Thursday, April 6, 2017

Lieknėjam 2017: lieknėjimas galvoje ir mintyse

Šiandien noriu pasakyti didžiausią AČIŪ dviem nuostabioms moterims.

Pirmiausia noriu padėkoti "Studio Figura" Riešė vadovei Airinai! Tik jūsų paskatinta ir išbarta pradėjau keisti savo gyvenimą! Nei mano vyras, nei mama vis dar netiki, kad aš mečiau gerti "Coca Cola"! Pati dar ne visai tikiu tuo! Taip pat tik jūsų dėka, po "Roll Shaper" procedūrų stengiuosi rasti papildomo laiko pasimankštinti. Jūsų patarimai ir komentarai apie mitybos dienoraštį padeda nenukrypti nuo tikslo ir dar labiau stengtis dėl gerų rezultatų. Taip pat ačiū už kantrybę, nes mes jau 2 mėnesius susitinkame po 3 kartus į savaitę, o jūs mane pasitinkate su šypsena ir gera nuotaika.

Ačiū jums, Airina! Tikrai visoms merginoms rekomenduoju apsilankyti jūsų "Studio Figura" Riešė salone, nes čia visuomet gausi patarimų, naudingos informacijos, o jei labai reikia ir truputį barti. Taip pat jūs puikiai motyvuojate ir nukreipiate mane teisinga linkme.


Praeitą savaitę taip pat vyko ir Airinos gimtadienis, tad kviečiu visas mamas padaryti jai gimtadienio dovaną ir užimti visus laisvus laikus "Roll Shaper" procedūroms mėnesiui į priekį! :) O aš savo ruoštu siunčiu gėlių puokštę, kad jei netyčia nuvyto- liktų prisiminimas. :)


Kai pradedu per daug galvoti apie tai kaip numesti daugiau, kaip gyventi sveikiau ir t.t. svoris iškarto sustoja. Ir matyt klausosi, ką gi aš sugalvosiu. :D Tai gi, kaip jau rašiau ir anksčiau Airinos paskatinta nustojau svertis namie ir galvoti apie viską. Stengiuosi maitintis sveikai, su mažomis nuodėmėmis ir nesureikšminti rezultatų, kurie, tarp kitko, yra tiesiog puikūs!

Antra moteris, kurią labai noriu paminėti ir pasakyti jai ačiū, yra Vaida Kurpienė! Vaida, jau pirmo susitikimo su Airina metu, ji mane nukreipė į jūsų metodiką. Nei karto neieškojau jokios informacijos niekur kitur, kaip jūsų knygoje "Balansas" ir http://www.sulieknek.lt/ svetainėje. Jūsų pavyzdys, numestas svoris ir rezultatai įrodo, kad jūsų programa tikrai veiksminga ir man ji labai tinka. Per šiuos du mėnesius jau išbandžiau tikrai daug patiekalų iš jūsų svetainės ir knygos, taip pat išbandžiau jūsų savaitės mitybos planą ir drąsiai galiu rekomenduoti jus, nes pati matau rezultatus ant savęs.

(Nuotrauka iš Vaidos Kurpienės Facebook)

Ir sutapk tu man taip, kad Vaida irgi švenčia savo gimtadienį šią savaitę! Sveikinu jus, Vaida, su gimtadieniu, linkiu tokio pat užsidegimo, būti pavyzdžiu kitiems, dar daugiau keliauti, ragauti ir džiuginti savo skaitytojus ir sekėjus naujomis knygomis, receptais ir savo šypsena! Taip pat kviečiu visus blogo skaitytojus padaryti dovaną Vaidai ir išpirkti knygą "Balansas" visuose knygynuose. Po to pačios jausitės kaip per savo gimtadienį! :)


Jums taip pat siunčiu virtualią gėlių puokštę, tik šį kartą salotų puokštę. Apie šias salotas su našlaičių žiedais perskaičiau jūsų grupėje ir aišku, nubėgau į artimiausią IKI ir nusipirkau!

Jūs taip pat įdėjote didelį indėlį į mano rezultatus, nors to matyt ir nežinote. Taip pat pakeitėte mano šeimos gyvenimą. Vyras ir vaikai kartu su manimi mokosi maitintis sveikiau, o mano mama pradėjo aktyviai dalyvauti jūsų grupės veikloje ir kelti savo receptus, tad ji taip pat mokosi gyventi sveikiau. Nors savo mamą gyventi sveikiau, o ne "nuo dietos iki dietos" kalbinau jau nuo savo projekto pradžios, bet tik prisijungusi prie jūsų facebook grupės ir beskaitydama kitų narių įrašus ji taip pat įtikėjo, kad jai pavyks ir stengiasi maitintis sveikai. Taip pat labai smagu, kad prisijungus į jūsų grupę galima išgirsti ir jūsų komentarus, taip pat, kad grupėje yra taisyklės, palaikoma tvarka, nėra užgauliojimų ir tyčiojimosi. Pagal sveikos mitybos principus netinkami receptai yra šalinami, taip neklaidinami grupės nariai. Šiandien skambino mano mama, kad pasakytų, jog Vaida Kurpienė jos patiekalui paspaudė "Like". :)

Dabar žiūriu į jūsų nuotraukas ir matau kokios jūs abi panašios, tiek išvaizda, tik savo užsidegimu ir užsibrėžtų tikslų siekimu! Ačiū jums, mielosios, kad esate ir kad padedate tokioms moterims, kaip aš, paprastai ir lengvai siekti savo užsibrėžto svorio!

Taip pat noriu tarti ačiū ir trečią kartą, bet ne žmogui, o klubui. Mamyčių klubui. Ačiū jums, kad mane atrinkote, kad leidote pasireikšti, kad uždegėte mano viduje viltį sulieknėti ir padedate išsipildyti mano svajonei. Jei ne šis projektas, matyt niekada nebūčiau pasiryžusi pradėti sveikai maitintis, prižiūrėti savo išvaizdą, nes galvojau, kad po vaikų gražios figūros nebereikia tikėtis. :)

Kodėl tiek daug padėkų? Nes yra už ką dėkoti! Rezultatai po 20 "Roll Shaper" procedūrų mane išvertė iš kojų. Per nepilnai du mėnesius atsikračiau 7,8kg (4.4kg per pirmą ir 3.4kg per antrą mėnesį)! Per antrą mėnesį jau buvau praradusi viltį, tikėjausi, kad bent jau nepriaugsiu, o čia svarstyklės man padarė tokią staigmeną!

Projekto pradžioje atrodžiau taip:


Dabar atrodau taip:


Ir šypseną, komentatorių prašymu, išspaudžiau. :D Man atrodo, kad rezultatai taip pat akivaizdūs!

Tokia nerealiai gera nuotaika apėmė, kad iššveičiau visus namus! Išvaliau langus, išploviau užuolaidas, išvaliau vonią. Vyras liko šoke. Kad širdies smūgio negautų, tai sakiau, kad čia vienkartinis atvejis, nepasikartos. :D Taip pat geros nuotaikos apimta dar ir plaukus nusikirpau...


Jaučiu norėsiu dar. Ta prasme dar lieknėti. Juk liko dar mėnuo! Ir plaukus nusikirpti dar norėsiu. Matyt priklausomybė. Nuo sveikos mitybos, aišku. :)

Šiek tiek apie rezultatus, bet jau ne kilogramais, o centimetrais. Per praeitą mėnesį sumažėjo ir apimtys: nuo liemens numečiau papildomus 4cm (viso 7cm nuo projekto pradžios), papildomas 1,5cm nuo klubų (viso per 2 mėn 4,5cm nuo klubų), Taip pat per šį mėnesį ir rankų, bei kojų apimtys sumažėjo po vidutiniškai 1cm. Ar esu tuo patenkinta? O taip! Tikrai labai laiminga. Dabar rankų, bei kojų matmenys praktiškai išsilygino, t.y. nebeliko skirtumo tarp kairės ir dešinės. Gailiuosi tik vieno, kad projekto pradžioje nepamatavom krūtinės, nes atrodo, kad ir ji nukrito. Kas yra visai neblogai, nes juk nenorėčiau atrodyti neproporcinga. :)

Kaip sakau, dabar liko tik finišo tiesioji! Vienas mėnuo ir tikiuosi, kad rezultatai manęs nenuvils. Išsikėliau realesnį tikslą, numesti 10kg, tikiu, kad per ateinantį mėnesį aš savo tikslą tikrai pasieksiu! Aišku, didysis, ilgalaikis tikslas tikrai nesikeis, nes net ir projektui pasibaigus aš nežadu sustoti! Jau dabar sulaukiu komplimentų iš vyrų, taip pat pavasaris jau šaudo į galvas, tad kai parduotuvėje buvau be vaiko vienas kasininkas bandė mane "kabinti"... :D Tai gi leidžiu sau galvoti, kad tikriausiai atrodau neblogai :)

Kadangi rezultatai puikūs, tai kviečiu atšvęsti su manim ir pasigaminti sveiką užkandį/desertą.


Jums prireiks tik trijų ingredientų:
1) Chia sėklų;
2) Avižų ar kito mėgstamo augalinio pieno;
3) Liofilizuotų vaisių (aš pasirinkau FRUPP braškes).Skonis ir malonumas tiesiog dieviškas, o dar kaip sveika! Tiesiog pavasaris stiklinėje! Aš gėriau per šiaudelį, nes man taip skaniau! :) Taip pat dalį braškių valgėme šalia kokteiliuko, nes jų kaloringumas labai mažas, o skonis dieviškas! :)

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment