Monday, March 6, 2017

Kaip išsirinkti kuprinę darželinukui? Svajingai ruošiame Taurą į darželį!

Turiu tiek įsipareigojimų, kad viską vos spėju, norisi kiekvieną tekstą paruošti iš širdies, bet staiga atsiranda kas nors, kas pasidaro aktualu būtent šią akimirką, o tada aš metu visus senus darbus ir pasineriu į naują.

Tai gi dabar mane visai tikėtai netikėtai užklupo tai, kad netrukus (Gegužės 1d) teks išleisti savo pagranduką Taurą į darželį. Tam ruošiuosi iš anksto ir jau pradėjau rinkti dalykus, kurių man prireiks, kai jis jau peržengs darželio slenkstį.

Šiandien ryte gavau vieną vakar užsakytą prekę, kurią tiesiog privalau aprašyti dabar. Nesvarbu, kad be eilės, nesvarbu, kad kiti tekstai "laukia", bet tiesiog reikia dabar! Nebegaliu atsidžiaugti šia nerealia kuprine su žvėreliaissvajingai.lt <3


Turėjom ne vieną vaikišką kuprinę, o jei tiksliau, tai jau turėjome tris (kuprinę boružę, dinozauro kuprinę ir kuprinę su sparnais). Ši kuprinė yra jau ketvirta mūsų namuose, bet ji yra tiesiog geresnė nei kitos, todėl nusipelnė atskiro teksto su rekomendacijomis, nes ji man parodė kaip ir kokią kuprinę pasirinkti darželinukui.

Kodėl ši kuprinė su žvėreliais yra ideali mano 1m. 4mėn. Taurui? Nes:

- Plačios petnešos. Nespaudžia pečių, kitaip nei siauros ir minkštos petnešos, taip pat yra neslidžios. Uždėjus kuprinę Taurui jis be proto džiaugėsi ir nenorėjo jos nusiimti.
- Reguliuojamas ir tikrai "su atsarga" petnešų ilgis. Visas iki šiol turėtas vaikiškas kuprines buvo sunku uždėti ant storų rūbų, kaip žieminis kombinezonas, o šią kuprinę užsidėjusiam Taurui Lėja sugebėjo užrišti mazgą iš likusių laisvų petnešų. Tauras taip pat labai įdėmiai tyrinėjo raudonas kabančias petnešas. Ant trumpiausios petnešų pozicijos kuprinė yra ne ant užpakalio, o ant nugaros, tad neformuoja ydingos laikysenos. Tai gi petnešos gali būti tiek labai trumpos, tiek ir labai ilgos!
- Labai lengva. Pradžioje gavusi siuntinį net nesupratau, kad jo viduje bus kuprinė! Sveria vos 180g, tai gi vaikui nereikia tempti didelio nereikalingo svorio. Galiausiai, kai įkalbėjome Taurą nusiimti šią kuprinę, jis ją gerą pusdienį nešiojosi visur su savimi už rankenos ir dėl jos kompaktiško dydžio netempė jos per žemę. Nors Lėja ir didesnė už Taurą, bet jos senoji kuprinė visą laiką keliauja žeme.
- Maža, bet talpi. Į ją lengvai tilpo didžiausia namie turėta "Contigo" gertuvė ir užkandžių dėžutė, taip pat liko vietos, tad esant poreikiui, galėsim priglausti ir pakaitinių rūbų komplektą ar kitus reikalingus dalykus. Nors dydis tik 25x25x10cm, bet jis neišeikvojamas pamušalams, paminkštinimams ir t.t.
- Kuprinė tvirta ir standi. Esame turėję kuprinių, kurių net gi mano 3 metų dukra pati užsidėti vis dar nemoka, nes mažam vaikui labai sunku užsidėti kuprinę, jei ji nelaiko formos.
- Svarbiausi raštai! Ar jau mokate išvardinti visų ant kuprinės matomų gyvūnų pavadinimus? Lėja jau beveik moka. Man be proto patinka edukaciniai kasdieniai daiktai. Net gi mūsų vonios užuolaidos su elementų lentele. Raštą internetinėje parduotuvėje Lėjai leidau išsirinkti pačiai. Aišku, kaip ir visuomet, gražiausia kuprinė buvo su raketomis, kurios tuo metu nebuvo prekyboje, bet pasakius, kad renkam broliui, ji sutiko išrinkti kitą. Tiesa, vis gi gavus kuprinę vėl bandė pakeisti nuosavybės teises į Lėjos, o ne Tauro. Vyras labai juokėsi, kai bandydama pasakyti, kurią kuprinę išsirinkom, aš pavadinau ją "Safario" kuprine. Bet juk ant jos pavaizduota tikrai daug "Safario" gyvūnų. :)
- Be nereikalingų detalių. Papildomos detalės ant kuprinės tikrai trukdo vaikams jas užsidėti, o taip pat prideda nereikalingo svorio. Turėjom ir kuprinę su uodega, ir su sparnais. Na, nepraktiška ir nepatogu. Genialumas slypi paprastume ir nėra čia kam išradinėti kuprinę, kai ji ir taip išrasta.

Mano galva, tai yra tobulas pasirinkimas darželinukams, pradedant nuo pačių mažiausių metinukų, baigiant ikimokyklinukais.


Taip pat vos nepamiršau paminėti dailių ir smagių pakuočių. Zuikis su skėčiu ir nėra daugiau čia ką pridurti. :)


Svajingai.lt parduotuvėje rasite ir daugiau dalykų kurių prireiks mažiesiems darželinukams ir įdomybes mėgstantiems tėveliams! Juk svajingai.lt yra įdomių daiktų namai!

Taip pat svajingai.lt pažadėjo padėti į darželį ar mokyklą pasiruošti ir dar vienam mažąjam, kuriam mano MadMom facebook paskyroje padovanosime puikią gertuvę! Nepražiopsokite konkurso!


Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

No comments:

Post a Comment