Monday, March 13, 2017

"Probiotic" kasdienės priemonės namams

Šiandien noriu pasidalinti savo mini atradimu, valymo ir higienos priemonėmis namams iš "Probiosanus". Šios įmonės valikliuose nėra agresyvių cheminių medžiagų ar priedų, nes pagrindinis šių valiklių išskirtinumas - probiotikai. Probiotikai - gerosios bakterijos, formuojančios mūsų imuninę sistemą ir mikrobiologinę pusiausvyrą. Probiotikai veikia nuvalytus paviršius ir atkuria natūralų mikrobiologinį balansą, sukuria žmogui artimą mikrobiologinę aplinką, kuri mus saugo nuo kenksmingų bakterijų. Aišku, svarbiausia, jog valikliai yra natūralūs, tad nebaisu valyti namus, kuriuose visą laiką žaidžia vaikai. Valikliai yra tikrai veiksmingi, tad man pavyko išvalyti ir senas, pabodusias dėmes. Dėl natūralaus jų poveikio, naudojant juos nereikia pirštinių, jie tausoja ir nekenkia valomiems paviršiams.

Aš išbandžiau:
1) Indų ploviklį;
2) Įvairių paviršių valiklį;
3) Rūbų skalbiklį;
4) Rankų muilą.1.1) Indų ploviklis skirtas kūdikių buteliukams "Probiotic":
Namuose indų rankomis praktiškai neplauname, nes turime indaplovę, tad indų ploviklį naudojame itin retai, bet taip sutapo, kad visą laiką iki šiol naudojome kūdikių buteliukų ir žindukų ploviklį su probiotikais "Probiotic", tad kartu aprašysiu ir jį.
Šio indų ploviklio buteliukas jau ne pirmas ir ne antras mūsų namuose. Man jis labai patinka. Anksčiau naudojau "Nuk" buteliukų ploviklį, bet jis labai skystas, tad įpilti pavyksta minimum 5ml, gal dar daugiau, o plaunant vaikų indus ir buteliukus aš noriu naudoti kuo mažiau ploviklio, tai buvo labai sunku dozuoti. "Probiotic" vaikiškas indų ploviklis yra gana tirštas ir skalsus, naudojant jo pakanka vos poros lašų ir išplaunu visus mišinuko likučius, taip pat puikiai išplauna ir kitus plastikinius indus, kuriuos plaunant tik su vandeniu sunku atplauti riebalus, spalvoto maisto kaip morkos ar pomidorai likučius. Taip pat šis indų ploviklis putoja labai mažai, susilietęs su vandeniu ploviklis iš skaidraus pasidaro baltomis putomis, bet tokio putojimo kaip iš "Fairy" tikrai nėra, tad jis labai lengvai nusiplauna po tekančiu vandeniu. Kvapo taip pat nėra (jei ir yra, tai nebent labai silpnas). Na aš negaliu pakęsti kvapių indų ploviklių, vieną kartą su vyru buvome įsigiję kvepiantį indų ploviklį indaplovėms, tai tas citrinų kvapas taip įsigėrė į indus, nepadėjo nei pakartotinis skalavimas, o maistas patiektas tuose induose buvo sintetinio citrinų skonio. Tai buvo vienintelis kartas kai jį naudojome ir nuo to karto stengiamės pirkti tik bekvapius ploviklius, ypač kai tai liečia vaikų indus.


1.2) Indų ploviklis su probiotikais ir provitaminu B5 ir gliceroliu "Probiotic":
Taip pat gavome pabandyti probiotinį indų ploviklį tausojantį rankas. Kadangi visus indus plauname su plovikliu skirtu kūdikiams, tad perleidau indų ploviklį savo mamai.


Mano mamos atsiliepimas:
Pirmiausia ką galiu pasakyti, kad indų ploviklis yra malonaus, neaitraus kvapo. Plaunamus paviršius padengė muiluota plėvele, kurią lengvai nuploviau po tekančiu vandeniu ir netgi pamaniau kad po indų plovimo nereiks naudoti jokio rankų kremo, tačiau kadangi mano rankų oda labai sausa, vis tik teko jas padrėkinti kremu. Visus indus išplovė puikiai. Buteliukas tinkamo dydžio, patogus paimti, neslysta iš rankų, lengva užlašinti tiek lašų ant kempinėlės kiek ir norėjau, išvengiant perdozavimo. Po plovimo nei ant indų, nei virtuvėje neliko jokio pašalinio kvapo, kas yra labai svarbu kontakte su maistu. Žinau kad šis ploviklis draugiškas aplinkai, tad galiu jį rekomenduoti visiems! :)

Taip pat visų indų ploviklių veiksmingumas pagrįstas mikrobiologija bei natūralių ingredientų poveikiu, todėl net prastai nuskalavę indus nerizikuojate pasivaišinti chemikalų doze, o probiotinės bakterijos apsaugos virtuvę nuo nemalonių vamzdyno kvapų bei saugos jų švarą. (Informacija iš http://www.probiosanus.com)


2) Įvairių paviršių valiklis su probiotikais "Probiotic":
Tai valiklis kurio man "nereikėjo", na bent aš taip galvojau. Mano vyras gali patvirtinti, kad aš tvarkytis švelniai tariant tingiu... Tai gi "Probiosanus" komanda pasiūlė, kad paimčiau, na o jei nepatiks, tai tiesiog nerašyčiau apie šį valiklį. Na, tai ką? Jau nusipirkau antrą buteliuką. Bendraudama su "Probiosanus" komanda sužinojau, kad testuodami šį valiklį jie jį GĖRĖ! Taip, taip, GĖRĖ! Valiklis visiškai nekenksmingas žmogui ir gamtai! Labiausiai nemėgstu visokių valymo priemonių, nes valyti gali tik kai vaikai miega, nes keturios smalsios rankos visą laiką tiesiasi link manęs, nori pažiūrėti, o dukra net gi prašo duoti jai kempinėlę, nes ji yra didžiausia namų padėjėja ir nori viską daryti su mumis. Tai gi seniau tvarkytis galėdavome tik vakarais, kai vaikai miega arba kažkuris vienas iš tėvų gaudavo nemalonius darbus, o kitas tuo metu užimdavo vaikus. Su šiuo "Probiotic" valikliu aš nebijau duoti kempinėlę dukrai ir leisti man padėti! Paviršius valyti galiu kai vaikai šalia, nes net jei jie ir perbrauks ranka ar net gi palaižys lašelį ploviklio jiems nieko nenutiks! Taip pat valiklio nereikia nuplauti, užtenka papurkšti, palikti 5min, pašveisti (jei yra poreikis) ir nusausinti. Nereikia nuplauti su vandeniu. Tiesa, buvo sunku priprasti, kad nereikia jo pakartotinai valyti vandeniu, kelis pirmus kartus tikrai perplovinėjau, o po to išmokau juo naudotis ir dabar tikrai nebenuvalau su vandeniu. Taip pat patogu, jei reikia greitai pavalyti vaiko maitinimo kėdutę, tiesiog užpurški ant kempinėlės ar popierinio rankšluosčio, pavalai ir viskas. Nereikia nei nuplauti, nei valyti kelis kartus. Taip pat pirmomis gavimo dienomis su juo išvaliau viską... Nu tikrai viską... Virtuvės spinteles, kaitlentę, virtuvės sienelę už kaitlentės, gartraukį, orkaitę, orkaitės skardas, orkaitės stiklą, virtuvinį stalą, vaikų maitinimo kėdutes... Tikrai puikus pagalbininkas su vaikais, kai norisi, kad ant stalo ar kitų paviršių nesidaugintų bakterijos, nes mano dukra labai mėgsta išimti maistą, išrikiuoti jį ant stalo, stumdyti, o kai taip daro 3 kartus dienoje, tai stalą valyti tenka labai dažnai. Universali valymo priemonė padengia išvalytą paviršių mikrobiologine gerųjų bakterijų plėvele, ginančia mus nuo ligas keliančių mikroorganizmų dauginimosi. Mano vyras sakė, kad dabar nupirks visų imanomų rūšių purškiamų valiklių (tualetui, voniai), nes pastebėjo, kad nuo šio purškiamo valiklio man išsivystė priklausomybė ir aš jį pastoviai naudoju. Matyt deda viltis, kad pradėsiu valyt ne tik virtuvės zoną. :DIš visų "Probiotic" produktų šis man patiko labiausiai ir "Probiosanus" komanda pažadėjo man labiausiai patikusius produktus padovanoti ir skaitytojams, tad šis produktas gali būti jūsų- prisijunkite į MadMom facebook ir sužinokite kaip laimėti šį ploviklį. 


3) Koncentruotas skalbimo skystis su probiotikais šeimai "Probiotic" NEUTRAL:
Tai yra itin koncentruotas produktas ir buvo vienintelis iš išbandytų "Probiosanus" produktų, kurį naudojant pagal Lietuvos įstatymus rekomenduojama mūvėti pirštines (kaip ir naudojant visus kitus standartinius skalbiklius). Skalbiklis yra universalus, tinka tiek naudoti skalbimo mašinoje, tiek ir rūbus plaunant rankomis. Tinkamas visų tipų ir spalvų audiniams, tai gi pabaigus savo vilnos ir šilko ploviklius, jų tiesiog nebepirksiu ir naudosiu šį universalų "Probiotic" skalbiklį! Šis skalbiklis tinka visos šeimos ir kūdikių rūbų priežiūrai. Taip pat tinkamas alergiškiems, jautrią ir atopinę odą turintiems žmonėms, kas mūsų namuose yra tikrai aktualu, nes visi šeimos nariai turi vienokių ar kitokių odos problemų. Skalbiklyje nerasite nei dažiklių, nei kvapiųjų medžiagų, nei fosfatų ar chloro junginių, tad išplovus rūbus juose nebus jokio kvapo. Taip, jokio kvapo. Rūbų plovime man kvapas visai patinka, tai gi aš kartu naudojau savo "Lenor Unstoppables", nes kažkaip įpročio atsikratyti tikrai sunku. Taip pat ant jo pakuotės rašo, kad kartu nereikia naudoti minkštiklio, o taip pat jis valo ir vamzdynus, tai gi jei gerai suprantu galima nenaudoti ir visokių "Calgon" ir kitų priemonių. Tiesa čia man irgi atsikratyti įpročio sunkiai pavyksta, vistiek kartu įdedu dar minkštiklio ar "Calgon", bet kai prisimenu, tai tada stengiuosi nedėti. Tai gi natūraliomis ir kokybiškomis priemonėmis išmokti naudotis tikrai reikia laiko, bet atsisakius visų papildomų priedų, kuriuos dedame kaskart plaunant kartu su skalbimo milteliais, šio skalbiklio kaina pasidaro mažesnė nei visų priedų, kuriuos dedame su skalbimo milteliais kaina, tad kaip sakoma čia "All in one", nusiperki tik skalbiklį ir kartu nebereikia nei minkštiklio, nei "Calgon", nei kvapiklių.


4) Skystas rankų muilas "Probiotic" Hyppoallergenic:  
Šis muilas savo sudėtyje neturi nei papildomų kvapiklių, nei dažiklių, o pagrindinė sudėtis yra probiotikų fermentacijos produktai: baltymai ir vitaminai. Mano rankų oda žiemą yra tiesiog tragiška, kadangi po kiekvieno sauskelnių keitimo plaunuosi rankas, o lauke nenešioju pirštinių. Iš tiesų naudojant paprastą muilą atrodo, kad rankas net gi degina, tuo tarpu šis muilas tikrai neutralus ir ramina odą. Tiesa, po rankų plovimo, man taip pat, kaip ir mano mamai, tenka papildomai drėkinti rankas, bet matyt pagrindinė bėda yra tai, kad paveldėjau iš jos labai sausą odą, kuria tikrai džiaugiausi paauglystėje, kai visos mano draugės buvo spuoguotos. :) Šis muilas, kaip ir indų plovikliai putoja labai negausiai ir lengvai nusiplauna, tad jį naudoju plaudama ir vaikų rankas, nes su gabaliniu muilu nusiplauti rankas jiems dar tikrai sunku, o šio tiesiog užspaudžiu tiesiai ant rankų, ištrinu ir lengvai nuskalauju, nes putos nėra kibios ir lengvai atsiplauna. Vienintelis minusas, kurį pastebėjau naudodama šį muilą yra standartinė visų paspaudžiamų muilų bėda, kad per kelias savaites naudojimo spaustukas prie galiuko pradeda formuoti tokį "varveklį", tai kartais tenka nuplauti spaustuko galiuką. :)Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment