Wednesday, March 8, 2017

Patalynė iš lino pluošto: Sena, gera ir užmiršta!

Prieš kelias savaites rašiau apie tai, kad dukra seniau labai gausiai prakaituodavo miego metu. Bandant spręsti šią problemą pakeitėme visą dukros patalynės komplektą, taip pat atnaujinome ir patalynės užvalkalų garderobą ir išbandėme lininius patalynės užvalkalus iš "Linen Dynasty".

("Linen Dynasty" nuotrauka)

Kodėl pasirinkau būtent lininius "Linen Dynasty" patalynės užvalkalus?
- natūralus pluoštas;
- linas labai greitai sugeria drėgmę ir ją išgarina, o tas tikrai labai svarbu kai vaikas gausiai prakaituoja;
- hipoalergeninis pluoštas tinkamas jautrią, atopišką odą turintiems ir nuo alergijų kenčiantiems žmonėms;
- lino gamybos procesas yra visiškai ekologiškas ir nekenkiantis aplinkai;
- linas yra ilgaamžis ir patvarus;
- linas leidžia odai kvėpuoti;
- tinka tiek žiemą, tiek vasarą, nes esant karščiui jis maloniai vėsina, o esant šalčiui šildo;
- lengvai prižiūrimas, galima skalbti skalbyklėje.


Radus tokią žinutę prie prekės tiesiog gali būti ramus, kad gavai kokybišką gaminį. Nes vis labiau populiarėjant sintetiniams, perdirbtiems ir kitaip apdorotiems pluoštams, niekada negali būti tikras, ką nusiperki parduotuvėje, tad reikia labai atidžiai skaityti visas etiketes.


Taip pat labai naudingos lino priežiūros instrukcijos irgi buvo pridėtos prie patalynės. Dabar šis "Linen Dynasty" lapelis nugulė ant mano skalbimo mašinos šono su magnetuku, kad visada prieš skalbiant galėčiau įsitikinti, kad liną prižiūriu teisingai, nes šią patalynę norėčiau naudoti ilgai ir jos nesugadinti. Kaip naujokei natūralizmo srityje, man tokios instrukcijos labai praverčia! Ačiū, tikrai viskas apgalvota!


Vyras pradžioje į lininius patalus žiūrėjo skeptiškai, galvojo, kad jie bus labai kieti. Iš tiesų jie tvirti, bet švelnūs ir minkšti, tai išbandę abu užsigeidėme tokio komplektuko ir sau.

Taip pat mane nudžiugino ir gausus spalvų pasirinkimas, ne nuobodžios spalvos. Geras 10 minučių laužiau galvą, kol galiausiai Lėja padėjo išsirinkti "Tą žalią" :)


Aišku, visada labai malonu gauti dovanas. Prie šios "Linen Dynasty" patalynės buvo pridėti du vienetai vaikiškų rankšluostukų, kurie nukeliavo į vonią mano dviejų vaikų rankytėms šluostyti. Gerai, kad buvo du, tai vaikai nespėjo susipykti kuriam kuris atiteks! :)


Apgalvota viskas iki smulkiausių detalių! Ant kiekvienos patalynės dalies buvo "Linen Dynasty" etiketė. Visgi ant kokybiško gaminio smagu dėti firmos vardą! Taip pat labai nudžiugino antklodės užvalkalas su paslėptu užtrauktuku, nes seniau dukra turėjo įprotį patikrinti ką ten veikia užvalkale pasislėpusi antklodė? :)


Dukra beprotiškai skubėjo išbandyti, apsikloti ir vos leido nufotografuoti prieš ištampydama ir apsiklodama dar neapvilktais užvalkalais. Pirmą vakarą vos užsiminus apie naują patalynę neraginama nustraksėjo miegoti. :)


Šie "Linen Dynasty" užvalkalai tiesiog tobulai papildė mūsų anksčiau įsigytą "Tencel" patalynės komplektą. Net negaliu palyginti miegojimo ant senosios patalynės ir miegojimo ant "Linen Dynasty", mūsų dukra tikrai miegojo kaip kūdikis!

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment