Sunday, April 2, 2017

"Gentle day" higienos priemonės į namus

Paprastai apie tokius dalykus nemėgstame kalbėti tiek tarpusavyje, tiek su šeimos nariais. Tai gi šiandien noriu papasakoti jums apie labai smagią ir diskretišką paslaugą - galimybę užsisakyti higieninius įklotus į namus. Žinau, kad didžiausią diskomfortą higienos priemonių pirkimas sukelia jauniems žmonėms, taip pat tėvai dažnai nežino, kaip šnekėtis su savo paaugliais vaikais apie tokius dalykus, tai gi www.gentleday.lt išsprendžia šias problemas ir pristato paauglių (ir suaugusiųjų) rinkinius, kuriuos tėvai gali užsakyti savo paauglėms dukroms. Bijote ir nežinote kaip kalbėti? Nesijaudinkite, su rinkiniu gausite ir porą trumpų, bei informatyvių lankstinukų, kuriuose viskas paaiškinta, tad jums neteks raudonuoti apie tai kalbant. Rinkinių ir produktų pasirinkimas tikrai labai didelis, bet šiandien noriu aprašyti produktus, kuriuos išbandžiau pati ir ypač tuos, kurie man labiausiai patiko.


Kompanija "Gentle Day" yra socialiai atsakinga ir šiuo metu vykdo ilgalaikę akciją- bendrauja su mokyklomis. Kompanijos atstovai veda nemokamas paskaitas mokyklose jaunoms merginoms, taip pat supažindina jas su pagrindinėmis higienos priemonėmis, duoda jų išbandyti. Kviečiu visas mamas nepatingėti, pasitarti su mokytojomis ir padėti savo mokyklai prisijungti prie šios iniciatyvos. Juk ne paslaptis, kad daugumoje mokyklų nebeliko net gi seselių, kurios senais laikais kalbėdavo apie tokius dalykus, o mokytojos išvis vengia tokių temų. Jei esate mokyklos darbuotojai, taip pat kviečiu padaryti gerą darbą ir sukurti savotišką šventę savo mokyklos merginoms, nes juk visi žinome, kad ne visi tėvai suteikia savo vaikams reikalingą informaciją apie tokius dalykus. Pati asmeniškai jau rekomendavau kelioms pažįstamoms mokyklos darbuotojoms sudalyvauti šioje akcijoje.

www.gentleday.lt gavome nemažą dovanėlių rinkinuką, kuriame buvo kiekvienai merginai būtinas kalendoriukas, šokoladukai, nes juk sirgti su šokoladu lengviau, ir aišku, svarbiausia dalis - higienos priemonės.

Aš jau ne vienus metus esu lojali www.gentleday.lt klientė, nes jie vieninteliai, kurie pagamino man patinkančius ir tinkančius naktinius įklotus. Pagrindinė priežastis, kodėl aš perku būtent šiuos naktinius įklotus yra tai, kad jų galinėje dalyje yra didelis išplatėjimas, tad jie garantuoja saugumą visai nakčiai.

Taip pat visi www.gentleday.lt įklotai ir paketai turi tolimųjų infraraudonųjų anijonų juostelę, kuri yra patentuota kaip išradimas. Anijonų juostelė naikina nemalonų kvapą ir stabdo bakterijų dauginimąsį, taip pat greitina odos pažeidimų, žaizdelių gijimą ir tinka net jautriausią odą turinčios moterims. Visų www.gentleday.lt įklotų ir paketų paviršius yra pagamintas ne iš plastiko, o iš medvilnės, kuri turi Oeko-Tex® 100 sertifikatą ir yra tinkama sąlyčiui su oda, patikrinta dėl kenksmingų medžiagų ir visiškai saugi naudoti kas dieną, nes įklotai ekologiški ir tikrai labai kokybiški.

Aš išbandžiau penkis www.gentleday.lt produktus:
1) Kasdienius įklotus;
2) Dieninius paketus;
3) Dieninius paketus paauglėms;
4) Drėgnas servetėles;
5) Intymios higienos prausiklį.


1) Kasdieniai įklotaiwww.gentleday.lt kelioninė pakuotė. Mane labai maloniai nustebino. Kadangi iš šių produktų rinkos buvau gana ilgai "iškritusi", nes auginu pametinukus, tai nežinau kiek laiko jau yra šis patobulinimas, tad dedu didelį pliusą už patobulintą klijų technologiją. Iš tiesų man visą laiką patikdavo šie įklotai, bet klijai tikrai nelaikydavo. Dabar nebuvo jokių problemų, įklotai minkšti kaip ir seniau, bet prilimpa daug geriau. Iš tiesų labai smagu, kad gamintojai mato savo produkto trūkumus ir juosi ištaiso taip, kad produktas iš mėgstamiausios tampa nenukonkuruojamu! :)


2) Dieniniai paketai po 4 metų pertraukos mane taip pat labai maloniai nustebino. Klijai taip pat limpa daug geriau, nors ir seniau lipnumo problemą pastebėdavau tik ant įklotų, bet smagu, kad patobulinimai palietė visus gaminius. Taip pat ką tik nustojau maitinti Tauriuką, tad turėjau progą ir išbandyti šiuos paketus. Tikrai puikūs, tokie, kokius aš ir prisimenu, švelnūs, malonūs prie odos, gerai prilimpa ir leidžia odai kvėpuoti. Neapsigaukite, nors šie paketai ir itin ploni, bet jie sugeria iki penkių kartų daugiau nei paprasti paketai (iki 100ml) dėl savo ypatingos gamybos technologijos. Nebalinti chloru, be kvapiklių, be chemikalų, galinčių sukelti odos sudirgimą ir alergiją, tad tiks net ir jautriausią odą turintiems žmonėms.


3) Dieniniai paketai paauglėms taip pat pranoko mano lūkesčius. Jie turi visas aukščiau išvardintų paketų savybes, be to yra dar plonesni ir nematomi po drabužiais. Savo paauglystėje tikrai būčiau labai apsidžiaugusi, jei būčiau gavusi tokių, o ne storų ir baisių paketų rinkinį. Šie paketai taip pat sugeria itin daug skysčio. Jų dydis toks pat kaip paprastų www.gentleday.lt dieninių paketų 24cm, bet jie yra dar plonesni. Lengvai atskirsite šiuo paketus dėl ryškaus ir paaugliško dizaino. Nors šie paketai buvo kurti paauglėms, bet jie yra tinkami visoms moterims, kurių menstruacijos yra vidutinio gausumo arba visiškai lengvos. :) Aš matyt vis gi apsistosiu ties paaugliškų įklotų versija, nes man jie labai patiko dėl savo plonumo ir dėl to, kad kitomis savo savybėmis jie nenusileidžia ir kitiems įklotų variantams iš www.gentleday.lt. Taip pat paauglių serijoje yra ir dar mažesni ir trumpesni paketai pritaikyti negausioms jaunų merginų menstruacijoms.

Visi aukščiau aprašyti paketai ir įklotai parduodami tiek po vieną pakuotę, tiek ir rinkiniais. Yra įvairių rinkinių paaugliams, suaugusiems, rinkinių su tamponais, taip pat pilni higienos rinkiniai su prausikliu intymiai higienai.


4) Drėgnos servetėlės visam kūnui. Drėgnos servetėlės yra pagamintos iš bambuko viskozės pluošto, kuris yra natūraliai antibakterinis, taip pat bambukas sugeria 60% daugiau vandens nei medvilnė, tad servetėlės labai plonos, bet gerai sugeriančios drėgmę. Taip pat bambukas natūraliai suyra gamtoje. Pakuotėje yra 10 vienetų, tad jas patogu nešiotis rankinėje. Aš šias servetėles rekomenduoju, jei tomis dienomis tenka tvarkytis viešame tualete. Taip pat mėgstančioms tamponus, nes jie labai sausina gleivinę. Servetėlės yra bekvapės, be parabenų, alkoholio ir natrio laurilsulfato. Servetėlių losjono sudėtyje yra alavijų ekstrakto, bei vitamino E, kurie gerina odos būklę ir greitina odos gijimo procesus. Namuose teko naudoti šias servetėles, kai baigėsi kūdikiškos servetėlės. Jos nuramino paraudusią vaiko užpakaliuko odelę ir taip pat labai tiko valyti, nes yra didesnės nei standartinės kūdikiškos servetėlės, tad jų sunaudojau mažiau. Iš tiesų galvoju, kad būtų labai smagu, jei atsirastų galimybė įsigyti didesnį kiekį, o ne 10 vnt. pakuotes, tuomet jomis mielai pakeisčiau šiuo metu naudojamas kūdikiškas servetėles.

Visi www.gentleday.lt produktai yra nebandyti su gyvūnais! <3 Tai gi jie visiškai draugiški gamtai, augalams ir gyvūnams.


5) Intymios higienos prausiklis, kuris tinka viso kūno odos priežiūrai, visai šeimai, net gi kūdikiams. Prausiklis yra dermatologiškai patikrintas, jo sudėtyje yra pieno rūgšties, kuri sureguliuoja pH, alavijų gelio ir spanguolių ekstrakto, kuriame yra vitamino C, taip pat ši uoga užkerta kelią įvairių bakterijų ir grybelių veisimuisi ant odos. Prausiklis be SLES, be parabenų, dažiklių, iš natūralios kilmės žaliavų (99 proc.). Prausiklio sudėtyje nėra šarmų, muilų ir alergenų, o kaip žinot aš pastaruoju metu pasinėriau į bemuilių produktų erą ir negaliu atsidžiaugti. Nustojus naudotu produktus turinčius savo sudėtyje muilo, pastebėjau tikrai ryškų odos būklės pagerėjimą, tad oda pasidarė mažiau sausa, atopiškumas ne toks ryškus. Labai smagu, kad šį prausiklį gali naudoti ir mano 3 metų dukra, nes dabar ji nori visko kaip  mama! Reikia ir to paties šampūno, plaukų kaukės, o su mano juoda veido kauke ji dažo vonios sienas... :) Puiku, kad nesibaimindama galiu jai leisti naudotis šiuo prausikliu ir nuo mažens ją mokyti tinkamos intymios higienos. Taip pat šio prausiklio sudėtyje yra glicerino, kuris drėkina odą. Man prausiklis labai patiko ir dėl paspaudžiamo buteliuko, nes nereikia atsukinėti, pilstyti ir tikrai lengva dozuoti.

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment