Thursday, April 13, 2017

Lieknėjam 2017: Naujas garderobas!

Prasidėjus šiam projektui pažadėjau sau iki jo pabaigos nepirkti naujų rūbų, nes tikėjausi gerų rezultatų ir galvojau, kad numesiu nemažai svorio. Tokia pat teorija vadovavausi iki šios savaitės, kol namus ištiko stichinė nelaimė. Ne tokia baisi, kaip rodo per žinias ar filmus, bet vistiek stichinė nelaimė. Ir aišku, kad nebūtų per daug gerai, tai nelaimė įvyko būtent spintoje. Sprogo vienas vyro brandinamo alaus butelis ir aišku, stichinės nelaimės padarinius patyrė ne tik lubos ir sienos, bet ir spintos turinys. Šioje spintoje gyveno tik vyro ir sūnaus Tauro rūbai, bet... Bet joje buvo ir vienas mano "išaugtų" rūbų maišas. Rūbai buvo atidėti atiduoti į labdarą arba kitaip likviduoti, nes pasiekti priešneštuminį dydį jau neturėjau vilties. Kadangi visas maišas buvo sulietas tamsiu stauto stiliaus alumi, nusprendžiau rūbus perplauti ir tik tuomet jais atsikratyti. Rūbų maišą nuvežiau mamai, pasiūlyti, kad ji ką nors išsirinktų, o jei ne, atiduotų savo draugėms ar jų vaikams. Pradėjus kraustyti maišą mano mama pradėjo komentuoti, kad "Šis tau tiktų.", "Koks šis gražus, gal pasimatuok?" ir įkalbėjo pasimatuoti. Mano nuostabai, dydis, kurį nešiojau prieš susipažindama su savo vyru man TIKO! Palaidinės, į kurias, paskutinį kartą matuojantis, netilpo mano rankos per žąstą, dabar man TIKO! Maikės iš kurių pūpsojo aptempta krūtinė ir pilvas, taip pat TIKO! Tai gi, dabar turiu virš 20 vienetų "naujų" rūbų, visiškai nemokamai! Ir dar kiek džiaugsmo!

Besidžiaugdama šia naujove ir rodydama vyrui rankas, pamačiau, kad ant rankų atsirado raumenų! Puikiai matosi išreikštas bicepsas. Niekad gyvenime nesitikėjusi, kad turėsiu raumenų ant rankų! Kažkokia fantastika, ką gali padaryti lengvi atsispaudimai ant "Roll Shaper" apartų ir pratimai krūtinei. Kadangi pastebėjau, jog krūtinė taip pat sumažėjo numetus svorio, tai susiradau pratimus internete ir pradėjau juos daryti kas dieną. Naujos mankštos rezultatai tikrai matosi ant rankų, tikiuosi, kad padės ir krūtinei, tad dalinuosi jais su jums. Jais su manimi pasidalino nuostabios mamos iš "Fitness mummy" grupės. Tiesa, jos krūtinės stangrinimui rekomenduoja tik pirmus tris pratimus, bet aš stengiausi daryti visus, na žinot, dėl visa ko. :) Prie sporto namuose prisijungė ir vyras, bet tuomet Lėja pakėlė didelį skandalą ir mūsų sportas kartu baigėsi. Dabar stengiuosi pratimus daryti kai Lėjos nėra namie arba kai vaikai miega. Šiuos pratimus darau su 1,8kg svoriais, t.y. su hanteliais. 


Ši savaitė vėl pilna naujų projektų ir pirkinių. Naujas "žaisliukais", kuriuo negaliu atsižvelgti, tai "MingleMoose" gertuvė su talpykla vaisiams. Kadangi išgerti 2 litrus vandens man vis dar nemažas iššūkis, įsigijau šią gertuvę. Jos sudetyje nėra Bisfenolio A, ji pagaminta iš tritano ir visiškai saugi naudoti kas dieną. Taip pat, ši gertuvė yra labai atspari, tad mano jaunuoliai gali ją vartyti, daužyti, o ji saugo mano vandenuką! www.minglemoose.lt svetainėje prisiskaičiau idėjų receptams ir pradėjau tikrinti kameros turinį, kuriame buvo užsilikę šaldytų uogų. Atrodo tik vanduo ir saujelė uogų, o skonis - fantastiškas! Išbandžiau daugybę derinių: avietės su citrina, apelsinai, vyšnios su citrina, mėlynės su špinatais, žemuogės su gervuogėmis, avietės su avietbraškėmis. Kas kartą skonis gaunasi fantastiškas, o smagumas konstruoti savo skonį, tiesiog neišpasakytas! Ši gertuvė taip pat labai patiko Lėjai, kuri vandenį paprastai geria gana nenoriai, o šio tiesiog negali sulaukti, vos užpylus reikalauja, kad duočiau jai atsigerti. Prisotintas vanduo turi daug gerųjų savybių: puikiai malšina troškulį, gerina imuninės sistemos veiklą (kas labai aktualu tokį šaltą pavasarį), stabdo odos senėjimą ir net gi padeda atsikratyti nereikalingų kilogramų (kas man labai aktualu šiuo metu). :) Taip pat prisotintas vanduo išvalo toksinus iš organizmo, suteikia energijos ir mažina raumenų skausmą po fizinio krūvio (kas šiuo metu taip pat pradėjo mane kamuoti padidinus fizinį krūvį). Mane labai nustebino ir tai, kad prisotintas vanduo net gi mažina kraujo spaudimą, tad bandau jo įsiūlyti ir vyrui. Tiesa, kol kas sekasi labai sunkiai. :)

(Gertuvėje šaldytos mėlynės su špinatais)

Mano mažieji irgi teigiamai priėmė naująją gertuvę. Tauras jau spėjo išsiaiškinti kaip ji atsidaro ir pašventinti kilimą, tuomet aš  gavau puikią pamoką, kad reikia visada nuleisti gertuvės saugiklį. Lėja tikrai mielai geria vandenį, tad net gi svarstau nupirkti vieną gertuvę ir jai, bet gaila, jog jokių kitokių gėrimų išskyrus tyrą vandenį negalima neštis į darželį. Vaikams taip pat labai patinka suvalgyti uogytes, kai vandenukas pasibaigia.


Apie šią gertuvę užklausiau ir "Studio Figura" Riešė vadovės Airinos ir ji rekomendavo šiuo vandeniu mėgautis pirmoje dienos pusėje, kai valgome vaisius. Taip pat pasiūlė kiekvieną rytą pradėti nuo prisotinto vandens su citrina, nes jis puikiai padeda pabudinti organizmą ir mesti svorį, tad taip pradėjau sutikinėti savo rytus. :) Noriu paminėti ir pasikeitimą vandens suvartojimo klausimu. Iš 2 litrų kurių neišgerdavau, vieną dieną save prigavau išgėrusią 4 gertuves (po 900ml) šio vandens (!!!), tad nusprendžiau save labiau kontroliuoti ir apsiriboti 3 gertuvėmis, nors taip skanu! Mmm...


Dar vienas skirtumas, jog šią savaitę gavau naują Vaidos Kurpienės savaitės mitybos planą. Man jis patiko daug labiau nei pirmasis. Šiame plane galima laisvai pasirinkti užkandžius. Tiesiog nurodoma, kad prieš pietus užkandis turi būti vaisius, o pavakariams mirkyti riešutai ir sėklos. Tokio plano laikytis daug lengviau, nes aš esu spontaninė valgytoja. Man labai sunku planuoti visus 5 maistus, nes tiesiog vietoj obuolio šiandien noriu kriaušės ir nors tu griūk negyvas... Negaliu suvalgyt to obuolio. Paskaičiavau, kad mitybos planą baigsiu vartoti prieš pat kitos savaitės svėrimą, tad tikrai matysis jo duodami rezultatai.Paskutinis dalykas, kuris šią savaitę nudžiugino, tai buvo "Burbuliukas" paskaita. Labai pergyvenau, kad kai vyko pirmoji "Burbuliuko" paskaita negalėjau joje dalyvauti. Tiesiog gavosi taip, kad atvyko vyro kolegos iš Amerikos ir aš turėjau pasiimti vaikus iš darželio, o suspėti ir ten ir ten man niekaip nepavyko. Šį kartą buvo daug lengviau, nes vyras pasiėmė Lėja, o aš su Tauru atvykau į paskaitą. Paskaita buvo labai nereali! "Burbuliuko" atstovė papasakojo apie įstaigas kitose šalyse, kuriose šarminis vanduo skiriamas gydymo tikslai, mažinti kraujospūdžiui ir gydyti kitas ligas. Tai gi, vėl susigundžiau, kad man taip pat reiktų šio aparačiuko. Tik klausimas ar pavyktų įtikinti vyrą gerti šį vandenuką? Matyt reiktų ir jį atsivesti į tokią paskaitą, gal tuomet ir sutiktų. "Burbuliuko" atstovė mums parodė ir išmatavo viso turimo "Studio Figura" Riešė vandens pH. Kai pamatai, kiek ir kokio vandens sunaudoji! Sunku nupasakoti viską ką čia išgirdau, bet galiu rekomenduoti apsilankyti "Burbuliuko" sulčių bare "Outlet Park" komplekse "Ogmios Mieste", kurį esu atradusi jau prieš gerus metus. Ten jus visada supažindins su jonizuotu vandeniu, galėsite įsigyti kokteilių su jonizuotu vandeniu, o taip pat seniau įpildavo ir jonizuoto vandens išsinešimui nemokamai (nežinau ar tai praktikuoja iki šiol). Tai gi, jei lekiate sportuoti, būtinai užsukite vandenuko. Per šią paskaitą taip pat ragavome "Burbuliuko" kokteilius, kurie tiesiog fantastiškai skanūs! Gaila, bet ir iš šios paskaitos teko pabėgti anksčiau, nes turėjau vyro padovanotų masažų kursą. Tiesa, Tauras man visai neleido atsikvėpti ir teko lakstyti jam iš paskos, tad manau, kad kiti renginio svečiai, mums išėjus, galėjo paskaitos klausytis daug ramiau. :)

Aišku, šią savaitę išbandžiau ir "MingleMoose" gertuvę, pildydama ją jonizuotu vandeniu. Skonis buvo, taip pat, puikus. Jonizuotas vanduo pašalina ir vaisiuose esančius toksinus, bei sužadina gerąsias vaisių savybes. Nors gertuvėje naudojau namines, ekologiškas uogas, bet tikiu, kad su jonizuotu vandenuku, gėrimas tapo dar naudingesnis!

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment