Friday, April 21, 2017

Lieknėkime 2017: Pavasariškai šalta

Ar pastebėjote kaip greitai prabėgo 3 mėnesiai? Liko tik savaitė iki projekto pabaigos! Mane apėmė azartas, o vyras juokiasi, kad visai nustosiu valgyt... Išmokau atsispirti net gi vyro gaminamoms bulvėms, ryžiams ir makaronams, kuriuos jis kemša prie visų patiekalų, kuriuos planuoju valgyt su salotomis. Tiesa, kažkaip jėgų trūksta truputį ir dar vienas baisus minusas, kad numetus 8kg man baisiai šalta... Žinau, žinau, žiema atėjo, bet taip klaikiai. O tada prisiminiau, kaip seniau, kol buvau lengvesnė visą laiką vaikščiodavau su didžiausiom skarom ir megztiniais visą vasarą. Negi ir vėl taip reiks? Manau, kad po projekto tikrai nesustosiu ir toliau tęsiu sveiką mitybą ir sportuosiu su "Roll Shaper", na bent jau tol, kol grįšiu į darbą... O į darbą grįšiu jau greitai! Gegužės pradžioje Tauras keliaus į darželį, o aš į darbą! Jau ir nekantru ir kartu baisu... Ar prisiminsiu kaip dirbti?


Ant palangės dygsta pavasaris ir puošia, bei praturtina mano mėgstamus patiekalus vitaminais. Jei niekada nesate nieko daigine, tai čia auga saulėgrąžos ir dauguma jų jau tinkamos valgyti. O skonis... Nuostabus, kaip šviežių saulėgrąžų! Jei dar nesate daiginę, būtinai rekomenduoju pabandyti ir barstyti ant visko! Jos tiesiog nerealios, tinka tiek ant pusryčių košes, tiek prie mėsos ar į salotas. :)

Praeitą savaitę žadėjau, kad jau šią savaitę pasidalinsiu naujo svėrimo rezultatais, bet vis gi "Studija Figura" nusprendė, kad mus paskutinį kartą svers projekto pabaigoje, tad jau kitą savaitę paaiškės kas laimėjo ir numetė daugiausiai kilogramų. Nustojau koncentruotis į konkursą ir dabar siekiu kuo geresnių asmeninių rezultatų. Manau, kad mane rezultatai tikrai džiugins.

Taip pat šią savaitę bandysiu "damušti" visus papildus, kurių per mano lieknėjimo bandymus prisikaupė tikrai daug ("Colonwell", "Lepicol", "Nutriless" ir kitus). Gal jie padės. O aš toliau po 3 kartus į savaitę dirbu su "Roll Shaper" aparatais, o po procedūrų "Studio Figura" Riešė salone pasimankštinu su "Leg Magic" ir "5min Shaper" treniruokliais. Aišku, mankštinuosi ir namie, tvirtinu krūtinės raumenis. Tikiuosi, kad rezultatai manęs nenuvils!

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment