiog kelias minutes žagsėjo, o aš sau pažadėjau normuoti jo maistą, nors ir kaip smagiai jis valgytų, t.y. daugiau viso stiklainėlio suvalgyti tikrai nebeleisiu. Taip pat mane nustebino sudėtis, jog jame yra obuolių. Matyt jie ir suteikia tą tekstūros lengvumą. Galiu tik pagirti už skanų receptą. Galėtų "Milupa" ir su mamom receptukais gal pasidalint? ;)4) Ragaujame "Milupa" džiovintų slyvų tyrelę. Ši tyrelė taip pat dažnas svečia mūsų namuose ir nusipelnė būti aprašyta ne prie saldžių, o prie naudingesnių mėsiškų tyrelių. Ją naudojame kaip profilaktinę priemonę prieš vaikų vidurių užkietėjimą. Šį kartą Lėja terorizavo močiutę Violetą, kad jai iškeptų blynų, tad ši tyrelė labai puikiai papildė blynus ir išsprendė kitas problemas. Taip pat pastaruoju metu rinkoje pasirodė daug kitų gamintojų slyvų tyrelių, kurios yra pagamintos iš nedžiovintų slyvų ir nėra veiksmingos, o tik skanios, tad rekomenduoju atidžiai skaityti ką perkate.


5) Ragaujame "Milupa" pomidorų, jautienos, bulvių ir morkų tyrelę. Tekstūra taip pat švelni, kreminė, be gabalėlių, nes yra skirta valgyti nuo mažesnio amžiaus. Tiesa, nesu tikra ar 6 mėnesių vaikui jau tinkamos tyrelės su pomidorais. Tai vienintelė tyrelė iš 10 bandytų, kurios Tauras neįveikė iki galo, gal nebuvo alkanas, gal ši tyrelė nelabai patiko. Sunku pasakyti. Padėjom į šaldytuvą ir suvalgėme vėliau. Ši tyrelė taip pat nusipelno pabarimo už neišplaunamas dėmes.

O jūs ar valgote parduotuvines tyreles? Kokiomis temomis apie mityba tekstai jus labiausiai domintų? Kokius produktus norėtumėte, kad aš išbandyčiau ir aprašyčiau? Pasidalinkite savo mintimis komentaruose!

Produktus testavimui gavau nemokamai iš "Nutricia". Ačiū jums už galimybę juos išbandyti ir aprašyti!

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment